Supreme Energy Sp. z o.o.

pomorskie
3 Maja 67-69 , 81-850 Sopot

Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 19

 • Mike na gowork pisze 12 sierpnia 2022 o 08:09:

  WitamnnPierwszy raz wszedłem w te opinie i nie spodziewałem się że osoby, które nie dały rady u nas bo były za słabe, będą wylewać swoje żale próbując zakryć swoją porażkę winą naszej organizacji...nnPracuję w tej firmie odkąd powstała, utrzymuję stały wynik sprzedaży, rozwijam się zawodowo i rozwijam umiejętności osób, które zaprosiłem do współpracy, sytuacja win-win.nnOczywiście to nie jest praca dla każdego. Jeżeli jesteś osobą bez ambicji, etatowcem, któremu wystarczy wegetowanie na średniej krajowej, przychodzenie do pracy, a nie pracowanie, nie jesteś przedsiębiorczy i masz klapki na oczach żeby odbębnić 8h i wrócić do domu na netflixa i piwo to nie przychodź do nas.nnCeny naszych produktów biorą się tylko i wyłącznie z ich wysokiej jakości, braku kosztów ukrytych po montażu i opieki posprzedażowej. Za wszystko bierzemy odpowiedzialność. Widziałem pytania techniczne - oczywiście że informujemy o konieczności zmian w kwestiach przyłączy gospodarstwa, a nawet sami załatwiamy za klienta wszystkie kwestie związane z energetyką i dofinansowaniami.nnUoP w naszym przypadku jest po prostu nieopłacalny.nSamochód - jaki chcesz - opłaca firma jeżeli robisz regularne wyniki.nDajemy szansę każdemu, wyszkolimy i poprowadzimy za rękę jak stać się dobrym doradcą - za darmo.nOd Ciebie wymagamy tylko zaangażowania, determinacji i chęci zmiany w podejściu do pracy i sposobu zarabiania.nnZapraszam do kontaktu każdego kto chciałby spróbować swoich sił i przekonać się sam.nRozmowa nic nie kosztuje, a będę w stanie dokładnie przedstawić sposób pracy i cyferki.nTo jest zawsze Twój wybór i Twoja decyzja...n6,0,6,3,8,6,2,0,9

 • Antek na gowork pisze 30 lipca 2022 o 19:28:

  Mam pytanie oferują super zarobki samochody wycieczki to czemu cały czas poszukują pracowników ?

 • Administrator na gowork pisze 24 lipca 2022 o 10:25:

  Szukam pracy na Kadrowa. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Supreme Energy Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4000 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

 • Pytanie na gowork pisze 12 lipca 2022 o 05:27:

  Jestem ciekawy czy sprzedając pompy ciepła konsultujecie z Klientem moc przyłączeniową vs. zapotrzebowanie pompy na kWh z bilansem zużyć sumarycznych dla nieruchomości? Ile mieliście przypadków konieczności podniesienia mocy? Informujecie Klientów, że ich zapotrzebowanie na ee. i rachunki w sezonie grzewczym wzrosną o 100%?

 • Administrator na gowork pisze 5 lipca 2022 o 15:18:

  Firma Supreme Energy Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Kalisz. Ile płacą na stanowisku Radca Prawny?

 • Super Firma na gowork pisze 4 lipca 2022 o 17:26:

  Super Firma z KRS 5 tys.. MLM w czystym wydaniu i jako typowa amwayowska piramida dziś jest jutro nie ma. Sprzedaż katalogowa instalacji z zerowym i fachowym doradztwem technicznym. Poziom u0022jesteś zwycięzcąu0022 i u0022jesteśmy super a reszta to frajerzyu0022:-) powodzenia.

 • to samo na gowork pisze 12 czerwca 2022 o 20:54:

  na każdej z takich stron z opiniami o firmie takie samo (usunięte przez administratora) można znaleźć. zero opinii, którym można ufać. raz pisze sama firma o sobie że jaka to super a drugi raz konkurencja jak to firma chce naciągnąć. nie wiadomo czy któraś opinia to jakakolwiek prawda. jak ktoś chce sprawdzić prace to niech sam spróbuje a nie idiotyzmy czyta.

 • DetektywInwektyw na gowork pisze 12 maja 2022 o 08:48:

  To jak w takim wypadku zrozumieć ich wrzuty na stronie facebooka?nPełen przepych, grube pieniądze, prowizje sięgające 1 000 000 złotych?

 • były na gowork pisze 6 maja 2022 o 09:25:

  wyzysk handlowców, żadnej podstawy tylko prowizja za sprzedaż. nie sprzedasz nic nie zarobisz a dołożysz jeszcze do paliwa

 • Waldek na gowork pisze 27 kwietnia 2022 o 16:47:

  Jeszcze jedno chciałbym się dowiedzieć Czy warto wejść do tej firmy? Zastanawiam się żeby nie wpaść w jakiś kanał, ktoś może to skomentuje? zaproponowali mi sprzedawanie pomp ciepła, ale wyczytałem że niekoniecznie jest to opłacalne dla klientów i jest z tymi pompami wiele problemów które nie rozwiązuje firma

 • Anja na gowork pisze 24 kwietnia 2022 o 17:23:

  W supreme energy chyba jest super bo dają wypasione samochody managerowie zarabiają po 30 tys

 • były pracownik na gowork pisze 10 marca 2022 o 16:17:

  Ja z kolei przestrzegam przede wszystkim przed pracą w biurze głównym tej firmy (Sopot). Praca za małe pieniądze, a oczekiwania spore. Atmosfera w biurze nie do zniesienia. Pani u0022kierowniku0022 swoje sprawy prywatne bardzo lubi przekładać na życie zawodowe. Od początku do końca dnia pracy wieczne niezadowolenie, permanentny brak możliwości normalnej rozmowy, krzywe spojrzenia i kręcenie nosem. A, czekajcie, to nie wszystko. Trzaskać drzwiami w Supreme Energy też lubimy ;) W biegu czasem można usłyszeć u0022ocip*eje z wamiu0022 bądź u0022dobra, spier*alaju0022 :) Czysty (usunięte przez administratora) (czy to jeszcze nie to pojęcie?)nNajlepszy pracownik to taki, który nie ma własnego zdania i siedzi cicho. Jak jesteś w stanie to wszystko znosić to dołącz do Supreme! Na pewno staniesz się bliska sercu pani kierownik i polityce firmy.. Lubimy faworyzować. nZapomnijcie też o wolnym na urlopie :) Zaaawsze znajdzie się coś ważnego, aby pani kierownik mogła do was zadzwonić...nL4? Ok, weźcie, ale nie chorujcie ;) a najlepiej to w ogóle pracujcie, bo firma bez Was polegnie przez te pare dni... A w czasie covida najlepiej nie przejmujcie się potencjalnym zagrożeniem zdrowia i nie idźcie na test! nA jak już musicie... Powiedzcie, że pracowaliście z domu a nie w biurze (skłam) :)))) nnPierwsze pół roku na własnym numerze telefonu, rachunki oczywiście płać sam/a. Zepsute komputery już w pierwszy dzień pracy! Zapraszamy :)nnWspółpraca porażka. Nie polecam

 • były na gowork pisze 17 lutego 2022 o 14:23:

  wyzysk pracowników (usunięte przez administratora)

 • Michał na gowork pisze 11 lutego 2022 o 11:47:

  Zatrudniane są w większości osoby bez doświadczenia w branży, studiów czy nawet matury. Wyścig szczurów, z domu do domu a efekty bardzo słabe.

 • Jan na gowork pisze 24 stycznia 2022 o 17:52:

  Dajcie spokój, 3 miesiące średnio po 10h dziennie, z domu do domu i efekt poniżej minimalki krajowej, to dla desperatów jakichś, pomyłka na całej linii, sam się zastanawiam jak moglem tak dać sie zmanipulować, (usunięte przez administratora)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena