Sun-Pro Sp. z o.o.

pomorskie
Energetyczna 6 , 80-180 Kowale

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 53

 • Izabela na gowork pisze 30 stycznia 2023 o 20:37:

  W ofercie pracy jako doradca handlowy wspomniane są szkolenia dla pracowników, jak często się one odbywają? Czy na tym stanowisku możliwa jest umowa o pracę, a nie umowa zlecenie ?

 • Magdalena na gowork pisze 30 listopada 2022 o 14:20:

  Hej, dacie znać jak obecnie wyglądają warunki na zaopatrzeniu i logistyce? Pytam, bo widziałam ogłoszenie na stronie, zarobków niestety nie podali, można liczyć na widełki? Ktoś pracuje obecnie i mógłby podzielić się opinią? I czy tu w firmie jest możliwość na jakiś tryb hybrydowy?

 • PatiX na gowork pisze 21 listopada 2022 o 21:54:

  A jak się pracuje na montażu/serwisie/elektryka? Jakie stawki i atmosfera?

 • artbenia na gowork pisze 26 sierpnia 2022 o 10:58:

  Jesteśmy klientami Sun-Pro od trzech lat. W zwiazku z sytuacją na rynku energetycznym postanowiliśmy rozbudować naszą instalację. Pomógł nam w perfekcyjny sposób Pan Piotr Ordon. Podziwiamy jego zaangażowanie, profesjonalizm, elokwencję i kulturę osobistą. Z przyjemnością wrócimy do usług oferowanych przez San-Pro.

 • Potencjalny kandydat na gowork pisze 1 sierpnia 2022 o 12:44:

  Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przypadku przedstawiciela handlowego? Jaka jest forma zatrudnienia, równocześnie jak wygląda kwestia wynagrodzenia (jaka podstawa, jak liczona premia).nZ góry dziękuję za odpowiedź.

 • Jacek Wojnarowski na gowork pisze 29 lipca 2022 o 09:51:

  Fatalna komunikacja, kasa ściągnięta i co? Oczywiście zlewka totalna, nie można się dodzwonić. Miałem usterkę którą musiała likwidować inna firma bo Sun-Pro nie w ogóle nie zareagowała. Teraz mam problem, od dwóch dni próbuję się skontaktować i już człowieka szlag chce trafić.nMuszę ściągnąć ich reklamę z dachu bo nie chcę wprowadzać ludzi w błąd.

 • Mariusz Kloniecki na gowork pisze 11 lipca 2022 o 20:21:

  Panele fotowoltaiczne.nFirma Sun-Pro ze wszech miar godna polecenia. Począwszy od zamówienia, a skończywszy na realizacji projektu. Bardzo profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie współpracy.nSzczególnie chciałbym podziękować Panu Piotrowi Ordonowi za jego wyrozumiałość oraz rzetelną i fachową wiedzę, która rozwiała wiele moich wątpliwości związanych z fotowoltaiką. Ponadto bardzo dziękuję ekipie monterów. Panowie założyli panele na dachu i je podłączyli do falownika w przeciągu 8 godzin. Montaż był bardzo szybki i bezproblemowy. Po sobie oczywiście posprzątali. Dodatkowo na montaż czekałem niecały miesiąc od popisania umowy. nJeszcze raz wielkie podziękowania dla całego zespołu Sun-Pro.nSerdecznie pozdrawiam.nMariusz Kloniecki.

 • Petro311 na gowork pisze 28 czerwca 2022 o 17:18:

  Usuwanie komentarzy

 • Kazik na gowork pisze 25 czerwca 2022 o 07:53:

  Najgorsze stawki płacowe w branży. Tak żałosnych pieniędzy nie znajdziecie w żadnej innej firmie. Ty harujesz a prezesi na Twoim garbie się bogacą. Wykorzystanie auta służbowego też na absurdalnych warunkach. Szczerze nie polecam

 • Michau@ na gowork pisze 1 czerwca 2022 o 17:53:

  Ogólnie srednio polecam, brak ankieterów, ciśnienie od przełożonych, brak leadow, ok 100 zł za kw jak zrobisz 40 kw w ciągu 2 miesięcy za które masz płacone tak marne pieniądze że szkoda słów. Jedne z najgorszych warunków płacowych w tej branzy. nUWAGA!!! Zwalniają po miesiącu.nBazują na Twoich kontaktach, jako Doradca Musisz być ankieterem. nSpotkania umawiane z FB to pomyłka. nLudzie oferty zbierają i nic z tego n Wyliczenia średnie spalanie a gdzie amortyzacja samochodu kręcisz kilometry i guzik z tego jest. nRodzinna atmosfera to może kiedyś była a teraz KASA się liczy. nNie polecam

 • Michu na gowork pisze 31 maja 2022 o 11:17:

  Ogólnie srednio polecam, brak ankieterów, ciśnienie od przełożonych, brak leadow, ok 100 zł za kw jak zrobisz 40 kw w ciągu 2 miesięcy za które masz płacone tak marne pieniądze że szkoda słów. Jedne z najgorszych warunków płacowych w tej branzy

 • Administrator na gowork pisze 14 maja 2022 o 18:00:

  Czy firma Sun-Pro Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

 • Wiesław Meyer na google_maps pisze 12 maja 2022 o 15:29:

  Wśród bardzo zbliżonych ofert wielu firm wybrałem SunPro ze względu na bardzo profesjonalne podejście przy pierwszej rozmowie przedstawiciela p. Radka Rumińskiego. Przejrzysta oferta z podzespołami dobrej jakości. Do tego bardzo sprawna…

 • . na google_maps pisze 11 maja 2022 o 02:25:

  Po roku mogę stwierdzić, że jestem zadowolony z instalacji wykonanej przez firmę Sun-pro. Brak problemów technicznych. Mogę polecić każdemu.

 • Justyna Makara na google_maps pisze 11 maja 2022 o 02:25:

  Polecam firmę. Profesjonalne wykonanie, szybka instalacja, świetny kontakt z przedstawicielem. Instalacja od 3 lat działa bez zarzutu.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena