Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga

slaskie
Szkolna 5 , 43-512 Bestwina

Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 11

 • Pytanie na gowork pisze 24 czerwca 2022 o 10:43:

  Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga?

 • Pytanie na gowork pisze 8 lutego 2022 o 15:38:

  Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

 • Pytanie na gowork pisze 16 lipca 2021 o 10:38:

  Czy w Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

 • Turbina na gowork pisze 19 sierpnia 2020 o 18:33:

  W sklepie monitoring. System on line. W brat wydzwania . Więcej kamer po stronie pracowników. Dobry moment na negocjacje, rotacja pracowników. Tabelki sprzedaży niepremiowane. Bez premii comiesięcznej brak motywacji. Mało sprzedawców. Kolejka klientów dochodzących tuż przed zamknięciem sklepu zostawanie po godzinach pracy. Dodatkowo minuty pracy wynikają z u0022obowiązku robienia papierów, raportów zliczenia kasy wyłączenia komputerów świateł sklepu itd. Średnio wyjście 14-28 min po zakończeniu pracy, czasami ponad 30 min i dłużej to zależy od dnia. Pracodawca ma obowiązek ewidencjonowania faktycznego czasu pracy pracownika w danej dobie, w tym również czasu pracy w godzinach (lub w minutach) nadliczbowych. Oznacza to, że jeśli pracownik przepracował 45 minut ponad obowiązujące go normy czasu pracy, to podmiot zatrudniający nie może zaokrąglić tego czasu do 1 godziny. Do ewidencji czasu pracy musi być wpisany taki czas, jaki został faktycznie przepracowany. Tak więc czas pracy w niepełnych godzinach nadliczbowych, powinien być odrębnie rozliczany. Przykład: jeśliby pan H przepracował dodatkowo 30 minut w godzinach nadliczbowych. Pracodawca obliczając dodatek za nadgodziny powinien stawkę godzinową pana H pomnożyć przez 50%. W przypadku, gdyby pan H przepracował dodatkowo tylko 15 minut, wówczas jego stawka godzinowa zostałaby pomnożona przez 25%. Jeżeli natomiast czasu przepracowanego przez pana H nie można by zamknąć z pełnych kwadransach wówczas w obliczeniach należałoby uwzględnić każdą przepracowaną minutę jako 1/60 stawki godzinowej. Wazne Jeżeli nie ma odrębnych zapisów w umowie pracodawca nie ma możliwości obniżyć wynagrodzenia za punktuale wyjście z pracy. Pracownikowi należy się rekompensata za każdą minutę pracy nadliczbowej.Pracodawca jest zobowiązany rozliczyć każdą minutę pracy nadliczbowej.

 • Tedan na gowork pisze 3 czerwca 2020 o 09:57:

  Dlaczego nikt nie odbiera telefonu po co każą dzwonić ?Mam 15 km jechać po to ,żeby mi powiedział ,ze nie ma .Facet ogarnij się.

 • Ja na gowork pisze 25 kwietnia 2020 o 15:53:

  A jakieś integracje firmowe się odbywają? Macie tego typu rozrywki?

 • Stasiu na gowork pisze 24 lutego 2020 o 15:02:

  dotyczy oddziału Żywiecnobsługa nie kompetentna , brak wiedzy na temat co sprzedają nReklamacja załatwiana 56 dni i mówi ze idą mi na rękę bo mam naprawiony sprzęt nna to jest 14 dni a nie nieskończoność nnie polecam z daleka omijać ten sklep

 • Elektronik na gowork pisze 16 września 2019 o 21:09:

  Opinia dot oddziału Żywiec ul, Żeromskiego . W okienkach porozlepiane kartki z informacją że nie przyjmują zwrotów, co jest nie zgodne z Polskim prawem każdą kupioną rzecz można oddać do kilku dni nie rozumiem tej polityki polecam omijać ten punkt, obsługa niezbyt miła .

 • Administrator na gowork pisze 14 kwietnia 2018 o 10:11:

  W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Nowy Elektronik?

 • Pik na gowork pisze 18 stycznia 2017 o 13:10:

  To jest dno, załatwienie reklamacji graniczy z cudem.

 • baku06 na gowork pisze 28 grudnia 2016 o 21:57:

  Ja natomiast mogę wypowiedzieć się o oddziałach w Żywcu i Bielsku, niestety też negatywnie. Oddział w Żywcu, kolejka jakieś 4-5 osób, jedna kasa czynna, długość oczekiwania jakieś 30, ale w ramach zabicia czasu można sobie pooglądać spokojnie spacerujących po zapleczu dwóch Panów sprzedawców. Docieram do kasy, 8 na 10 rzeczy słyszę słynne u0022nie mau0022 i na prawdę nie było to nic wygórowanego, no chyba że czujnik temperatury przerasta możliwości tego sklepu. Mniejsza, dostałem informację że w Bielsku towar jest dostępny, chwila zastanowienia... jadę. Po odszukaniu oddziału na Wajdeloty (super miejscówka nawiasem mówiąc) oczom ukazuje się kolejka 10 osób. Po przejściach w żywcu zarezerwowałem sobie godzinę czasu, ale o dziwo tutaj poszło to dużo sprawniej. u0022Kolejna osoba zapraszam do kasy 5u0022 ...uradowany podchodzę do kasy, ale zadowolenie nie trwało długo... okazuje się że jednak w tym oddziale (do którego skierowany zostałem 30 minut wcześniej) także elementów nie ma... a Pan po przedyktowaniu mu symbolu DS18B20 zrobił oczy niczym piłeczki ping pongowe... no ludzie, jak po 10 latach pracy (kojarzę faceta jeszcze z pierwszego sklepu) można być tak zielonym w temacie ? Rozumiem że nie każdy musi się na wszystkim znać, ale są jakieś granice...nnPodsumowując: mając duuużo czasu, cierpliwości i chęć zakupienia rezystora do diody (diod też nie mieli) można spróbować wybrać się do NOWEGO ELEKTRONIKA, ja próbować już więcej nie zamierzam, sklep na ten moment to porażka, a patrząc na kierunek w jakim zmierza będzie coraz gorzej.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena