Energa Invest Sp. z o.o.

pomorskie
al. Grunwaldzka 472 , 80-309 Gdańsk

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  47 356 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Nowatorskie konstrukcje specjalnego przeznaczenia jedno i dwutorowych słupów dla linii wysokich napięć wraz z układem łączności zasilanym bezpośrednio z linii wysokiego napięcia
Wartość:
3 927 782,77 zł
Udział własny:
967 038,91 zł

Opinie z sieci: 12

 • Aleksander na gowork pisze 17 sierpnia 2022 o 06:55:

  W tej firmie można się bardo dużo nauczyć. Projektanci mają bardzo dużą wiedzę praktyczną z zakresu elektroenergetyki. Dobra atmosfera.

 • Administrator na gowork pisze 3 lutego 2022 o 13:03:

  Czy pracował ktoś jako Asystentka w firmie Energa Invest Sp. z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

 • Administrator na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 17:07:

  Energa Invest Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Projektant. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

 • Justyna na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 13:03:

  Widzę, że generalnie firma jest polecana. Zwracacie uwagę natomiast na bardzo niską pensję. Jak aktualnie teraz to wygląda? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na start?

 • Helena na gowork pisze 6 kwietnia 2021 o 12:57:

  Całkiem przypadkiem usłyszałam, że w chwili obecnej firma Energa Invest prowadzi rekrutacja. Można ubiegać się o dwa stanowiska - Projektanta i Asystenta Projektanta: http://energainvest.pl/kariera/ I w związku z tym chciałabym Was trochę podpytać, jak właściwie przebiega tam rekrutacja? Będę wdzięczna za pomoc.

 • Marzena na gowork pisze 6 kwietnia 2021 o 12:56:

  Szkoda, że nikt nic aktualnego nie pisze o tej firmie, bo słyszałam, że poszukują teraz asystenta projektanta. Z tym, że nie jest to potwierdzone info, jeszcze się nie kontaktowałam z tym pracodawcą. A jeśli ktoś coś wie, to może dacie znać, jak tutaj z atmosferą, pracą i ogólnie jak się pracuje?

 • Łukasz J. na gowork pisze 20 kwietnia 2020 o 14:36:

  Pracę w ENERGA Invest oceniam bardzo dobrze. Ceniłem sobie pracę w zespole jak i świetny kontakt z przełożonymi. Dobra atmosfera, podejście do pracy, chęć rozwiązywania problemów i nie tylko własnych zadań, ale i całego zespołu. Bardzo dobrze pracowało mi się również z innym działami. W zespołach są osoby doświadczone oraz młode, zdobywające doświadczenie, co jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli ktoś rozważa zatrudnienie, to zdecydowanie polecam. Należy zwrócić przy tym uwagę, że pracy jest bardzo dużo, i to nie tylko w dziale w którym pracowałem. Firma zapewnia wiele form dodatkowej opieki zdrowotnej, multisport, ubezpieczenia na życie oraz program emerytalny. Wprowadzony jest elastyczny czas pracy. Moim zdaniem jest to spółka, która posiada najlepiej wykwalifikowany zespół pracowników w grupie ENERGA, co zdecydowanie jest zasługą przełożonych. To co mogłoby się zmienić to wprowadzenie nadgodzin dla tematów, które wymagają większego nakładu czasowego oraz możliwość wyboru do dwóch dni pracy z domu. Podsumowując, jest to najlepsza firma w jakiej pracowałem.

 • SiepersonTHC na google_maps pisze 17 grudnia 2019 o 04:58:

  Całkiem miłe miejsce pracy. Jedyne co to okna mogłyby się otwierać.

 • Były asystent na gowork pisze 13 lipca 2019 o 21:49:

  Na początek kariery nieźle. Dużo można się nauczyć. Na początek proponują 2400 na rękę i okres 3 miesięcy próby po których u0022będzie negocjacjau0022 . Na standardy trojmiejskie bardzo niska płaca. Po 3 mięsiacach żadnej negocjacji nie ma tylko słyszy się że to u0022uczciwa pensjau0022potem przez prawie kolejne pół roku to samo. Atmosfera świetna, zakres obowiązków ciekawy.

 • Administrator na gowork pisze 12 lipca 2019 o 07:00:

  Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne info, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Energa Invest Sp. z o.o. w mieście Gdańsk nie ma żadnej opinii.

 • Piotr Mech na google_maps pisze 17 grudnia 2018 o 04:58:

  Moje miejsce pracy. Dobry dojazd komunikacją. Standard OBC jest jaki jest. Słabe oświetlenie, słaba wentylacja, ale lokalizacja z jakichś przyczyn jest u0022prestiżowau0022

 • Poczta KulaWanda na google_maps pisze 17 grudnia 2018 o 04:58:

  Od 5godz. nie mogę dodzwonić się do 991 Płońsk .nie mam 1 fazy ,urządzenia 3 fazowe nie działają.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena