Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik

slaskie
Stanisława Wyspiańskiego 35 2, 43-300 Bielsko-Biała

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  1
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 13

 • Pytanie na gowork pisze 26 stycznia 2023 o 09:38:

  Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik dla pracy jako Pracownik Budowlany są dla was satysfakcjonujące?

 • Lidia na gowork pisze 26 stycznia 2023 o 09:09:

  Ma ktoś jakąś bieżącą opinię na temat pracy? Z tego co tu widzę były one wystawiane dość dawno a na stronie jest info, że szukają na 4 stanowiska. Ciekawa jestem czym spowodowana jest taka rotacja? Koordynator prac budowlanych to na jaką stawkę może się obecnie nastawiać? Piszą, że zarobki atrakcyjnie i podobno jest premia uznaniowa. Jak ona w praktyce wychodzi? Jakie wysokości?

 • Staszek na gowork pisze 6 marca 2021 o 18:42:

  Bardzo dziwne jest to, że ktoś od dawna już nie pracuje i miał złe wspomnienia ale ciągle wraca do firmy bodaj na forum??? Żal za utraconą praca w dobrej firmie?

 • Pytanie na gowork pisze 2 marca 2021 o 09:13:

  Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik?

 • Kordian na gowork pisze 10 sierpnia 2020 o 16:17:

  Bardzo dobrze oceniana firma, w takim miejscu praca jest przyjemnością o ile są chęci do niej.

 • Pozytywnie nastawiony pracowni na gowork pisze 10 sierpnia 2020 o 15:09:

  Pracuję w firmię trzy lata i nie mogę się zgodzić z opinia ,że w firmie poszukują (usunięte przez administratora)nPraca w budownictwie jest z reguły ciężką pracą ale pracodawca jest rzetelny , czas pracy ustalany z pracownikiem , bardzo dużą zaletą Pracodawcy jest to ,że pobory są zawsze terminowo wypłacane , pracownik jest szanowany przez szefa i zgodnie z umową.nSzef wyszukuje zlecenia trudne ale bardzo ciekawe i jako kierownik na budowie czuję satysfakcję z wykonywanych zadań.nEkipa pracowników jest raczej stała z niewielkimi zmianami nie mniej jednak bardzo chętnie przyjmiemy fachowców do swojego grona. Złośliwe opinie to najczęściej od ludzi ,którzy nie do końca wiedzą co chcą robić w swoim życiu, a za przychodzenie do pracy i tylko przychodzenie nie premiujemy pracowników bo to nie szef premiuje tylko Kierownicy.nDobrzy pracownicy nie narzekają a mamy takich fachowców co pracują już ponad dwadzieścia lat . Więc może jednak jest dobrze. Zapraszam jeszcze raz fachowców.

 • Małgorzata Brząkalik na DataGooglePlacesAPI pisze 4 sierpnia 2020 o 14:44:

  Profesjonaliści w każdym aspekcie polecam wszystkim ich usługi budowlane na poziomie premium

 • Matiz Matiz na DataGooglePlacesAPI pisze 29 stycznia 2020 o 15:59:

  Polecam jak szukasz solidnego wykonawcy

 • J.P. Cover na DataGooglePlacesAPI pisze 25 września 2019 o 10:01:

  Profesjonalna kadra i podejście do inwestycji. Fachowo prowadzone prace i duży porządek na budowie

 • Zadowolony na gowork pisze 27 czerwca 2019 o 09:32:

  Moim zdaniem firma jak najbardziej godna polecenia. Jeśli jest się pracowitym można bardzo dobrze zarobić. nSzef wyrozumiały i uczciwy co się rzadko zdarza w tych czasach. nKierownictwo wymagające ale da się dostosować. Co do poprzednich komentarzy to rozumiem że ktoś ma uprawniena na koparkę ale nie w każdej firmie jest praca na tym stanowisku przez cały czas więc zrozumiałe że kierownictwo chce wykorzystać czas pracy w 100%.nnJeżeli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia to polecam.nnPs. nie chce mi się wierzyć że ktoś w tej firmie pracował na czarno.nnPozdrawiam,

 • bezwzględny na gowork pisze 31 maja 2019 o 13:47:

  Również nie polecam. Kiedyś pracowałem w tej firmie to zostałem oszukany w kwestii umowy. Po przepracowaniu 3 tygodni na czarno stwierdziłem że szukają frajera za którego nie będą składek płacili i podziękowałem im za współpracę. Ostatnio zadzwonili do mnie znowu. Rozmowa rekrutacyjna profesjonalna ale śmieszna. Pani dyrektor powiada u0022praca jest w Chorzowieu0022 - mówię że nie ma problemku - jeśli wyrobicie się z dojazdem do Chorzowa i z powrotem i pracą w 8 godzin... Na to pani dyrektor powiada: u0022nie nie, na miejscu pracujemy 10 godzin (ahahahahahaha nie ma czegoś takiego- nawet przy płatnych nadgodzinach) plus dojazd i mówię szczerze że za dojazd nie płacimy... I tak przez najbliższy roku0022 hahahahaha Pani dyrektor została oficjalnie wyśmiana prosto w twarz i poproszona aby więcej do mnie z tej u0022firmyu0022 nie dzwoniono. Odradzam - ewidentnie poszukują niewolników a nie pracowników. Pozdro dla pani dyrektor

 • B@T3K na gowork pisze 31 maja 2019 o 11:33:

  dzwoniłem do nich w sprawie pracy na operatora koparko-ładowarki ponieważ wystawili ogłoszenie że szukają operator, chciałem się dowiedzieć o tej pracy coś więcej.Owszem jest praca dla operator usłyszałem i w sumie się nawet ucieszyłem, moja radość jednak nie trwała zbyt długo gdy usłyszałem że w razie braku pracy na koparko-ładowarkę mam wykonywać prace ogólnobudowlane.Tu pojawiło się rozczarowanie, wysłuchałem grzecznie pani z którą rozmawiałem i zakończyłem rozmowę.Szybko to sobie przeanalizowałem i stwierdzam że ta oferta pracy jest jak dla mnie frajerska i taka praca mnie nie interesuje.Albo szukają operatora albo jelenia, szukają moim zdanie przysłowiowego jelenia frajera.Operatorzy szanujcie się i swój fach, z dala od takich śmiesznych firm i ofert pracy z ukrytymi niespodziankami.

 • Administrator na gowork pisze 30 maja 2019 o 07:00:

  Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat firmy Firma Budowlano-Consultingowa Ika Jarosław Wójcik w mieście Bielsko-Biała. Czekamy na nowinki od pracujących.

 • Rafal W. na DataGooglePlacesAPI pisze 9 lipca 2017 o 06:16:

  Super konstrukcja, wykonana ze starannością i na dobrych materiałach.

 • DJPaczu na DataGooglePlacesAPI pisze 13 maja 2017 o 08:04:

  Piękny obiekt, ogrodnik robi swoją robote

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena