Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Energetycznych Ecomex Sp. z o.o.

slaskie
Karolinki 58 , 44-100 Gliwice

Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  234 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 9

 • Beata na gowork pisze 13 marca 2021 o 11:08:

  Myślicie, że warto ubiegać się o pracę w Ecomex? Moglibyście podesłać szczegóły warunków specjalisty ds. odnawialnych Źródeł? Coś na temat premii z zysków?

 • Administrator na gowork pisze 19 maja 2018 o 08:03:

  Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Energetycznych Ecomex Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

 • jurek na gowork pisze 18 kwietnia 2018 o 06:24:

  Jakieś aktualne opinie proszę?

 • Administrator na gowork pisze 24 lutego 2018 o 10:21:

  Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Ecomex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Energetycznych!

 • obserwator na gowork pisze 2 stycznia 2017 o 07:26:

  Nie polecam tej firmy, brak fachowości, ich pracownicy to chłopcy na praktykach skaczący po dachach budynków bez zabezpieczeń, a gdzie BHP ?? Brak terminowości, niska jakość wykonywanych instalacji, pracownicy opalający się bez koszulek na dachu.

 • guru na gowork pisze 20 grudnia 2016 o 08:59:

  Potwierdzam, nie jest dobrze

 • Wiesław Majewski na gowork pisze 15 grudnia 2016 o 14:41:

  Blee dlatego dla mnie na minus, ale jaki prezes taka kadra i firma. Dla mnie wyrok - ekstradycja w kosmos, nie ważcie się tu pracować, stracicie czas ponieważ niczego dobrego się tutaj nie nauczycie bo nie ma od kogo.

 • Wiesław Majewski na gowork pisze 15 grudnia 2016 o 14:37:

  Centrum OZE Gliwice to nie firma tylko eksperymentalny dział firmy Ecomex Sp. z o.o. Gliwice, oficjalnie zajmują się kompleksowo sprzedażą, montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów itp. oraz pozyskiwaniem dotacji z państwa na swoje sprzedawane produkty, w praktyce głównym ich celem jest wciśnięcie jeleniowi u0022najnowszej technologii u0022(chinszczyzny) za kosmiczne pieniądze i na to jest największe parcie, mało tego że dział liczy dosłownie kilka osób, można ich policzyć nas palcach jednej ręki, nie mają żadnego zaplecza technicznego, bazując tylko i wyłącznie na podfirmach, które wykonują za nich Czarną robotę, serwis nie istnieje, sprzedają największy szajs jaki tylko jest dostępny na rynku , najtańsze moduły fotowoltaiczne tzw. Chińczyki idą jak ciepłe bułeczki dla naiwnych inwestorów ludzacych się że zrobią inwestycje życie, pompy ciepła tak samo dolna półka, żeby nie powiedzieć ładnie opakowany hiszpański czy włoski bubel, montaż i wykonanie podwykonawców pozostawia wielu do życzenia, wiele rzeczy zrobiona niechlujnie, nieprofesjonalnie, brak dokumentacji technicznej, a terminowość i punktualność to pojęcia z którym oze jest na bakier od samego początku swojego istnienia, stanowczo odradzam tą jednostkę, nic dobrego u nich was nie spotka, a możecie jedynie utopić spore pieniądze w technologię, która lepiej wygląda niż działa, zresztą najlepiej o tym wiedzą osoby, które cokolwiek kupiły od tych ludzi, czy mieli z nimi cokolwiek wspólnego. Jako miejsce pracy tragedia ludzie, którzy tam siedzą ciągle wyglądają na przestraszonych i zmęczonych , w kolorowym salonie zawsze panuje krępująca cisza, kierownik salonu zachowuje się jakby chciał odbyć z tobą stosunek oralny, typowy pe.dałek,krępujący osobnik, sprawia wrażenie osoby miłej, kokietuje kobiety, straszny maruda, osoba bez wiedzy technicznej, niekompetentny, mało tego w salonie śmierdzi fekaliami, powinno się to zgłosić do sanepidu, w dodatku podają kawę w brudnych filizankach. Blee dlatego

 • gosc na gowork pisze 20 lutego 2012 o 09:40:

  to chyba jakis zart ciekawe kto to pisal

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena