Passive Instal Sp. z o.o.

slaskie
Cmentarna 9 11, 42-202 Częstochowa

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook YouTube
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  40 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 14

 • Pytanie na gowork pisze 23 grudnia 2022 o 09:09:

  Czy w Passive Instal Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

 • Pracownik Passive Instal na gowork pisze 14 grudnia 2022 o 09:58:

  W Passive Instal pracuję już kolejny rok, to co mogę powiedzieć, to, że Firma i jej pracownicy podchodzą profesjonalnie i przede wszystkim indywidualnie do każdego klienta, dbają o jego satysfakcję z oferowanych usług. Jest to możliwe, ponieważ w firmie pracownicy są zgrani, rzetelni i kompetentni i wspólnie pracują nad dobrym wizerunkiem w oczach klientów. Wynagrodzenia są zawsze na czas, Pracodawcy są wyrozumiali i dają możliwości rozwoju pracowników, widzą w nich potencjał i pozwalają im się wykazać. Warto też podkreślić, że pracownicy mają dużą wiedzę w techniczną z branży odnawialnych źródeł energii, zawsze są gotowi aby służyć pomocą klientowi.

 • Obecny Pracownik na gowork pisze 13 grudnia 2022 o 12:10:

  Mogę szczerze polecić firmę Passive Instal, jest to firma z dużym doświadczeniem, z pełnym zaangażowaniem. W każdej pracy zdarzają się lepsze i troszkę gorsze momenty, ale patrząc tutaj na podejście przede wszystkim ludzi, którzy tutaj pracują, którzy są wstanie obdarzyć Cię wsparciem, pomocą , to naprawdę można powiedzieć o szczęściu. Od początku współpracy z tą firmą , zostałam wprowadzona na każdym etapie swojej pracy. Firma z roku na rok rozwija się coraz bardziej, rozwija pracowników, są wszelakie szkolenia.nNaprawdę szczerze polecam!

 • Obecny pracownik na gowork pisze 13 grudnia 2022 o 11:38:

  Jako kilkuletni pracownik szczerze polecam firmę Passive Instal. Jak w każdej firmie zdarzają się wzloty i upadki, natomiast należy wziąć pod uwagę, że większość pracowników to osoby z długim stażem, osoby pracujące od początku istnienia firmy co wiele mówi o firmie oraz samym pracodawcy. Atmosfera jest bardzo fajna, zespół jest bardzo zgramy. Pracownicy ciągle rozwijają swoje kompetencje- firma umożliwia udział w szkoleniach. Wynagrodzenie bardzo dobre. nPracodawcy wyrozumiali, młodzi i bardzo ambitni.

 • Ryszard na gowork pisze 13 grudnia 2022 o 09:21:

  Hej. Szukają przedstawiciela handlowego. Widzę wymagają 2 lata doświadczenia. Spełniam warunki. Ile na start oferują? Jak przebiega cały proces rekrutacyjny i z ilu etapów się składa? Pomoże ktoś?

 • handlowiec na gowork pisze 10 maja 2022 o 11:53:

  Firma passiveinstal wycofała się ze złożonych Ofert handlowych.Montaż instalacji, który dokonali w okolicach Mławy był przedmiotem reklamacji.Poprzewiercali dach obok krokwi w liku miejscach.Dzieci w zarządzie firmy.

 • Pytanie na gowork pisze 4 maja 2022 o 09:01:

  Czy firma Passive Instal Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

 • Piotr na gowork pisze 29 kwietnia 2022 o 14:21:

  Firma jak najbardziej w porządku, wylewanie gorzkich żali bo ktoś był słaby i musiał odejść jest nie na miejscu.

 • Marcin Nowak na google_maps pisze 15 grudnia 2021 o 12:04:

  Pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy. Wysoka estetyka pracy, wszystko na czas. Polecam Pana Mateusza z okolic Częstochowy jako przedstawiciela, przed jego przyjazdem nie wiedziałem dobrze jak działa instalacja PV. Wszytko mi wytłumaczy, obliczył, rozrysował. Serdecznie polecam!

 • Rafał Dylewski na google_maps pisze 4 grudnia 2021 o 08:04:

  Uwaga Uwaga.Przestrzegam przed działaniem właściciela firmy.Informuje o nieuczciwym podejściu do przestrzegania zasad współpracy !!! Firma podwykonawcza.Dopiero od sierpnia roku 2020 świadcząca sprzedaż.Firma aktualnie nie posiada już struktur sprzedażowych w Warszawie i wielu innych miastach. Firma kasuje oceny na Google!!!

 • Xx X na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 07:51:

  Firma bardzo profesjonalna. Pracę wykonała terminowo i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z pracownikami. Ekipa instalatorów kompetentna, całość wykonano w ciągu jednego dnia. Personel biurowy na najwyższym poziomie. Właściwie firma zajmuje się wszystkim kompleksowo, w tych trudnych czasach naprawdę są godni polecenia.

 • Łukasz Świąder na google_maps pisze 5 listopada 2021 o 12:04:

  Jako użytkownik instalacji firmy Passive Instal chciałem się podzielić opinią w tym temacie. Sam jestem człowiekiem który lubi dużo wiedzieć i ciężko mi jest mi wcisnąć przysłowiowy kit. Firmę Passive instal w moim przypadku reprezentował Pan Mateusz Sz. Od początku podejście do klienta na wysokim poziomie, każde pytanie i każda ilość pytań w moim przypadku miała swoja odpowiedź. Poświęcony czas dla klienta w przypadku tego przedstawiciela to też duży plus, podejrzewam że jeśli zaszłaby konieczność to mógłby cały dzien poświęcić na odpowiedzi aby klient wszystko zrozumiał. Idąc dalej: sama instalacja położona dokładnie, schludnie bez drutowania. Sama ekipa montażowa tak samo- kultura a każde pytanie do nich kończylo się odpowiedzią. Generalnie można byłoby powiedzieć że w sumie wszystko ale jednak nie. Największy chyba plus jaki zauważyłem od Pana Mateusza to chyba opieka nad klientem aby wszystko było ok. Są czasy gdzie większość firm jak tylko dostanie pieniądze to kończy znajomość z klientem i cześć. Tutaj było inaczej: po instalacji było kilka telefonów na temat zadowolenia z usługi i co najważniejsze sam przedstawiciel zaproponował pomoc w złożeniu wniosku mój prąd tak aby mieć to z głowy i nie martwić się że samemu popełni się jakiś błąd wypełniając dokumenty. Podsumowując: Szanuje takiej podejście i to że w tych latach są jednak firmy i ludzie, którzy dbają o klienta. Kilka fot instalacji w załączniku

 • Rafal Dylewski na gowork pisze 30 października 2021 o 07:55:

  Całkowicie nie Polecam.Firma niewiarygodna.Ustalenia, które poczyniłem na początku współpracy zostały całkowicie ziignorowane.Wkrótce napiszę oficjalne stanowisko jak bardzo trzeba uważać na zatrudnienie w tej firmie.Ustalenia zostały odrzucone.Rozpoczynam postępowanie Sądowe i prawne. Firma z firmy podwykonawczej dopiero w roku 2020-2021 osiągnęła warunki do działania. Przestrzegam aktualnych pracowników i nowych.

 • Łukasz Wójcik na google_maps pisze 5 sierpnia 2021 o 12:04:

  Profesjonalnie przygotowany projekt. Wycena w ciągu kilku godzin. Panele założyli w jeden dzień. Sprawna ekipa. Jestem bardzo zadowolony.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena