Grupa Insta Sp. z o.o.

slaskie
Tarnogórska 248 , 44-100 Gliwice

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  15 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • Administrator na gowork pisze 21 grudnia 2022 o 12:09:

  Jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w firmie Grupa Insta Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 26500 , jeżeli mam duże doświadczenie?

 • Piotr Łęgowik na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 08:00:

  W duzym skrocie: firma godna polecenia pod kazdym wzgledem. Przygotowanie oferty na wysokim poziomie (szybki lot dronem i kilka chwil pozniej wizualizacja ulozenia paneli na budynku z konkretna oferta dla klienta). Fajnie ze Pan Irek poswieca klientom sporo czasu by odpowiedziec na wszystkie pytania. Ekipa montażowa ktora przyjechala pod kierownictwem Pana Mateusza jest bardzo profesjonalna. Montaż na bardzo wysokim poziomie. Czysto i dokładnie. Na bieżąco można się poradzić i ustalić wszystko jeśli klient ma np inną wizję prowadzenia przewodów czy skrzynki rozdzielczej. Dokładność montażu bez zastrzeżeń, a należe do klientów wymagających ( nie typu bedzie Pan zadowolony...). Fajna atmosfera panujaca w ekipie, uprzejmi, grzeczni. Nie ma co wiecej dodawac. Polecam w 100% ekipe Pana Mateusza.

 • Tomasz Kutyba na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 08:00:

  Firma godna polecenie. Od pierwszego kontaktu rzeczowe i profesjonalne wsparcie. W ciągu kilku dni od nawiązania kontaktu była możliwa ocena warunków technicznych i wizja lokalna, którą bardzo sprawnie przeprowadziła Pani Katarzyna. W kilka dni po tym jak potwierdziłem ofertę przyjechała ekipa, którą kierował Pan Zbyszek - doskonali fachowcy i zgrany zespół ludzi wiedzących co i jak mają robić. Gdy zakończyli montaż bardzo starannie posprzątali wszystkie te miejsca gdzie były prowadzone prace. Warto podkreślić, że wykonie usługi, które pierwotnie było planowane na dwa dni udało się zamknąć w ciągu jednego dnia. Bardzo dziękuję, będę was polecał!

 • Lukasz Marek na google_maps pisze 2 listopada 2021 o 08:00:

  Firma bardzo rzetelna, od samego początku dostaliśmy kompleksową obsługę. Pani Kasia poprowadziła nas przez cały proces bardzo fachowo, pomocnie i przyjaźnie. Bardzo dziękujemy. Montaż instalacji - życzę wszystkim takiej ekipy. Pan Marcin i jego koledzy wykonali swoją robotę bardzo sprawnie, czysto i w wesołej atmosferze. Szkoda że nie można dać więcej gwiazdek bo firma INSTAPV zasługuje na 10.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena