’Infracorr’ Sp. z o.o.

pomorskie
Raduńska 20C , 83-331 Niestępowo

Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  66 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 3

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Dom pasywny - szansą dla rozwoju budownictwa energooszczędnego w naszym regionie
Wartość:
423 156,07 zł
Udział własny:
113 843,26 zł
Projekt:
WDROŻENIE NOWOCZESNEGO SYSTEMU MONITORINGU CIEPŁOWNICZEGO
Wartość:
78 288,00 zł
Udział własny:
23 486,40 zł
Projekt:
China International , Chiny
Wartość:
8 510,06 zł
Udział własny:
5 531,54 zł

Opinie z sieci: 14

 • Michał Dombrowski na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 14:31:

  Brak kontaktu, brak odpowiedzi na maile i telefony

 • Ewa na gowork pisze 3 grudnia 2020 o 22:06:

  Szkoda, że tak rzadko ktoś tutaj pisze. Może ktoś powie, jakie warunki pracy oferuje Infracorr? Są nadgodziny?

 • Zdziwiona na gowork pisze 13 sierpnia 2018 o 14:38:

  Czytam i czytam te opinie i aż się wierzyć nie chce jak ludzie potrafią być zawistni. Kobiety (jeśli to pisały kobiety) są niedoinformowane i bredzą bzdury. Prezes już od kilkunastu lat ma jedna babę i u0022spódniczkiu0022 już przestały go interesować. Więc opinie, które zostały tutaj napisane są wyssane z palca po to aby napsuć krwi tak dla zasady albo nie udało im się dostać pracy bo nie reprezentowały sobą żadnego poziomu intelektualnego (co można wywnioskować z zamieszczonych opinii).

 • Administrator na gowork pisze 10 kwietnia 2018 o 13:57:

  Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Infracorr Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

 • Janusz na gowork pisze 3 marca 2018 o 18:44:

  Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać? Szkoda!!!

 • Dulcynea z Tobos na gowork pisze 28 lipca 2016 o 16:13:

  Aż się wierzyć nie chce, co o tym ich prezesie można przeczytać. Ważniejszy od Pana Boga a do tego Don Juan w amatorskim wydaniu.

 • bydgoszczanka na gowork pisze 11 sierpnia 2015 o 22:20:

  starałam sie tam o prace i dostałam propozycje nie do odrzucenia!!bardzo niewybredna - seksualną - niestety nie w moim guście ! od samego Pana Prezesa człowiekma ma mniemanie ze jest Bogiem ! ale świadczy o Firmie i o tym co ludzie tam zarabuiający na chleb muszą znosić. żenada

 • Wiesz kto :)))) na gowork pisze 3 marca 2015 o 17:25:

  Na temat firmy INFRACORR - złożyłam CV ale nawet nie raczyli sie odezwać.... Widocznie etyka biznesu ich nie dotyczy-przykre, ale muszę to zaakceptować. Szkoda.nnA Pan PREZES jest patriotą i moim ulubieńcem - kochał/kocha Sopot, Warszawę, Bydgoszcz a teraz podobno kocha Gdańsk. Wszystkie to PIĘKNE miasta - podobno :) Ciekawe czy te miasta odwzajemniały lub odwzajemniają MU tak piękne, subtelne, cudowne, nieziemskie uczucie MIŁOŚCI jakim je obdarzał i obdarza. Ach miłość to piękno, romantyzm!!

 • Kochanka na gowork pisze 22 lutego 2015 o 20:57:

  Co tak cicho? A prezes przecież nadal szaleje. Chyba były ciekawe te wpisy skoro admin je usunął, no, dziewczyny, odwagi może coś napiszemy więcej :) Jak to ktoś powiedział - król jest nagi. Tyle że tu nie ma króla. Pozdrowienia dla Pana Prezesa z Bydgoszczy.

 • Małgosia na gowork pisze 11 czerwca 2014 o 18:56:

  No to otwarła się puszka pandory...Bardzo dobrze, że wreszcie prawda wyszła na jaw. (usunięte przez administratora)

 • Mimi na gowork pisze 11 czerwca 2014 o 18:44:

  Ja też niestety znam tą firmę bardzo dobrze, aż za dobrze. Warunki awansu żadne, wynagrodzenia słabe. (usunięte przez administratora) Mam kogoś kto pracuje w tej firmie i jej/jego marzeniem jest jak najszybciej zmienić pracę. Jeśli nie masz pracy – tak, bo będziesz miał co jeść. Jeśli masz co jeść, szukaj normalnej pracy.

 • Zainteresowany na gowork pisze 11 czerwca 2014 o 18:01:

  Też jestem zainteresowany tą firmą, o upodobaniach Prezesa to wszyscy wiedzą:::))(usunięte przez administratora)Ale mam pytanie o możliwości rozwoju osobistego w tej firmie. Produkty mają te które mnie interesują. Może ktoś coś dodać?

 • Nieznajoma na gowork pisze 21 maja 2014 o 19:59:

  Kate, znam bardzo, bardzo dobrze tą firmę. Atmosfera średnia, zarobki też. Nie polecam. Prezes megaloman, apodyktyczny, podejrzliwy, obcesowy i źle traktujący innych pracowników. Zadufany w siebie arystokrata, inni to nic, powietrze. On jest bogiem, dookoła śmieci. Jeśli jesteś wysoką, szczupłą dziewczyną po 30-dziestce, to ... prezes na PEWNO się Tobą zainteresuje. Jak wieloma innymi... Spódniczki to Jego hobby. :))) Wiele się przewinęło, oj wiele :))) I nadal się podobno przewija... :))) Ale jak się wykażesz to i wtedy pensja Ci wzrośnie, no, jak będzie zadowolony... Tak jest okrutna prawda o tym zepsutym świecie..

 • Kate na gowork pisze 15 maja 2014 o 19:10:

  Jakie macie opinie o firmie Infracorr? Jak wygląda sprawa finansów, atmosfera, jacy są Szefowie? Warto starać się tu o pracę? Proszę o informacje.

Brak opinii dodanych na Oferro

 • dobry sklep pisze 22 lutego 2024 o 13:54:

  Wow, wonderful weblog structure! How lengthy have you ever been blogging for? you make blogging glance easy. The entire glance of your website is fantastic, as well as the content! You can see similar: najlepszy sklep and here sklep online

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena