Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga

slaskie
Szkolna 5 , 43-512 Bestwina

Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 18

 • Klient na gowork pisze 28 grudnia 2022 o 09:01:

  Nie przyjmują zwrotów, nawet po kilku dniach. Niepoważna firma. Odradzam zakupy u nich.

 • michu na gowork pisze 28 listopada 2022 o 13:35:

  Zakupiłem towar w piątek i chciałem go dziś zwrócić i okazało się ze nie ma zwrotów co nie jest zgodne z prawem o/Tychy. Nie polecam ale sprawa zostanie zgłoszona do UOKIK bo na takie praktyki nie ma przyzwolenia. Klient zawsze ma prawo do reklamacji bądz zwrotu.

 • Pytanie na gowork pisze 31 października 2022 o 08:44:

  Jakie godziny pracy obowiązują w Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga?

 • Forumowicz na gowork pisze 30 września 2022 o 23:11:

  Sklep w Czechowicach zamknięty w Soboty. Pozostałe punkty są otwarte. Bywa że w mniej liczebnym składzie niż zwykle. Dawniej w Soboty dwóch sprzedawców a tu po wejściu do punktu napotykam jednego pracownika. Kolejki bo klientów jest przeciętnie tyle samo, a sprzedawca jeden. Czy zagęszczenie, podwojenie ruchów równa się podwojeniu zapłaty? Jaka motywacja i opłacalność? W systemie przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia pracownikowi przeciętnie dwóch dni wolnych w tygodniu. Pracownik zatrudniony w takim systemie ma prawo wybrania dnia wolnego w tygodniu w zamian za przepracowaną Sobotę. Dobry argument do negocjacji, ale różnie to u prywatnych przedsiębiorców bywa dlatego dopytam o formę rozliczania za Sobotę. Jak stoi firma, czy firmę stać na to aby umożliwiać wybranie dnia wolnego za Sobotę? Czy ewentualna rekomopensująca stawka odpowiada wartości dniówki danego sprzedawcy, jaka rozbieżność i w którą stronę. Czy zasady rozliczania wyglądają jednakowo na wszystkich sklepach czy w zależności od stanu załogi? Co z listą obecności. Nie pytam o ewidencje czasu pracy. Pytam o listę obecności której prowadzenie nie jest obowiązkiem pracodawcy ale jest jego uprawnieniem. Czy pracodawca korzysta z tego uprawnienia a jeśli tak to jak i co w nim podpisujecie.

 • Pytanie na gowork pisze 24 czerwca 2022 o 10:43:

  Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga?

 • Jacek na gowork pisze 15 marca 2022 o 10:10:

  1 dzień - przyjęte zamówienien2 dzień - wystawiona fakturan3 dzień - informacja o braku towaru nPróbujecie sprzedawać towar, którego nie macie !

 • Pytanie na gowork pisze 8 lutego 2022 o 15:38:

  Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

 • Łoś na gowork pisze 3 września 2021 o 10:18:

  Kupiłem 3 wentylatorki DC12V , okazało się że 2 są niesprawne , reklamację rozpatrywano miesiąc , odmówiono wymiany bo cytuję : prawdopodobnie spalone uzwojenia silników u0022 , podkreslam słowo : prawdopodobnie . Gdyby geniusz który to napisał przyłożył tak skomplikowany przyrząd jak omomierz wiedziałby że to brednie , no ale trzeba umieć obsługiwać omomierz . Nie każdy musi zajmować się elektroniką , można też uprawiać buraki .nJuż nigdy nic kupię i odradzam innym koleżankom i kolegom .

 • Pytanie na gowork pisze 16 lipca 2021 o 10:38:

  Czy w Zakład Usługowo-Handlowy Nowy Elektronik Henryk Faruga możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

 • Turbina na gowork pisze 19 sierpnia 2020 o 18:33:

  W sklepie monitoring. System on line. W brat wydzwania . Więcej kamer po stronie pracowników. Dobry moment na negocjacje, rotacja pracowników. Tabelki sprzedaży niepremiowane. Bez premii comiesięcznej brak motywacji. Mało sprzedawców. Kolejka klientów dochodzących tuż przed zamknięciem sklepu zostawanie po godzinach pracy. Dodatkowo minuty pracy wynikają z u0022obowiązku robienia papierów, raportów zliczenia kasy wyłączenia komputerów świateł sklepu itd. Średnio wyjście 14-28 min po zakończeniu pracy, czasami ponad 30 min i dłużej to zależy od dnia. Pracodawca ma obowiązek ewidencjonowania faktycznego czasu pracy pracownika w danej dobie, w tym również czasu pracy w godzinach (lub w minutach) nadliczbowych. Oznacza to, że jeśli pracownik przepracował 45 minut ponad obowiązujące go normy czasu pracy, to podmiot zatrudniający nie może zaokrąglić tego czasu do 1 godziny. Do ewidencji czasu pracy musi być wpisany taki czas, jaki został faktycznie przepracowany. Tak więc czas pracy w niepełnych godzinach nadliczbowych, powinien być odrębnie rozliczany. Przykład: jeśliby pan H przepracował dodatkowo 30 minut w godzinach nadliczbowych. Pracodawca obliczając dodatek za nadgodziny powinien stawkę godzinową pana H pomnożyć przez 50%. W przypadku, gdyby pan H przepracował dodatkowo tylko 15 minut, wówczas jego stawka godzinowa zostałaby pomnożona przez 25%. Jeżeli natomiast czasu przepracowanego przez pana H nie można by zamknąć z pełnych kwadransach wówczas w obliczeniach należałoby uwzględnić każdą przepracowaną minutę jako 1/60 stawki godzinowej. Wazne Jeżeli nie ma odrębnych zapisów w umowie pracodawca nie ma możliwości obniżyć wynagrodzenia za punktuale wyjście z pracy. Pracownikowi należy się rekompensata za każdą minutę pracy nadliczbowej.Pracodawca jest zobowiązany rozliczyć każdą minutę pracy nadliczbowej.

 • pawel na gowork pisze 14 lipca 2020 o 10:30:

  Ja sie pytam po co jest na stronie internetowej okienko obecności części w magazynie. Na stronie piszą ze jest a po godzinie stania w kolejce w sklepie na Wajdeloty okazuje sie ze w skiepie nie ma. Magazyn jest ale chyba wirtualny!!

 • Tedan na gowork pisze 3 czerwca 2020 o 09:57:

  Dlaczego nikt nie odbiera telefonu po co każą dzwonić ?Mam 15 km jechać po to ,żeby mi powiedział ,ze nie ma .Facet ogarnij się.

 • Ja na gowork pisze 25 kwietnia 2020 o 15:53:

  A jakieś integracje firmowe się odbywają? Macie tego typu rozrywki?

 • Stasiu na gowork pisze 24 lutego 2020 o 15:02:

  dotyczy oddziału Żywiecnobsługa nie kompetentna , brak wiedzy na temat co sprzedają nReklamacja załatwiana 56 dni i mówi ze idą mi na rękę bo mam naprawiony sprzęt nna to jest 14 dni a nie nieskończoność nnie polecam z daleka omijać ten sklep

 • Elektronik na gowork pisze 16 września 2019 o 21:09:

  Opinia dot oddziału Żywiec ul, Żeromskiego . W okienkach porozlepiane kartki z informacją że nie przyjmują zwrotów, co jest nie zgodne z Polskim prawem każdą kupioną rzecz można oddać do kilku dni nie rozumiem tej polityki polecam omijać ten punkt, obsługa niezbyt miła .

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena