Promika Solar Sp. z o.o.

slaskie

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  1
 • Ilość pracowników
  1-5
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • lps 006 na google_maps pisze 26 kwietnia 2022 o 19:19:

  Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia nie wywiązują się z umowy nie opłacają serwisantów którzy powinni sprawdzić pompę przed pierwszym uruchomieniem. Nie rzetelni i nie uczciwi ostrzegam was ludzie uciekajcie od tej firmy współpraca z nimi żadna

 • Rafal Bugalski na google_maps pisze 4 grudnia 2021 o 10:00:

  Bardzo profesjonalna obsługa i schludny montaż. Firmę poleciłem sąsiadowi, który również jest bardzo zadowolony. Ogólnie polecam!

 • Lukasz Kolodziejczyk na google_maps pisze 4 listopada 2021 o 10:00:

  Totalny dramat. Wyglada, że Promika-Solar to dwie zupełnie osobne firmy. Zamówiłem na początku Lipca dwie instalacje fotowoltaika i pompę ciepła płacąc od razu z góry gotówką za całość (ogromny błąd). Fotowoltaika, zamontowana w ekspresowym tempie, pełna profeska. Pompa ciepła to KATASTROFA!!!! Mija 3,5 miesiąca a ja nadal nie mam skończonej instalacji. Zero kontaktu z ich strony, sprzęt do montażu przyjechał niekompletny (brak kilku komponentów, niektóre uniemożliwiły do tej pory uruchomienie poprawne pompy). Brak informacji przed montażem o konieczności pierwszego uruchomienia przez osobnego serwisanta, co poskutkowało brakiem jakiegokolwiek ogrzewania przez 2,5 tygodnia i kilkunasto stopniowej temperaturze w domu. Serwisant był, jednak nie uruchomił, bo jak wyżej napisane zastępcze komponenty (niekompatybilny zawór trójdrożny) uniemożliwiły to. Zostało włączone ogrzewanie prowizorycznie żebyśmy nie marzli, efektem tego po nocy mam w domu 26stopni i zużyłem 130kW prądu w jedną noc!!!! Dramat nadal trwa i niestety nie wiem kiedy się skończy. Dziwi mnie nienaganny rating tej firmy, bo taki poziom niekompetencji ze strony działu pomp ciepła…

 • Arqoss Brawanski na google_maps pisze 26 lipca 2021 o 19:19:

  Obsługa klienta jak i montaż na wysokim poziomie. Czasem warto zapłacić parę setek więcej za solidność oraz fachowe doradztwo. Nie byli najdrożsi nie byli najtańsi lecz zaiskrzyło i robimy kilowaty. Polecam wszystkim jeżeli bierzecie współpracę z tą firmą pod uwagę.

 • Filip Krzysteczko na google_maps pisze 4 kwietnia 2021 o 10:00:

  Polecam , Promika Solar to bardzo solidna firma. Moja instalacja na gruncie 9,9 KWp została wykonana profesjonalnie przez bardzo miłych i znających się na rzeczy fachowców. Dziękujemy :)

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Darek.D pisze 30 lipca 2023 o 13:46:

  Ostrzegam przed firmą PROMIKA SOLAR. Z daleka omijać takie firmy i ostrzegać wszystkich kto by chciał skorzystać z ich usług. Instalacja zamontowana w 2021 ale w styczniu 2023 wystąpiła awaria. Wszystkie próby kontaktu telefonicznego, mailowego i listowego na nic. Do dnia dzisiejszego nikt nie zainteresował się problemem. Ich naczelny handlowiec KAROL KARWOWSKI dobry jest tylko do sprzedaży ale z problemem to radź sobie sam. Musiałem wziąć inną firmę która usunęła usterkę. Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia z tą firmą zapraszam do kontaktu [email protected], a wiem że jest dużo takich osób o czym świadczą ostatnie komentarze. Pozytywy wystawiają sobie sami ;-)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena