Keno Sp. z o.o.

slaskie
Ignacego Daszyńskiego 609 , 44-151 Gliwice

Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Twitter YouTube Linkedin
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  101-200
 • Kapitał zakładowy
  200 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 31

 • Grzegorz Mikołajczyk na google_maps pisze 12 kwietnia 2023 o 02:39:

  Pomimo że byłem avizowany na konkretną godzinę to i tak czekałem na odbiór prawie godzinę. Pomimo że razem ze mną czekało tylko może 3 osoby na odbiór. I nie miałem za wiele do odbioru. 2 gwiazdki za to że magazynier bardzo uprzejmy i pomocny w załadunku. Jemu wielkie dzięki za pomoc.

 • Bylypracownik na gowork pisze 31 stycznia 2023 o 14:25:

  Od czego by tu zacząć? Keno nie jest typowym miejscem pracy ( mimo stanowisk produkcji ), ale to i tak (usunięte przez administratora) zapakowana w prezentowy papier. Brygadziści zukładowani, wykorzystujący fakt, że kierownik nie jest zbyt decyzyjną osobą i robią wszystko w zaleznosci od humoru. Robota sama w sobie niby prosta niby trudna, ale za taka kase to juz lepiej iść gdzies gdzie nie wymagaja od ciebie encyklopedii na pamięć. Dużo idiotów, którzy szarpią za kable twierdząc, że to kontrola. Brygadzisci doskonale wiedzą, kto wyzej wymienionym idiotą jest i jesli nie maja dobrego dnia, wysla ci takiego do kontroli. Ogólnie polecam jesli chcesz sie (usunięte przez administratora)

 • Zainteresowany ofertą na gowork pisze 21 grudnia 2022 o 15:15:

  Znalazłem ofertę Specjalisty ds zakupów, kosztorysowania i ofertowania (domy modułowe, Keno Home), jestem nią zainteresowany. Widzę, że opinie są podzielone co do magazynu, a jak z atmosferą i warunkami pracy na tym stanowisku?

 • Rafał Sobiech na google_maps pisze 12 grudnia 2022 o 02:39:

  W miarę możliwości szybkie załadunki (zależy od ilości samochodów) panie w biurze i magazynierzy bardzo mili i pomocni.

 • Obserwator na gowork pisze 6 grudnia 2022 o 21:12:

  Jestem zawiedziony tym co się teraz dzieje na magazynie. Pracuje z wami i niedowierzam. Panno K , apeluje o otwarcie oczu na jedną osobę zarządzającą na magazynie... jest to osoba moim zdaniem niekompetentna na to stanowisko. Liczy się tylko to, że on tam rządzi. Nie patrzy na dobro pracowników tylko na to jak siebie udobruchać jako osobę zarządzającą. Zamiast dawać dobry przykład jak reszta i pracować, to obstawia meczyki na telefonie. Hipokryzją jest to jak później sam upomina nas o telefon. Nikt z nim nie chce pracować. Zamiast wymienić tą osobę na osobę kompetentną, wolicie podpisywać kolejne zwolnienia, naprawde ,, dobrychu0027u0027 pracowników. Pracownicy, którzy do tej pory się zwolnili nie zgadzali się z rygorem Pana ... i jego zasadami, ponieważ po prostu są przesadzone.... nie będziemy traktować go jak króla i mówić mu na per PAN. Od stycznia będą rotacje, które mają naprawić problem, źle zarządzającej zmiany. Niestety problem nie leży po stronie naszej.... Osoba zarządzająca powinna dobrze żyć z ludźmi, a nie karcić itp. nikt mu nie ufa i sie go boi. taką relacją nie zbuduję normalnej zmiany nawet z nowymi ludźmi. Opamiętajcie się panno K , bo szkoda dobrych ludzi, którzy naprawdę chcą pracować i przyjeżdżać w miłej atmosferze do pracy. Pozdrawiam

 • Twój ulubieniec na gowork pisze 30 listopada 2022 o 14:51:

  Nie polecam stanowiska magazyniera, operatora wysokiego składu. Od kilku miesięcy jest tam prowadzony reżim, jeden z brygadzistów uważa się za kierownika i pozbywa się wszystkich doświadczonych pracowników z magazynu, ponieważ nie są oni mu przychylni i mają własne zdanie. Kolejnym aspektem jest to, że brygadzista ten nigdy w tej firmie ciężko nie pracował tylko zawsze wysługiwał się ludźmi aż po dziś dzień. Każdy nowy pracownik jest przez niego manipulowany, jeżeli w jakikolwiek sposób mu sie sprzeciwi trafia na czarna liste. Magazyn wypowiada umowy stałym pracownikow pracującym tam po 2-3 lata i tym co krócej również, są to osoby najczesciej pomimo środowiska magazynowego inteligentne i potrafiące na magazynie zrobić wszystko, mają po prostu swoje zdanie i sprzeciwiaja się niektorym wytycznym pewnego brygadzisty, ponieważ mają własne zdanie na pewne tematy i doświadczenie, którego sam Brygadzista nie posiada, ponieważ pracował on tylko na wysokim składzie, a o reszcie magazynu nie ma pojęcia. Nie potrafi on nawet sprawnie i dobrze jakościowo kompletować towaru, nie zna wielu procesów magazynowych, które tam zachodzą, co najlepsze nie potrafi nawet dobrze i sprawnie obsługiwac wózka czołowego. nJest on typem osoby, która tylko i wyłącznie wysługuje się ludzi i wpływa bardzo mocno na decyzje, które podejmuje kierownik magazynu. Brygadzista ten nie powinien piastowac tego stanowiska ponieważ tylko i wyłącznie szkodzi magazynowi i pozbywa się najwazniejszej wartosci dla firmy, czyli pracowników. nOpinia ta nie jest ukierunkowana aby tego szanownego Pana upokorzyć, zniszczyc czy sie na nim zemścić, pisze ją jako były pracownik po to aby firma, magazyn otworzyła, w końcu oczy i coś z tym faktem zrobiła. Wczesniej kiedy te stanowisko piastował wcześniejszy brygadzista praca i atmosfera w firmie były zupełnie inne. Odkąd pewne stanowisko objęła pewna osoba zwolniło się z jego zmiany praktycznie 90% całej obsady, która tam pracowała i wnosiła wartość dla całego magazynu. Reszta starych magazynierów jest wystraszona co dalej z ich losem pracują pod presją i stałbym mobbingiem, kiedys tego w magazynie keno nie było i wszystko funkcjonowało jak należy. nPotwierdze to jeszcze raz, że opinia jest jak najbardziej obiektywna i nie ma na celu obrazy ani zniesławienia tej osoby, tylko otworzenie oczu osobom postawionym wyżej, tak o was dziewczyny myślę i mam nadzieje, że kiedys Pani K i Pani S coś z tym zrobią dla dobra tych chlopaków ktorzy tam jeszcze zostali i pracują. Pozdrawiam całą ekipe Keno i Andrzeja, mam nadzieje ze opuscisz to miejsce i stanie sie ono takie jak kiedyś.

 • Ewa na gowork pisze 23 listopada 2022 o 12:18:

  Pracował ktoś jako Specjalista ds Marketingu? Wymagają gotowości do podróży służbowych. Wiecie jak często one są? Ile trwają? I czy płacą jakoś dodatkowo za delegacje?

 • goat na gowork pisze 12 listopada 2022 o 23:40:

  Na jaką średnią stawkę można liczyć jeżeli chodzi o dział u0022prefabrykacja rozdzielnic elektrycznychu0022?

 • michal9607 27 na google_maps pisze 8 listopada 2022 o 19:44:

  Szybki zaladunek. Fajna przyjazna firma.magazyn jak i biuro bardzo kulturalni i mili

 • Piotr Dworaczynski na google_maps pisze 8 listopada 2022 o 19:44:

  Spoko firma. Zaladunek paneli fotowoltaicznych ok. 2h . Polecam!

 • Wruk Andrzeja na gowork pisze 3 listopada 2022 o 13:19:

  Jak widać sytuacja w firmie coraz gorsza odeszło kolejnych kilku bardzo dobrych pracowników a to wszystko za sprawą Pana Endriu i Ałdiczka Pozdrawiam

 • Dobrygość na gowork pisze 27 października 2022 o 14:05:

  Hej, wiadomo jakie auta sluzbowe dla handlowców?

 • Paweł Wojciechowski na google_maps pisze 8 października 2022 o 19:44:

  Generalnie nie jest źle ale ostatnimi czasy im mniej klientów tym dłuższe oczekiwanie na załadunek, pytanie po co umawiacie godziny odbioru skoro trzeba czekać na załadunki 1-1.5h ? .... Po mnie przyjechały dwa samochody i te dwa pojechały…

 • WrukBałtusia na gowork pisze 17 września 2022 o 13:35:

  Minął ponad rok od mojego wypadu z Keno i mam pytanie do was drodzy pracownicy magazynu. Dalej w tym samym miejscu? Za (usunięte przez administratora) pieniądze, a trzeba biegać jak szalony bo kierownik się krzywo paczy ze swojego ałdi? Przez ten czas w nowej firmie zostałem awansowany na wyższe, bardzie odpowiedzialne stanowisko. Mój przełożony, jest bardzo zadowolony z mojego wkładu w rozwój firmy. Dostałem tyle podwyżek, że w żadnej pracy nie zaznałem czegoś takiego. A pewnie kontrola jakości to dalej (usunięte przez administratora) które przychodzą, mówią ci że zrobiłeś coś źle pomimo tego, że towar nie został nawet wysłany. Potem lecą kablują krulowi Baltusiowi, a ten już wie co z takimi zrobić i bierze ich do małej sali na pogawędkę 1vs1. Mówi się na to rozmowa, ale dobrze wszyscy wiedzą co on tam robi. Jeśli ktoś nie jest pewien niech się zapytać Śliwii i Katarżyny. One też są w temacie. Pozdrawiam serdecznie, pijąc ciepła kawusie

 • Zainteresowana pracą na gowork pisze 15 września 2022 o 12:19:

  Cześć. Znalazlam ofertę pracy na stanowisku asystent działu prawnego. Co powiecie na temat pracy? Są premie? Odpowiednio płatne nadgodziny? Jak wygląda sprawa z urlopami? I czy pracujecie w Święta? I oczywiście jak zarobki i atmosfera w firmie?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena