Sunsol Sp. z o.o.

pomorskie
Załogowa 2 6, 80-557 Gdańsk

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  250 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 23

 • Administrator na gowork pisze 28 grudnia 2022 o 15:35:

  W Gdańsk Sunsol Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko brak. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

 • pracownik na gowork pisze 26 października 2022 o 09:55:

  Bardzo polecam pracę w firmie Sunsol. Świetni ludzie, Prezes bardzo w porządku. Jak wiesz, za co odpowiadasz i potrafisz sobie zorganizować pracę to szefostwo daje wolną rękę. Chętnie przystaje na Twoje pomysły, nie blokuje działań. Trzeba chcieć i robić, zamiast oczekiwać, że ktoś za Ciebie zorganizuje pracę. Zarobki na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

 • Obecny na gowork pisze 26 października 2022 o 04:22:

  Nie będę bardzo się rozwodzić, ale nie polecam zatrudniania się w tej firmie. Jeżeli jesteś młody i chcesz się czegoś nauczyć, to nie bardzo jest od kogo, a jeżeli masz już wiedzę i doświadczenie to i tak nikt Cię nie posłucha.

 • Pawel Salamacha na gowork pisze 15 października 2022 o 14:37:

  Nie polecam ponieważ zawiodłem się na solidności tej firmy. Okres gwarancyjny , opieka nad klientem pozostawiają wiele do życzenia. Ten jest twoim panem kto ma twoje pieniadze. Zapłaciłeś więc nie zawracaj głowy. To smutne i żenujące żeby nie użyć gorszego słowa. Zapłaciłem za fotowoltaikę grubo więcej jak otrzymane inne oferty biorąc pod uwagę zapewnienia handlowców. Czy to oszukańczy mechanizm? Cos w tym określeniu niestety moze być. My się dzisiaj czujemy (usunięte przez administratora)

 • Tadek na gowork pisze 13 października 2022 o 15:52:

  Firma fajna, jest luz i fajni ludzie dużo się można nauczyć jak się chce. Trochę za dużo bumelantów i czarodzieji jak na firmę o takich rozmiarach, ale zawsze się jacyś trafiają . Przydałaby się nowa siedziba bo teraz to trzeba jeździć miedzy Gdańskiem a Rumią i w korkach stoisz.

 • użytkownik na gowork pisze 6 października 2022 o 21:51:

  Kolos na glinianych nogach. Niby się jeszcze trzyma, ale wszyscy czują, że może zaraz upaść z hukiem.

 • Administrator na gowork pisze 21 września 2022 o 16:55:

  Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Sunsol Sp. z o.o. jako Monter? Jakie macie wrażenia?

 • Rufus na gowork pisze 19 września 2022 o 08:14:

  Fajna atmosfera w pracy, fajni ludzie - większość młodych. Co do prezesów to dbają o pracowników, jak wybuchła wojna to zorganizowali akcje sprowadzania rodzin, załatwiali mieszkania, była zbiórka rzeczy. Faktycznie przydałoby się określić kompetencje niektórych osób, bo część ewidentnie nie pracuje i gdzieś się kręciła co wkurza i demotywuje tych co pracują. I tak ludzie to najlepsza część tej firmy.

 • Administrator na gowork pisze 4 września 2022 o 11:51:

  Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Sunsol Sp. z o.o. jako Praktykant. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

 • Pytanie na gowork pisze 27 sierpnia 2022 o 12:51:

  Ogłoszenie na Praktykant do Sunsol Sp. z o.o. pojawiało się w Trojmiasto.pl, polecacie aplikować?

 • Odrzucona na gowork pisze 1 lipca 2022 o 12:54:

  Nie polecam tej firmy jako miejsca pracy. Poza ludźmi, którzy są tam naprawdę przyjacielscy i pomocni to zarządzający to jakiś dramat. Chaotyczny prezes, który nie dogaduje się ze swoim wspólnikiem, brak procedur, procesów, bałagan w dokumentach i zwalniani od tak pracownicy, którzy wnieśli do firmy dużo swojego wkładu.

 • Wenus z Milo na gowork pisze 13 czerwca 2022 o 16:59:

  Jestem zdziwiona że po tylu upokorzeniach, zwolnieniach i braku jakiejkolwiek dobrej energii w tej pracy, nikt jeszcze nie napisał tu opinii o tej firmie. W skrócie. Pracownika traktuje się jak śmiecia. W ostatnim czasie masowe zwolnienia ze względu na kłopoty finansowe, chociaż były zapewnienia, że wszystko jest w porządku. Jeden wielki bałagan. Jak na firmę z 2013 roku, zero uporządkowania, procesów. Nie wiadomo kto za co odpowiada. Jeżeli prezes was nie zwolni to sami to zrobicie, bo nie będziecie w stanie tego ogarnąć. Biuro w piwnicy. Ogólnie ludzie tam pracujący bardzo super, lecz o kadrze zarządzającej nie będę się wypowiadała.

 • Administrator na gowork pisze 18 maja 2022 o 16:14:

  Mam doświadczenie w pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży. Myślicie, że firma Sunsol Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

 • Barbara Albercka na google_maps pisze 26 lutego 2022 o 17:12:

  Zainteresowaliśmy się instalacją foltowoltaiczną, która spełniałaby wysokie kryteria jakościowe paneli i inwertera oraz byłaby wykonana w profesionalny sposób. Po rozeznaniu w ofercie i po rozpoznaniu dostępnych informacji o firmach…

 • Jarosław Kaczorowski na google_maps pisze 26 stycznia 2022 o 17:12:

  Na firmę SUNSOL trafiłem oglądając domek nad jeziorem z instalacją fotowoltaiczną. Później przeglądając w Internecie informację o w/w firmie przeczytałem opinie o panu Rabczewskim. Pan Rafał przekonał mnie do wybrania firmy SUNSOL. Jego…

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena