Sunsol Sp. z o.o.

pomorskie
Załogowa 2 6, 80-557 Gdańsk

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  2-10
 • Kapitał zakładowy
  250 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • Odrzucona na gowork pisze 1 lipca 2022 o 12:54:

  Nie polecam tej firmy jako miejsca pracy. Poza ludźmi, którzy są tam naprawdę przyjacielscy i pomocni to zarządzający to jakiś dramat. Chaotyczny prezes, który nie dogaduje się ze swoim wspólnikiem, brak procedur, procesów, bałagan w dokumentach i zwalniani od tak pracownicy, którzy wnieśli do firmy dużo swojego wkładu.

 • Wenus z Milo na gowork pisze 13 czerwca 2022 o 16:59:

  Jestem zdziwiona że po tylu upokorzeniach, zwolnieniach i braku jakiejkolwiek dobrej energii w tej pracy, nikt jeszcze nie napisał tu opinii o tej firmie. W skrócie. Pracownika traktuje się jak śmiecia. W ostatnim czasie masowe zwolnienia ze względu na kłopoty finansowe, chociaż były zapewnienia, że wszystko jest w porządku. Jeden wielki bałagan. Jak na firmę z 2013 roku, zero uporządkowania, procesów. Nie wiadomo kto za co odpowiada. Jeżeli prezes was nie zwolni to sami to zrobicie, bo nie będziecie w stanie tego ogarnąć. Biuro w piwnicy. Ogólnie ludzie tam pracujący bardzo super, lecz o kadrze zarządzającej nie będę się wypowiadała.

 • Administrator na gowork pisze 18 maja 2022 o 16:14:

  Mam doświadczenie w pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży. Myślicie, że firma Sunsol Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

 • Administrator na gowork pisze 17 listopada 2020 o 06:00:

  Twój komentarz może pomóc tworzyć zjawisko polskiego rynku pracy bez tajemnic. Już teraz dodaj opinię na temat firmy Sunsol Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa jako pracodawcy. Twoja wypowiedź ma znaczenia.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena