Atal S.A.

slaskie
Stawowa 27 , 43-400 Cieszyn

Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  101-200
 • Kapitał zakładowy
  216 073 050,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 55

 • Michał Borowiecki na google_maps pisze 23 maja 2023 o 08:49:

  Deweloper jak deweloper. Nic specjalnego ani wyjątkowego. Ukryte wady i zamiatanie spraw pod dywan. Kontakt słaby.

 • Kamil Porembiński na google_maps pisze 13 kwietnia 2023 o 08:49:

  Najgorszy developer jakiego znam. Toczymy postępowanie sądowe z developerem o źle stworzoną elewację. Atal przeciąga wszystko byśmy się poddali ale nie zamierzamy.

 • Iza na gowork pisze 4 kwietnia 2023 o 22:44:

  Czemu tylko ofert pracy we Wrocławiu? Jak się tam pracuje?

 • Kandydat na gowork pisze 23 marca 2023 o 09:13:

  Nie polecam rekrutacji w Gdansku. nMaja kandydatow za glupkow. nNiby potrzebuja pracownika a juz, a robia rekrutacje z dwudziestoma paroma kandydataki jakby walka byla o 10tys miesiecznie i zero odpowiedzi zwrotnej. Zadnego przepraszamy, nic ;/. nPani A.... Zapewnia, ze do ktoregos dnia da znac bo chce wybrac kandydata po czym nawet gdy sie ktos do niej odzywa czy rekrutacja nadal trwa to nic nie potrafi odpisac. nZenada. nTo swiadczy tylko o Pani jakie ma Pani podejscie, a wymagania jak z choinki.

 • Iwona na gowork pisze 14 marca 2023 o 14:55:

  Dzień dobry,njak wygląda praca w dziale księgowości, jakie warunki płacowe, jaki system motywacyjny, jak atmosfera?

 • Karol Krawczyk na google_maps pisze 13 marca 2023 o 08:49:

  Kontakt w samym biurze przed zakupem na plus bez zastrzeżeń lecz późniejszy co do odebrania mieszkania , późniejszych poprawek , kolejnych poprawek , nie dociągnięć ze strony dewelopera masakryczny , trzeba się upominać bo maja dobra…

 • Pytanie na gowork pisze 3 lutego 2023 o 11:38:

  Czy Atal Deweloper (Atal S.A.) oferuje od razu umowe o pracę na czas nieokreślony jako asystent sprzedaży?

 • Martusia na gowork pisze 23 stycznia 2023 o 11:08:

  Niestety dużo doświadczonych pracowników odeszło w ciągu ostatnich 4 lat , przyczyną jest nierówne traktowanie pracowników, liczy się tylko donos, Osoba która dostaje w firmie p.o. zrobi wszystko aby poprzedniczka nie wróciła, normalnie spektakl. nPamiętajcie ten kto donosi otrzyma wyższe stanowisko oraz regularną podwyżkę.

 • Pytanie na gowork pisze 3 stycznia 2023 o 11:35:

  Czy Atal Deweloper (Atal S.A.) oferuje od razu umowe o pracę na czas nieokreślony jako Inżynier Budowy?

 • Agata na gowork pisze 23 grudnia 2022 o 11:14:

  Firma szuka teraz kogoś jako Asystent/-ka ds. Sprzedaży. Napisali że obowiązkiem jest udział w targach mieszkaniowych. A wiecie jak płacą, jeśli takie targi są gdzieś dalej i trzeba nocować poza domem, to czy firma daje za to jakąś dietę czy premię?

 • Klient G na gowork pisze 23 grudnia 2022 o 11:08:

  Odebrałem mieszkanie jakiś czas temu w Gdańsku. Niestety dobre wrażenie o firmie zepsuła pani Anna E z Gdańska. Kultura osobista oraz słownictwo jakim się posługuje pozostawia wiele do życzenia.. Wydaje się że firma Atal buduje na dość dobrym poziomie pomimo paru uwag przy odbiorze, niemniej jednak niesmak pozostał.

 • Ivv na gowork pisze 12 grudnia 2022 o 19:29:

  Jak tam w dobie szalejącej inflacji? Dostaliście jakieś podwyżki w ostatnim czasie? Lub kedy ostatnio dostaliście? nnDajcie znać w odpowiedzi też z jakiej filii.

 • AdrianAAAAA na gowork pisze 31 sierpnia 2022 o 15:25:

  Tragiczny deweloper, zdecydowanie nie polecam. Po 3 latach od zakupu na ścianie zaczęły pojawiać się purchle w związku z nieszczelnością boni elewacyjnych oraz liczne pęknięcia (w niektórych mieszkaniach u moich sąsiadów w bloku wręcz takiej wielkości, że można w nie prawie palec włożyć). Po zgłoszeniu usterek deweloper wykazał zbywający stosunek do sprawy i odesłał mi standardową odmowę naprawy typu kopiuj, wklej do każdego klienta tak samo - nawet nie zapoznał się z moją usterką i nie odniósł się do purchli na ścianie. Dopiero kiedy w kolejnym mailu zagroziłem UOKiKiem zabrali się do tematu i… od roku sprawa nadal jest nierozwiązana. Z deweloperem jest bardzo trudny kontakt. Bardzo rzadko odpisuje na maile i odbiera telefony. Duża część sąsiadów z mojego osiedla ma bardzo podobny problem. Naprawdę jak nie chcecie nabawić się nerwicy i siwych włosów to wybierzcie innego dewelopera. Szkoda zdrowia.

 • Jakub Pietrusiewicz na google_maps pisze 29 sierpnia 2022 o 15:57:

  Mieszkanie ma dużo usterek, a w biurze budowy pracują młodzi ludzie, z którymi nie da się poważnie porozmawiać i których nic nie obchodzi. Sprawę trzeba załatwiać na piśmie, grożąc sądem.

 • Wojciech Żelechowski na google_maps pisze 21 sierpnia 2022 o 01:04:

  Ściana jest czysta, puszka hermetyczna, Obrobka dekarska OK, parapet cały. Generalnie wszystko super wg dewelopera

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena