Sunsol Sp. z o.o.

pomorskie
Załogowa 2 6, 80-557 Gdańsk

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  250 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Administrator na gowork pisze 28 grudnia 2022 o 15:35:

  W Gdańsk Sunsol Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko brak. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

 • Administrator na gowork pisze 2 grudnia 2022 o 09:00:

  Firma Sunsol Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy dalej można tam aplikować?

 • Administrator na gowork pisze 28 listopada 2022 o 14:51:

  Pracował ktoś z Was jako Serwisant w firmie Sunsol Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

 • Administrator na gowork pisze 27 listopada 2022 o 12:46:

  Czy pracując w firmie Sunsol Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

 • Administrator na gowork pisze 25 listopada 2022 o 14:02:

  Firma Sunsol Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Brygadzista. Czy dalej można tam aplikować?

 • Administrator na gowork pisze 8 listopada 2022 o 17:44:

  W Gdańsk Sunsol Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Projektant Budowlany. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

 • pracownik na gowork pisze 26 października 2022 o 09:55:

  Bardzo polecam pracę w firmie Sunsol. Świetni ludzie, Prezes bardzo w porządku. Jak wiesz, za co odpowiadasz i potrafisz sobie zorganizować pracę to szefostwo daje wolną rękę. Chętnie przystaje na Twoje pomysły, nie blokuje działań. Trzeba chcieć i robić, zamiast oczekiwać, że ktoś za Ciebie zorganizuje pracę. Zarobki na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

 • Obecny na gowork pisze 26 października 2022 o 04:22:

  Nie będę bardzo się rozwodzić, ale nie polecam zatrudniania się w tej firmie. Jeżeli jesteś młody i chcesz się czegoś nauczyć, to nie bardzo jest od kogo, a jeżeli masz już wiedzę i doświadczenie to i tak nikt Cię nie posłucha.

 • Administrator na gowork pisze 19 października 2022 o 09:53:

  Czy w firmie Sunsol Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

 • Pawel Salamacha na gowork pisze 15 października 2022 o 14:37:

  Nie polecam ponieważ zawiodłem się na solidności tej firmy. Okres gwarancyjny , opieka nad klientem pozostawiają wiele do życzenia. Ten jest twoim panem kto ma twoje pieniadze. Zapłaciłeś więc nie zawracaj głowy. To smutne i żenujące żeby nie użyć gorszego słowa. Zapłaciłem za fotowoltaikę grubo więcej jak otrzymane inne oferty biorąc pod uwagę zapewnienia handlowców. Czy to oszukańczy mechanizm? Cos w tym określeniu niestety moze być. My się dzisiaj czujemy (usunięte przez administratora)

 • Tadek na gowork pisze 13 października 2022 o 15:52:

  Firma fajna, jest luz i fajni ludzie dużo się można nauczyć jak się chce. Trochę za dużo bumelantów i czarodzieji jak na firmę o takich rozmiarach, ale zawsze się jacyś trafiają . Przydałaby się nowa siedziba bo teraz to trzeba jeździć miedzy Gdańskiem a Rumią i w korkach stoisz.

 • użytkownik na gowork pisze 6 października 2022 o 21:51:

  Kolos na glinianych nogach. Niby się jeszcze trzyma, ale wszyscy czują, że może zaraz upaść z hukiem.

 • Administrator na gowork pisze 21 września 2022 o 16:55:

  Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Sunsol Sp. z o.o. jako Monter? Jakie macie wrażenia?

 • Rufus na gowork pisze 19 września 2022 o 08:14:

  Fajna atmosfera w pracy, fajni ludzie - większość młodych. Co do prezesów to dbają o pracowników, jak wybuchła wojna to zorganizowali akcje sprowadzania rodzin, załatwiali mieszkania, była zbiórka rzeczy. Faktycznie przydałoby się określić kompetencje niektórych osób, bo część ewidentnie nie pracuje i gdzieś się kręciła co wkurza i demotywuje tych co pracują. I tak ludzie to najlepsza część tej firmy.

 • Administrator na gowork pisze 17 listopada 2020 o 06:00:

  Twój komentarz może pomóc tworzyć zjawisko polskiego rynku pracy bez tajemnic. Już teraz dodaj opinię na temat firmy Sunsol Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa jako pracodawcy. Twoja wypowiedź ma znaczenia.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena