Merbett Sp. z o.o.

slaskie
Norberta Barlickiego 5A , 42-207 Częstochowa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  5 500,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 19

 • Administrator na gowork pisze 27 grudnia 2022 o 10:00:

  Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Merbett Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

 • Izabela na gowork pisze 4 grudnia 2022 o 03:55:

  Doradca Handlowy w branży energetycznej - Handlowiec, czy jest pewna umowa o pracę na start na tym stanowisku? Chciałam się upewnić tylko co do tego ogłoszenia, proszę o informację.

 • Tomasz na gowork pisze 13 czerwca 2022 o 09:12:

  Szybko i sprawnie. POLECAM

 • Janek na gowork pisze 13 czerwca 2022 o 09:11:

  Uczciwa firma polecam

 • Michał na gowork pisze 13 czerwca 2022 o 09:11:

  Dla mnie OK. ładnie i profesjonalnie

 • Administrator na gowork pisze 11 czerwca 2022 o 14:26:

  Firma Merbett Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Doradca Handlowy. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

 • Paulina na gowork pisze 30 maja 2022 o 15:17:

  Wspominacie, że firma nie wypełnia terminów instalacji tych paneli słonecznych, to chodzi o to, że jest taka duża kolejka, że się nie wyrabiają z zamówieniami? Bo są tu też głosy że chwalicie profesjonalne podejście do klienta, to w takim razie skąd takie przypadki?

 • Mirek 1970 na gowork pisze 27 kwietnia 2022 o 13:03:

  Mam zapytanie,czy do pompy ciepła można podłączyć klimatyzację ? I czy mają państwo w ofercie klimatyzacje

 • Pytanie na gowork pisze 24 listopada 2021 o 08:36:

  Merbett Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Samodzielny przedstawiciel handlowy.

 • Jarek na gowork pisze 4 października 2021 o 15:39:

  Polecam

 • Pytanie na gowork pisze 14 sierpnia 2021 o 09:57:

  Czy nowo zatrudnione osoby w Merbett Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

 • Jarek na gowork pisze 21 czerwca 2021 o 14:50:

  Pan prosił o wystawienie opinii więc proszę - Mogę szczerze polecić. Na prawdę ładnie zrobione, równo, posprzątane po robocie. Dla mnie OK i mogę polecić

 • Palek na gowork pisze 21 maja 2021 o 10:38:

  Nie wiem czy ktoś z firmy wie co to uczciwość.nNapisałem wyraźnie, że bazowałem na ofercie, ktorą wysłałem na maila waszej firmy,jak również kontaktowałem się telefonicznie z panem Przemkiem, który 3 krotnie potwierdził wysłanie tableta,czym wprowadzał mnie w błąd.(takie małe kłamstewko a nóż gość odpuści).Jeżeli składa się komuś ofertę na meila to uczciwa firma nie musi spisywać tego w umowie.Umowy mogą być ustne jak i pisemne gwoli przyponienia.Jeżeli będzie taka możliwość zamieszczę tutaj waszą ofertę.W trakcie spisywania umowy bazowałem na waszej uczciwości, i to może potwierdzić wasz chyba już były przedstawiciel od którego mam potwierdzającego maila.Jeżeli składacie oferty klientom to się z nich należy wywiązywać.Albo wcześniej informować ,że jesteśmy nieuczciwi i nie dotrzymujemy swoich ofert.Wówczas nikt nie będzie miał z tym problemu.Czekam na uczciwe odniesienie się do sprawy.

 • Palek na gowork pisze 14 maja 2021 o 09:12:

  Pewnie jak większość tu piszących i ja bym się przychylił, że firma Marbett jest porządną i uczciwą. Nistety tak nie jest. Dostałem dwie ofert jedną na 5,6kw drugą na 7kw. Obie zawierały bonusy dla klienta w postaci urządzenia do odczytu wyprodukowanej energi(zastosowane urządzenie u mnie nie posiadało wskaźnika do odczytu) oraz po roku darmowy przegląd.Pomyślałem wówczas porządna firma, uczciwa dbająca o wizerunek i kliena.Wybrałem obcej 5,6kw prace przebiegły ok.Jakież było moje zdziwienie ,gdy upomniałem się o to urządzenie.Najpierw dzwoniłem do przedstawiciela, bardzo mnie przepraszał , mówił ,że zgłaszał to w firmie ale odzewu brak. Dostałem nr do właściciela no to dzwonię(3 razy w odstepach miesiąca) .Tak była taka promocja już wysyłam .I tak do dnia dzisiejszego uczciwa firma Marbett wraz z „bardzo „ uczciwym właścicielem nie wywiązała się z własnych obietnic.Był jeszcze 4 telefon ,pan właściciel próbował całą winę na zaistniałą sytuację zwalić na przedstawiciela. Poprstu brak empatii a o uczciwości nie wspomnę.Wysłałem również maila z przypomnieniem bez odpowiedzi. Wyobraście sobie państwo , że poleciliście tak „uczciwą” dbającą o wizerunek firmę sąsiadowi , koledze lub rodzinie poprostu katastrofa.Uczciwość tej firmy skończyła się wraz z przelewem .Dlatego firma wysyłając oferty dla klientów wiedziała , że się nie wywiąże? Coś takiego można nazwać”naciąganiem” Jak „uczciwa” firmo się czujesz ? Ilu tak zostało oszukanych? Czekam na uzasadnie takiego postępowania.

 • Ciakwy klient na gowork pisze 11 sierpnia 2020 o 10:57:

  Bardzo słaba firma, nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, widać ostatnio spory wzrost opinii, pewnie u0022pan przemeku0022 sobie uzupełnia sukcesywnie. Buhahaha lepiej być ostrożnym przy jakiejkolwiek współpracy z firmą.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena