Cdm Sp. z o.o.

podlaskie
Wojska Polskiego 112 A , 16 - 400 SUWAŁKI

Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  4 000 500,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 12

 • Max na gowork pisze 19 lutego 2022 o 12:47:

  CDM Suwałki to ta praca to jest ździerstwo z pracownika za takie zarobki jakie tam są to nie warto tam podejmować pracy , sprzątaczka w innej firmie zarabia dużo lepiej .

 • Katarzyna na gowork pisze 16 marca 2021 o 23:41:

  Hej wam, widzę, że firma Cdm Sp. z o.o. nie posiada obecnie żadnych ofert pracy, a przynajmniej ja nie mogę ich znaleźć. Powiedzcie mi, jak firma funkcjonuje w czasach COVIDa? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby się wypowiedzieć? nWidzę, że firma realizuje zamówienia na terenie całej Polski - czy w planach jest otwarcie oddziałów w innych miastach? Wie ktoś może coś na ten temat?

 • Proximo na gowork pisze 8 października 2019 o 08:05:

  Witam. Jako pracodawca - zdecydowanie nie polecam tej firmy. Pracowałem tam dłuższy czas, więc zdążyłem poznać realia tam panujące. Przy zatrudnianiu oczywiście wszystko pięknie i ładnie. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Za nadgodziny nie ma premii, żadnych bonusów świątecznych dla pracowników. O urlop to najlepiej nawet nie pytać... będąc na wypowiedzeniu też nie otrzymałem przysługujących mi dni wolnych! Przynajmniej zapłacili mi za nie... (nie jestem pewien czy odpowiednią kwotę, ale nie liczyłem ile powinno być). Ogólnie starają się wycisnąć z pracownika ile się da i w zamian dać jak najmniej.

 • Wiórowy bubel na gowork pisze 3 stycznia 2019 o 12:01:

  Witam jak wygląda produkcja w cdm czy kantówka do okien jest kupowana czy firma sama produkuje?tak samo listwy przyszybowe czy są gotowe lamele czy tnie się z tarcicy na formatówce? Czy listwy sæ frezowane na frezarkach czy czterostonce? I jakie pieniądze może dostać człowiek na rękę który pracował przy oknach i obrabiarkach do drewna

 • Grażyna na gowork pisze 30 listopada 2018 o 18:45:

  Pracownicy Cdm nie są przedmiotem tego forum. Jego celem jest zbieranie tylko rzetelnych opinii o tej firmie jako pracodawcy. Proszę Was o przestrzeganie jego przeznaczenia i dodawaniu wpisów zgodnych z regulaminem, w oparciu o który ten wątek funkcjonuje. Czy ktoś z Was zechciałby podzielić się z innymi użytkownikami swoimi spostrzeżeniami na temat firmy Cdm?

 • KORONA 83u0027s na gowork pisze 4 października 2018 o 22:38:

  Byłem, widziałem, pracowałem 3 miesiące w ramach okresu próbnego. Nie dla mnie firma i vice versa - ja nie dla nich pracownik. Na własnej osobie przekonałem się o firmie CeDeeM więc dokładnie wiem. Zarobki marne, za 176 h w sierpniu raptem 1740 PLN - przy dzisiejszych cenach, w tych czasach to u0022zapomogau0022. Nawet nowicjuszowi około 2.000PLN należy się za godziny pełnoetatowe, obecność każdego dnia.n Atmosfera nerwowa, od nowego pracownika wymagają żeby z jednym dniem wszystko wiedział, wydzierają się na niego. Ja oczywiście miałem błyskawiczny kontratak słowny jako facet z silnym głosem i wyższy od wielu wzrostem - 187 cm. Na lakierni Damian i Hubert są nieprzyjemnymi współpracownikami. nSzanowni majstrowie (usunięte przez administratora) są zbyt zabawni, być może dlatego że mają duże predyspozycje. Mają szczęście w życiu zawodowym. Nie wiem i nie chcę wiedzieć jak w innych obszarach życia, nie moja sprawa. Ja nie zamieniłbym się za skarby świata swoim wzrostem i osiągnięciami sportowymi w zamian za ich wiedzę i umiejętności. Ale to już temat na inną opowieść i na tym kończę ich temat.(usunięte przez administratora) - majster W2 był w porządku wobec mnie. nAtmosfera nerwowa, dużo krzyków. Często jest tak ,że jeden o drugiego pyta bądź o sprawy produkcyjne świeżego, który nie ma pojęcia o procesach produkcyjnych.nMówię szczerze, pełnymi zdaniami, bez wulgaryzmów, zgodnie z własnymi odczuciami, bez ogródek.

 • Danuta na gowork pisze 25 czerwca 2018 o 13:37:

  @Dzony kalesony, a mógłbyś powiedzieć jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy poza wynagrodzeniem pracodawca oferuje benefity pozapłacowe? Zachęcam Cię do rozwinięcia wypowiedzi o dodatkowe informacje.

 • Danuta na gowork pisze 16 kwietnia 2018 o 15:29:

  Co możecie powiedzieć na temat firmy Cdm w Suwałkach? Za jakiego pracodawcę ją uważacie? Czy pracownicy mogą liczyć na sprawiedliwe traktowanie i terminowe wypłaty?

 • ala na gowork pisze 15 września 2017 o 22:00:

  mowia zadzwonimy zeby zrobic umowe i nie dzwonia

 • marcin na gowork pisze 15 kwietnia 2016 o 21:54:

  Czy ktoś z was pracował w CDM w Ksawerowie przy obsłudze maszyn? Dajcie jakieś opinie na temat tej firmy, ponieważ w ostatnim czasie są u nich rekrutacje.

 • mały na gowork pisze 5 lutego 2010 o 10:13:

  Podobno OK, nie robią w bambuko i zawsze płacą na czas

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena