@Alfanet Marcin Małolepszy

slaskie
Solna 27 , 42-209 Częstochowa

Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 3

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Zapewnienie dostępu do szerokopasmowego Internetu w miejscowościach Michałów Rudnicki, Chorzenice i Witkowice.
Wartość:
1 822 052,26 zł
Udział własny:
1 070 392,18 zł
Projekt:
Telefonia internetowa drogą do sukcesu @ALFANET w Częstochowie
Wartość:
408 212,00 zł
Udział własny:
238 321,76 zł
Projekt:
Wzrost konkurencyjności ALFANET dzięki wdrożeniu innowacyjnej usługi
Wartość:
405 879,10 zł
Udział własny:
252 887,76 zł

Opinie z sieci: 26

 • NQ na gowork pisze 25 lutego 2024 o 08:34:

  Czy pracownikom przysługują premie lub prowizje? Z zakładki z pracą wiem, że aktualnie nie ma prowadzonych naborów, nie mam przy tym także wglądu do ogłoszenia, by móc to bezpośrednio sprawdzić. Zainteresowało mnie to w oparciu o stwierdzenie dotyczące tracenia klientów, czy bezpośrednio jest to odczuwalne w zarobkach?

 • Gracjan na gowork pisze 23 lutego 2024 o 17:01:

  Też nie polecam internetu od alfa netu zakupiłem usługę 600 na 75 i co nawet po kablu wolno gry chodzą a każdy z was to olewa dzwoniąc wysyłając e maile macie w kliena gdzieś tak więc następnej umowy nie zrobimy a nowym klientom radzę trzymajcie się zdala

 • TI na gowork pisze 10 lutego 2024 o 11:01:

  To ten napis o tym, że nie ma ofert już od dłuższego czasu widnieje? Ktoś spytał później o to czy urlop jest w 100% płatny, nie rozumiem czemu miałby nie być? Ale pytanie tylko czy każdy jest zatrudniony na umowie o prace? można wybrać inna formę?

 • Glana na gowork pisze 9 lutego 2024 o 22:04:

  Do montażu internetu światłowodowego sąsiadka poleciła mi firmę Alfanet i to była znakomita podpowiedz.nKorzystam już z usługi dwa lata i jestem bardzo zadowolona.. Kilka razy byłam zmuszona zasięgnąć porady w firmie i zawsze otrzymałam ja szybko i merytorycznie.nPolecam te firmę. nNa szczególne wyróżnienie zasługuje pani Justyny Dyńska, osoba bardzo profesjonalna, życzliwa i mila.n Szczególnie doceniam cierpliwość pani Justyny, która profesjonalnym doradztwem potrafi uaktywnić w kliencie ukryte techniczne talenty. Podziwiam Panią za to Pani Justyno.nZycze Pani Justynie i całej firmie Alfanet wszystkiego najlepszego,nPozdrawiam Grażyna

 • Pytanie na gowork pisze 24 stycznia 2024 o 08:26:

  Czy urlop w Alfanet Marcin Małolepszy jest płatny 100%?

 • Jaga na gowork pisze 24 stycznia 2024 o 08:14:

  Na ten moment nie ma otwartych procesów rekrutacyjnych? Przynajmniej taki napis widnieje teraz w sekcji za pracą. moja uwagę po prostu zwróciła ta ostatnia opinia, posiadam doświadczenie w doradztwie, wiec ciekawią mnie przy tym bieżące warunki pracy, jak duży zespół się zatrudnia? czy będzie się rozwijał?

 • Iwona na gowork pisze 23 stycznia 2024 o 16:00:

  Polecam firmę Alfanet, korzystam z z usług internetowych firmy od wielu lat, zawsze służą swoją wiedzą i pomocą. Teraz dodatkowo rozszerzam ofertę o telewizję i mam nadzieję, że także będę zadowolona. Szczególne podziękowania dla pani Justyny Dyńska, która w profesjonalny sposób doradziła wybór oferty, wszystko jasno wytłumaczyła, a dodatkowo można było sobie pożartować ;) oby więcej takich pozytywnych osób w firmie!! Rozmowa przebiegła bardzo miły sposób.

 • JW na gowork pisze 25 października 2023 o 06:53:

  Widzę w zakładce z pracą tutaj na forum ze jak na razie nie ma przyjęć. ale czy od nowego roku będzie można się jakichś spodziewać? Macie jakiś sygnał? Po przeczytaniu opinii od klientów zaczęły mnie interesować aktualne warunki dla doradców. Już kiedyś widziałam dawniejsze oferty w internecie, ale raczej nie są już aktualne. czy średnie zarobki są w ogóle możliwe do określenia?

 • Renata D na gowork pisze 21 lipca 2023 o 08:58:

  Bardzo dziękuję za szybką i skuteczną interwencję. Pan Dominik jest kompetentnym i z inicjatywą pracownikiem. Polecam.

 • Grzegorz na gowork pisze 17 czerwca 2023 o 18:39:

  Witam . Był szybkinet z Koniecpola podpisałem umowę i było O.K. Po zmianach na alfanet zaczeły się problemy z prędkością . Mam umowę pierwszą podpisaną na 10M (to mi wystarczyło) po przejęciu przez alfanet mam 2M do 4M ,chyba że zadzwonie i się upomnę , ale to na dwa dni jest jak w umowie . Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) tylko na czym . Jeśli jestem podpięty na serwerach w to samo łącze od początku to co im zależy przepinać w gorsze , abonament płacę regularnie .nDziwne że jak zadzwonie i się upomnę jest dobrze , przypadek , czy kombinacje w ustawieniach

 • Wojtek Z na gowork pisze 3 maja 2023 o 07:17:

  Na chwilę obecną wielka (usunięte przez administratora) Był koleś, podpisaliśmy umowę miałem otrzymać telefon w dniu następnym kiedy będzie podłączenie/ insyalacja tv i neta. Wspomnę tylko że całe okablowanie mam w mieszkaniu. Czekam już 9 dzień bez tv bez netu z małym dzieckiem i nie raczył się nikt odezwać. Zaczekam jeszcze dzień po majówce jeżeli nikt się nie skontaktuje ze mną zrywam umowę.

 • Ewela na gowork pisze 4 kwietnia 2023 o 13:52:

  Świetna jakość usługi instalator Tomasz świetnie wykonał swoją prace.

 • kodi na gowork pisze 4 marca 2023 o 07:45:

  Bardzo miła obsługa naprawdę Pani Justyna Dyńska kierownik sprzedaży wyjaśniła wszystko poleca !!!!!

 • Zuzanna na gowork pisze 5 stycznia 2023 o 13:18:

  Cześć, jak to jest z tą pracą jako pracownik biurowy z ogłoszenia, ktoś pracował na tym stanowisku? Wymagają dużego doświadczenia? Niestety nie widzę nigdzie takich informacji, więc pomyślałam, że tutaj zajrzę.

 • Miracle na gowork pisze 23 grudnia 2022 o 17:48:

  Masakra!!!Od trzech tygodni proszę aby mi przeniesiono internet i telewizję na inny adres.Pomimo wielu telefonów i próśb do tej pory jestem ignorowana,mają mnie gdzieś.Tak się nie robi,tak się klientów nie powinno traktować- żenada.Więcej z tą firmą niechcę mieć nic do czynienia.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena