Waterm Artur Wiertel

pomorskie
Przemysłowa 7a 6, 84-200 Wejherowo

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Linkedin
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • Dominus na google_maps pisze 7 stycznia 2022 o 07:57:

  Pełen profesjonalizm. Firma Waterm to przede wszystkim : fachowe doradztwo, wspaniali fachowcy, terminowość, punktualność, doskonała współpraca. Dobór, instalacja, montaż pompy ciepła przebiegły bardzo sprawnie. Co ważne, fantastyczny kontakt z firmą, na każde moje pytanie odpowiadano z dużą dokładnością i cierpliwością. Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się wszystkim od A do Z, bez stresu, z indywidualnym podejściem do klienta - Waterm to najlepszy wybór! Patrycja Drewa

 • Michał Meller na google_maps pisze 7 stycznia 2022 o 07:57:

  Opinia z perspektywy 36 miesięcy po wykonaniu kompleksowej instalacji grzewczo-kanalizacyjnej w szkieletowym domu jednorodzinnym. Zaczynając od doradztwa poprzez wykonanie i serwis bardzo fachowo i profesjonalnie. Krótko o instalacji grzewczej valliant ( pompa ciepła w połączeniu z rekuperatorem ) niezawodny, wydajny i co najważniejsze energooszczędny system który polecam. Firma godna polecenia.

 • Marcin T na google_maps pisze 5 grudnia 2021 o 11:52:

  W sierpniu 2020 roku firma Waterm zamontowała mi 13kW powietrzną pompę ciepła (PC) od Vaillantu0027a (CO + CWU). Wcześniej, do ogrzewania ponad 250m2 domu używałem 38kW kotła na ekogroszek. Zmiany źródła ciepła dokonałem głównie dla wygody, oszczędności czasu i pieniędzy. Instalacji CO nie modyfikowałem. Mam za sobą ponad jeden sezon i uważam, że warto było. Koszt zużytej energii elektrycznej do rocznego ogrzewania (sezon 2020/2021) wyniósł wartość zbliżoną do zakupu ekogroszku na ten sam okres. Wspomnę, że porównuję długą i śnieżną zimę 2020/2021 (PC) do ciepłej zimy 2019/2020 (ekogroszek). Celowo rezygnowałem z ogrzewania gazem gdyż dla mnie już w 2020 było to przestarzałe źródło ciepła. Ponadto możliwość „produkowania” sobie „paliwa” za pomocą fotowoltaiki również jest wartością dodaną do pompy ciepła. Na marginesie dodam, że po instalacji PC kotłownia stała się czystym, normalnym pomieszczeniem domowym do np. chłodzenia napitków. W świetle trwającego od pewnego czasu zamieszania na rynku paliw kopalnych również widzę, że przy wyborze źródła ciepła podjąłem najlepszą możliwą decyzję. Cieszę się też, że wybrałem dobrą firmę, która określiła parametry instalacji i wykonała wszystko zgodnie ze sztuką.

 • Jolanta Namysł na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 14:39:

  Firma Waterm zakładała w naszym domu instalację gazową. Zrobili to bardzo sprawnie, szybko i bezproblemowo mimo, że dom jest stary , więc nie zawsze było łatwo i prosto. Pan Artur i pracownicy to absolutni profesjonaliści, do tego punktualni i terminowi. Cieszę się, że polecono mi tę firmę i bez wahania polecam ją wszystkim

 • Mirosława Myszka na google_maps pisze 14 listopada 2021 o 07:57:

  Firma Waterm- bardzo profesjonalny sposób podejścia do wykonania zleconego zadania w moim przypadku była to wymiana pieca na nowy oraz modernizacja kotłowni. Wszystko zostało wykonane na najwyższym poziomie i bardzo starannie I profesjonalnie i sprawnie. Dzięki Panu Arturowi za podejście do klienta mam wspaniały system grzewczy w domu i cieplutko w domu. Bardzo bardzo dziękuję.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena