Krohne Polska Sp. z o.o.

pomorskie
Przyrodników 1c , 80-298 Gdańsk

Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA PRAWNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Administrator na gowork pisze 6 stycznia 2023 o 15:41:

  Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Krohne Polska Sp. z o.o. jako Inżynier Sprzedaży. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

 • Pytanie na gowork pisze 9 listopada 2022 o 11:08:

  Jak długo trwa proces awansu w Krohne Polska Sp. z o.o.?

 • Pytanie na gowork pisze 31 lipca 2022 o 17:14:

  Czy można liczyć w Krohne Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

 • Mariupol na gowork pisze 11 marca 2022 o 21:00:

  Czy w firma Krohne nadal produkuje urządzenia pomiarowe w Rosji i pośrednio wspiera ludobójstwo na Ukrainie urządzone przez Putina? Pytam, bo nigdzie w sieci nie znalazłem informacji o zawieszeniu sprzedaży lub wycofaniu się firmy z działalności w Rosji, po jej napaści na Ukrainę.

 • Pytanie na gowork pisze 10 stycznia 2022 o 08:44:

  Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Krohne Polska Sp. z o.o.?

 • Andrzej na gowork pisze 16 grudnia 2021 o 22:38:

  Techniczny inżynier sprzedaży, który nie boi się wejść na instalacje, potrafi doradzić w procesie, a także nie boi się montażu swoich urządzeń i pomaga w serwisie. Panowie, w dzisiejszych czasach to rzadkość. Gratulacje i mam nadzieję na dalszą bezawaryjną pracę Waszych urządzeń.

 • Pytanie na gowork pisze 1 października 2021 o 09:35:

  Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Krohne Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Inżynier Sprzedaży?

 • Jacek na gowork pisze 31 sierpnia 2021 o 13:07:

  Dzień dobry, nCzy prowadzą wciąż Państwo rekrutację na stanowisko Inzyniera Sprzedazy na terenie wojewodztwa Podkarpackiego?nPozdrawiamnJacek

 • Handlowiec 1984 na gowork pisze 20 sierpnia 2021 o 18:18:

  Witam. Jestem inżynierem sprzedaży z 11 letnim stażem w branży wod-kan na terenie województwa Łódzkiego. Czas na wyjście ze strefy komfortu i zmianę długoletniego pracodawcy. Mam pytanie dotyczące poziomu wykorzystania języka angielskiego w codziennej pracy oraz czy poziom komunikacji dyskredytuje potencjalnego kandydata ?

 • Ogłoszenie inżynier sprzedaży na gowork pisze 13 sierpnia 2021 o 07:28:

  Ta stawka podana w ogłoszeniu na inżyniera sprzedaży (6-10 tys. brutto) to jest do negocjacji? Bo jak na handlowca w branży automatyki jest dużo za niska. Chyba, że prosto po szkole. Konkurencja płaci średnio 3x więcej....plus premia. Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy w Krohne?

 • Krohne Polska Sp. z o.o. na gowork pisze 18 czerwca 2021 o 09:35:

  KROHNE Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem koncernu KROHNE na terenie kraju w zakresie wdrażania rozwiązań i oferowania aparatury pomiarowej produkowanej przez firmę macierzystą. Istniejąca od 2002 roku, ze 100% udziałem KROHNE Messtechnik GmbH u0026 Co KG, korzysta z pełnego wsparcia i doświadczenia firmy macierzystej, oferując rozwiązania sprawdzone w najtrudniejszych i najcięższych przemysłowych środowiskach pomiarowych.nnKROHNE to 100 lat tradycji w dziedzinie pomiarów procesowych. Firma jest jedną z najbardziej innowacyjnych w branży - szeroko współpracuje z placówkami naukowymi, przemysłowymi centrami badawczo-rozwojowymi oraz instytucjami i laboratoriami certyfikującymi na całym świecie.nnCentra produkcyjne rozlokowane na różnych kontynentach podlegają ścisłym standardom korporacyjnym w zakresie całokształtu zarządzania i wytwarzania. Celem nadrzędnym jest utrzymanie jakości oferowanych urządzeń na najwyższym światowym poziomie.nnKROHNE posiada rozbudowany system ponad 120 stanowisk kalibracyjnych, w tym - największe i najdokładniejsze na świecie stanowisko do wzorcowania przepływomierzy o dużych średnicach - do DN 3000 włącznie - zlokalizowane w miejscowości Dordrecht w Holandii.

 • Pytanie na gowork pisze 28 maja 2021 o 09:06:

  W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Krohne Polska Sp. z o.o. na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? 26 maja ogłoszenie na GoWork.pl.

 • Krohne Polska Sp. z o.o. na gowork pisze 23 marca 2021 o 11:39:

  Szanowni Państwo,nnZ przyjemnością informujemy, iż stały, organiczny rozwój firmy KROHNE Polska skutkujący stopniowym wzrostem naszego udziału w rynku automatyki i rozwiązań pomiarowych na przestrzeni ostatnich lat, po raz kolejny zaowocował koniecznością zwiększenia stanu osobowego naszej firmy. nnW związku z powyższym, w maju lub na przełomie maja/czerwca br. rozpoczniemy dwa procesy rekrutacyjne:n- na stanowisko inżyniera ofertującego,n- na stanowisko inżyniera sprzedaży.nnSzczegóły dotyczące w/w stanowisk zostaną ściśle określone w chwili oficjalnego rozpoczęcia procesów rekrutacyjnych.nW/w osoby powiększą skład osobowy zespołu sprzedaży oraz zespołu ofertowania.nnPozdrawiamynZespół KROHNE Polska

 • Ciekawy na gowork pisze 21 marca 2021 o 12:05:

  Jak jest tak dobrze to czemu były pracoenik was ciągle troluje?

 • zadowolony na gowork pisze 28 kwietnia 2014 o 09:30:

  Produkty mocno awaryjne, bardzo duża nerwowość wynikająca z dużej ilości usterek. Najdłuższy staż handlowca to niecałe 2 lata. Tyle w temacie...

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena