Kordalski Marcin Electro – Team

warminskomazurskie
Tartaczna 18 , 13-230 Lidzbark

Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Twitter Rzetelna Firma
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 23 stycznia 2023 o 08:08:

  Czy pracownicy w Electro-Team dogadują się między sobą?

 • uczynny na gowork pisze 11 kwietnia 2022 o 08:20:

  firma zgloszona do pip nzarowno jak ETP oraz EP

 • Pytanie na gowork pisze 8 kwietnia 2022 o 15:08:

  Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Electro-Team? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

 • Pytanie na gowork pisze 28 grudnia 2021 o 12:23:

  Jak jest z pakietem medycznym w Electro-Team? Można dołączyć rodzinę?

 • Kris na gowork pisze 21 października 2021 o 13:13:

  Od dwudziestu lat pracuję w branży automatyki i elektryki morskiej. Byłem kierownikiem projektu i mam szerokie doświadczenie w zarówno swerze technicznej jak i społeczno-socjalnej przy zatrudnieniu ludzi. Znam międzynarodowe stawki za wykonaną pracę w wyżej wymienionych dziedzinach. Jeżeli ktoś płaci elektrykowi na wyjeździe zagranicznym mniej niż 25euro / h ,nie zapewnia wyżywienia ,i dojazdu do pracy a warunki mieszkaniowe nie spełniają podstawowych norm,poprostu (usunięte przez administratora) ludzi.Taka firma dostaje od armatora 65euro/h za każdego pracownika. Pozdrawiam

 • Pytanie na gowork pisze 18 września 2021 o 14:03:

  Czy w Electro-Team zatrudniani są obcokrajowcy?

 • kurczak na gowork pisze 23 listopada 2019 o 22:16:

  Ludwig von Mises powiedział: u0022Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.u0022nNiestety w Electro Team jest odwrotnie, pożal się wypłata jest wg kierownictwa łaską. Masz się cieszyć, że nie obetną Ci premii. Jak nie jesteś służalczy to nie licz na nic więcej.

 • Q..TAS na gowork pisze 19 października 2019 o 23:14:

  HIHIHI... poczytajcie ludzie i nie dajcie się nabrać. Tak się zachwala oto ta firemka Cyt:u0022W ETP zawsze staramy się przekraczać granice i tworzyć przełomowe rozwiazania dla naszych klientowi. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu podobnie myślących, kreatywnych osób aplikuj już dzisiaj.Chcemy Cię na pokładzie!...u0022 koniec cytatu.nTak, dla KLIENTÓW!!! (nota bene nawet prawidłowo zredagować ogłoszenia nie potrafią) to oni są gotowi (usunięte przez administratora) nadstawić, a dla Pracowników najniższa krajowa i ściema - W ETP co innego mówią na spotkaniu w Gdyni, a co innego jak już wylądujesz za granicą - nawet za dowóz do pracy kasują, a jak zachorujesz to Cię do kraju natychmiast odsyłają, nie mówiąc już o warunkach w jakich ludzie mieszkają ...poczytajcie co o tym piszą inni. Jak płacą w ET w Rumii też wiadomo, bo byli ludzie na rozmowach i poniżej napisali...nTAK, ŻE EWENTUALNI ZAINTERESOWANI - GŁĘBOKO SIĘ ZASTANÓWCIE KIEDY BĘDZIECIE CHCIELI ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z Marcinem Kordalskim i nie dajcie się nabrać, że ET i ETP to dwie różne FIRMY - różne, ale to są firmy tego samego gostka...

 • Q..TAS na gowork pisze 19 października 2019 o 20:03:

  HIHIHI... poczytajcie ludzie i nie dajcie się nabrać. Tak się zachwala oto ta firemka Cyt:u0022W ETP zawsze staramy się przekraczać granice i tworzyć przełomowe rozwiazania dla naszych klientowi. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu podobnie myślących, kreatywnych osób aplikuj już dzisiaj.Chcemy Cię na pokładzie!...u0022 koniec cytatu.nTak dla KLIENTÓW!!! (nota bene nawet prawidłowo zredagować ogłoszenia nie potrafią) to oni są gotowi doopy nadstawić, a dla Pracowników najniższa krajowa i ściema - co innego mówią na spotkaniu w Gdyni, a co innego jak już wylądujesz za granicą - nawet za dowóz do pracy kasują, a jak zachorujesz to Cię do kraju natychmiast odsyłają, nie mówiąc już o warunkach w jakich ludzie mieszkają ...poczytajcie co o tym piszą inni.nTAK, ŻE EWENTUALNI ZAINTERESOWANI - GŁĘBOKO SIĘ ZASTANÓWCIE KIEDY BĘDZIECIE CHCIELI ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z Marcinem Kordalskim i nie dajcie się nabrać, że ET i ETP to dwie różne FIRMY - różne, ale to są firmy tego samego gostka...

 • Pytanie na gowork pisze 7 października 2019 o 12:52:

  Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Electro-Team?

 • Q..TAS na gowork pisze 5 października 2019 o 10:10:

  Dla przyszłych potencjalnych chętnych do pracy w ETP - poczytajcie też wpisy na forum w wątku u0022ELECTRO TEAMu0022, bo dużo ludzi nie wie, że niejaki Marcin Kordalski prowadzi dwie firmy ELECTRO TEAM W RUMI I ELECTRO TEAM PARTNERS W GDYNI. Ludzie nie przykładają wagi do forum gdzie umieszczają swoje opinie - jak zobaczą electro team to myślą, że to to samo i....piszą. dobrze, że piszą bo mamy wiedzę jakie to dwie firmy, gdzie wyzysk totalny ( ET - praca przy szyciu szaf za 2500bruttu!!!!!) czy ETP gdzie ściema TOTALNA - co innego mówią w Gdyni, a co innego już w Norwegii, UK, czy innej zagranicy!!!nTak z ciekawostek to właśnie do ETP poszukują kolejnego/ kolejnej ściemniacza/ściemniary, który/która będzie ludziom nawijał/nawijała u0022makaron na uszyu0022 - SPECJALISTA D/S REKRUTACJI vide: (usunięte przez administratora) Praca w ETP Gdynia i ET Rumia to totalna porażka co widać na forach o tych firmach -OBYDWIE FIRMY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!

 • PAPKIN na gowork pisze 19 września 2019 o 04:31:

  ETP Gdynia - Firma mocno nie wiarygodna- zero szacunku dla pracownika. Ktoś zapomniał że to ludzie ich utrzymują. I nie karzcie mi rozwijać tematu bo sami wiecie jaki u Was jest (usunięte przez administratora) lub co gorsza rozmyślne działanie.

 • Wiktor na gowork pisze 8 sierpnia 2019 o 09:48:

  Mam wrażenie, że ktoś bardzo pracuje nad oczernieniem firmy. Może nie jest idealnie więc zawsze można pracować w innej firmie!

 • taki tam na gowork pisze 2 czerwca 2019 o 19:11:

  Znam tego pana od lat ,jeszcze z czasów kontraktów w Fedzie. Ja otrzymałem swoje wynagrodzenie w całości ale znam ludzi którym już wtedy nie wypłacił wszystkiego. Tam gdzie się pojawi malina(wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi) tam zawsze występują kłopoty. Tak było za czasów pierwszej działalności Electro Teamu gdy zniknęły w tajemniczy sposób pieniądze z firmowego konta,tak było z Ramo-Remem gdzie potem zainstalował się ten pan. I z tego co słyszę obecnie znowu zaczynają się problemy. Także radzę uważać i nie dać się zwieść wpisom przydupasów.

 • Q..TAS na gowork pisze 22 lutego 2019 o 19:50:

  UWAGA, UWAGA, UWAGA...nELEKTRO TEAM W RUMII PROWADZI TEN SAM GOSTEK CO PROWADZI ELEKTRO TEAM PARTNERS - TO TA SAMA FIRMA, ALE DLA ZMYŁKI DODANO u0022PARTNERSu0022 PODOBNO WYSYŁA DO ...SKALNIAKÓW (NORGE), A TERAZ POSZUKUJE DO SIEBIE DO RUMII- W RUMII NIE MA SZANS NA STALĄ UMOWĘ I ELEKTRYCY Z PRAKTYKĄ POWINNI OMIJAĆ TĘ FIRMĘ D U Ż Y M . DUŻYM ŁUKIEM. PINIĄDZĘ MALUTKIE, TAK ,ŻE TYLKO TYM, KTÓRYM NA KASIE NIE ZALEŻY MOGĄ SIĘ u0027PODNIECAĆu0022.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena