Ergo-Term Sp. z o.o.

slaskie
Bohaterów Katynia 79 , 42-208 Częstochowa

Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Magdalena Kwiatkowska na google_maps pisze 25 maja 2023 o 07:28:

  Kiedykolwiek kontaktuję się z firmą Ergo-Term, zawsze otrzymuję profesjonalną i uprzejmą obsługę. Ich pracownicy są wyjątkowo kompetentni i zawsze gotowi nieść pomoc. Kierownictwo firmy ergo- term zasługuje na medal, po kontakcie z…

 • Katarzyna Świeboda na google_maps pisze 15 marca 2023 o 07:28:

  Bardzo polecam firmę Ergo-Term w Częstochowie oraz Nieocenionego Pana Piotra Dziurskiego. Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność, cała transakcja spełniła moje oczekiwania. Profesjonalizm, całkowite zaangażowanie i pomoc to…

 • Magda Kowalska na google_maps pisze 15 lutego 2023 o 07:28:

  Z całego serca polecam Pana Darka z firmy Ergo-Term za poświęcony czas i profesjonalizm .Było u nas dożo przedstawicieli wielu firm z ofertami ,ale tylko ten Pan miał wiedzę i odpowiedział na wszystkie nasze nurtujące pytania jeśli chodzi…

 • Administrator na gowork pisze 8 stycznia 2023 o 11:02:

  Firma Ergo-Term Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

 • Monter na gowork pisze 2 stycznia 2023 o 09:04:

  Wiele miesięcy temu rozpocząłem pracę w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej wizja rozwoju firmy i rozmach działania był tak ogromny aż mnie przytkało. Mój rozwój osobisty jako pracownika również miał być niesamowity. Szkolenia miały być, wizyty w zakładach pracy, ciągły rozwój, rozwój i rozwój.nPoczątek pracy bardzo fajny i w super atmosferze.nNo i tu zaczynają się schody.nNo bo to niby nic nadzwyczajnego że dwóch gości wykłada kasa i otwiera firmę w tej branży nie mając zadbanej wiedzy i doświadczenia.nWielu tak robi no i ok.nRóżnica polega na tym że zatrudniają wtedy kogoś kto się zna i ogarnia branżę. Niestety tu na stanowisko kierownika monterów zatrudniono człowieka o żadnych kompetencjach w tej dziedzinie do tego lawiranta i ściemniacza pierwszej wody o całkiem niezłych zdolnościach bajkopisarskich.nI historia leci dalej tak : niedogadane i nie sprawdzone przez nikogo roboty, cały ciężar ustalania wszystkiego od a do z bezpośrednio z klientami przez monterów, bezcelowe telefony do kierownika który nigdy nic nie wie i nie pomoże, pogłębiający się chaos, chaos i chaos.nPoświęcilem tej firmie sporo wysiłku i pracy, zrobiłem mnóstwo rzeczy które do mnie nie powinny należeć ale je robiłem. Teraz z perspektywy czasu bardzo tego żałuję.nSzczerze odradzam wszystkim którzy chcą pracować w tej firmie, stracicie czas, niewiele się nauczycie, a na koniec was wy............nPozdrawiam i szukajcie dalej bo na prawdę szkoda waszego czasu.

 • Anonim na gowork pisze 18 grudnia 2022 o 06:26:

  Przepracowane kilkanaście miesięcy więc konkretnie.nNa początku wszystko pięknie i fajnie, później masakra. Nie chcą płacić nadgodzin(które też są fikcyjne bo kierownik pisze je jak chce) mówią że odbierze się jak będzie mniej pracy poza tym brak terminowych wypłat lub (usunięte przez administratora) przy wypłatach liczone w tys.zlotych. Totalny chaos, brak podstawowych narzędzi, każdy zrzuca winę i swoje obowiązki na monterów. Zlecenia nie dogadane przez handlowca który, zazwyczaj nie ma zielonego pojęcia o hydraulice i obiecuje gruszki na wierzbie, po czym monter musi się martwić bo pan który, sprzedał nie raczy nawet telefonu odebrać, a osoby nad monterem mają to w (usunięte przez administratora) najważniejsze żeby klient zapłacił i byle nie zadzwonił. Wyjazdy w delegację płacone 200zl za tydzień tylko ze śniadaniem i noclegiem.nPrzy rozmowie o pracę obiecane szkolenia a prawda jest taka że jak sam nie zrobisz to nie masz. Wieczne problemy z potrzebym materialem na którego czeka się po kilka dni co przedłuża czas montażu po czym monter ma potrącane z pensji że tyle to trwa. Kierownik nie ma pojęcia o robocie bo nawet nie raczy zajechać i zobaczyć co robią pracownicy, a wszystkie problemy zrzuci na pracowników fizycznych, bo i tak nie można liczyć na jego fachową radę bo sam nigdy nic nie wie. Ciągle (usunięte przez administratora) przez niektórych współpracowników także mało komu można zaufać i w miłej atmosferze pracować.

 • Pytanie na gowork pisze 11 listopada 2022 o 08:43:

  Czy jest możliwość pracy w Ergo-Term Sp. z o.o. na część etatu?

 • Zastanawiający się na gowork pisze 11 października 2022 o 14:46:

  Witam, czy gdybym chciał się przebranżowić było by dla nie tam miejsce, jestem po Inżynierii środowiska jednak nigdy w temacie nie pracowałem, całe życie różnego rodzaju kontrola jakości. Czy dla takich ludzi jest miejsce? Znaczy czy uczą tam od podstaw pracowników? I na ile można liczyć na początku?

 • Aldona Sojda na google_maps pisze 5 sierpnia 2022 o 06:06:

  Tę firmę polecił mi znajomy i też szczerze polecam widać ze profesjonaliści montowali mi Pompę Ciepła Panasonic 2 lata temu i nie mam zastrzeżeń wszystko ok:) 3 dni temu montowali Pompę Ciepła mojej córce i dali duży rabat jak na autoryzowaną firma POLECAM:)

 • Piotr Wojaczek na google_maps pisze 5 sierpnia 2022 o 06:06:

  Rzetelna firma profesjonalne podejście do pracy serdecznie polecam

 • Dorian na gowork pisze 21 lipca 2022 o 06:48:

  Ruda nie umie liczyć do podstawówki powinna wrócić

 • Adam na gowork pisze 8 czerwca 2022 o 16:00:

  Polecam

 • Dorian na gowork pisze 8 czerwca 2022 o 15:57:

  Polecam wszystkim zainteresowanym

 • Pytanie na gowork pisze 5 czerwca 2022 o 09:01:

  Jakie narzędzia pracy zapewnia Ergo-Term Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

 • morti na gowork pisze 29 kwietnia 2022 o 09:11:

  ta firma to kompletne nie szanowanie pracownika nna rozmowie o prace były oferowane warunki pracy nz ktorych pracodawca niewywiozał sie w nawet jednym procencie nszef nie wyplacil pieniedzy za ponad miesia przepracowania n(usunięte przez administratora) na godzinach kaze pisac mniej na umowie o zlecenie n(usunięte przez administratora) I BAJKOPISARZ nnjak ktoś planuje prace w tej firmie to mosi sie z tym liczycz ze bedzie to praca nWOLONTARIUSZA ..

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena