4Oze Sp. z o.o.

pomorskie
Polna 72 1, 83-050 Lublewo Gdańskie

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • Michał Gryczko na google_maps pisze 26 grudnia 2021 o 17:12:

  Bardzo fachowa obsługa od projektowania po montaż. Cena do jakości bardzo konkurencyjna. Pan Tomasz zawsze doradzi i pomoże. W 100% polecam.

 • Maciej Slosarczyk na google_maps pisze 30 listopada 2021 o 13:27:

  Pan Tomasz posiada ekspercką wiedzę techniczną odnośnie fotowoltaiki i w porównaniu do konkurencji najdokładniej podszedł do wykonania projektu w szczególności modelowania 3D ewentualnych zacienień. Cierpliwie wyjaśniał różnice między typami i markami poszczególnych paneli, jak i kwestie udzielanych gwarancji. Stale współpracująca ekipa wdrożeniowa Pana Łukasza również profesjonalnie podeszła do tematu i poświęciła dodatkowy czas na rozwiązanie problemu technicznego napotkanego na dachu. Instalacja wewnątrz budynku również została wykonana porządnie. Umowa została zrealizowana nawet przed uzgodnionym terminem. Z porównywanych oferta ta nie była najtańsza (ani też najdroższa), niemniej warto było wybrać właśnie 4OZE.

 • arekwp na google_maps pisze 2 października 2021 o 08:34:

  Pozytywne konsultacje - sprzęt kupiłem gdzie indziej

 • Maciej Samet na google_maps pisze 2 lipca 2021 o 08:34:

  Jestem bardzo zadowolony z usługi, wziąłem po doradzeniu falownik Huawai z optymalizatorami. Całość założona w 1 dzień, bardzo profesjonalna ekipa montażowa. Uczciwa cena i miła obsługa- polecam!

 • Filip S na google_maps pisze 2 grudnia 2019 o 08:34:

  Pełen profesjonalizm!!! Pan Tomasz ma bardzo bogate doświadczenie i wiedzę! Już od pierwszego spotkania na wizji lokalnej kupił mnie pełnym profesjonalizmem. Podczas wizji wykonał pełną dokumentację fotograficzną dachu domu z drona, na podstawie której zwymiarował wszystkie połacie dachu. Następnie przedstawił możliwe i dostępne na moim dachu warianty instalacji jak również warianty sprzętu które można zastosować. Nie upierał się na żaden z wariantów a bardzo rzetelnie tłumaczył wszystkie różnice. Na wszystkie warianty przedstawił oferty z wizualizacją paneli na dachu. Po wyborze konkretnego wariantu instalacji (panele, falownik, system montażowy, mikro-inwertery, nawet przekroje przewodów, czy producent złączek DC etc.) ponownie rozesłałem zapytania ofertowe do firm konkurencyjnych. Cena 4OZE była większa od najtańszej o 2000,00 PLN a tańsza od najdroższej o 23 500,00 PLN! Wybrałem oczywiście 4OZE! Dostawa materiałów w terminie, montaż błyskawiczny bo 1 dzień przy wielkości instalacji 6,4kWp z mikro-inwerterami (5 monterów). Po montażu została mi przekazana kompletna dokumentacja niezbędna do zgłoszenia do ENERGA, wykonano ponownie dokumentację zdjęciowa instalacji. Następnie po okresie próbnym bezusterkowym (2tyg.) podpisaliśmy protokół odbioru i rozliczyliśmy się z ostatniej faktury. Na odbiorze przekazano mi w pełni profesjonalną dokumentację powykonawczą, zawierającą zdjęcia zainstalowanych komponentów, projekt, deklaracje zgodności oraz certyfikaty na cały sprzęt, wszelkie instrukcje eksploatacji, uprawnienia 4OZE etc. Przez cały okres współpracy wzorowy kontakt z Panem Tomaszem. Jeśli nie mógł odebrać telefonu oddzwaniał w bardzo krótkim czasie! Polecam 4OZE wszystkim którzy odpowiedzialnie wydają swoje pieniądze!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena