Wojciech Łapuk Ziterm

slaskie
Rubinowa 3 , 43-430 Harbutowice

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 9

 • Hanna na gowork pisze 2 stycznia 2022 o 02:34:

  Jedna osoba dobrze wspomina firmę tutaj, inna się każe zastanowić. I co tutaj myśleć? Może ktoś mógłby wypisać przejrzyście plusy i minusy. Żeby było wiadomo na czym się stoi.

 • Pytanie na gowork pisze 9 października 2021 o 16:48:

  Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Wojciech Łapuk Ziterm?

 • Martyna Mersi na google_maps pisze 5 stycznia 2021 o 12:20:

  Konkrety to: Nasza pompa ciepła pobiera prądu za cały rok z ciepłą wodą zaledwie 1500 zł a nasz dom ma 192m2 i mamy w nim przyjemnie ciepło, to cieszy nas najbardziej z tej współpracy ! :- ))) Ogólnie: Miła, fachowa obsługa, bardzo dobry kontakt zarówno z właścicielem, jak i instalatorem na budowie. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej instalacji i mój mąż który jest nadzwyczaj wymagający również :-) było sprawnie i czysto, a Panowie bardzo pomocni we wszystkim. Po zapłacie i zakończeniu: W budowie domu z innymi ekipami które uczestniczyły w tym procesie po zapłacie już całej kwoty często spotkaliśmy się z olewaniem nas jak coś było trzeba. W ZITERM jak potrzebowałam nawet po 8 miesiącach jakieś dokumenty do dotacji to wszystko się dało bez marudzenia zrobić, przy okazji zobaczyłam świetną ich nową siedzibę! Uwaga ! żadna firma nie jest perfekcyjna i idealna i firma ZITERM też :] ale w nich dostrzegam przy całym procesie budowy najmniej minusów :)) bo tak naprawdę ciężko się do czegoś dowalić ale na tle podejścia innych ludzi których mieliśmy na budowie to przepaść na plus ! Kto się nie budował ten nie uwierzy , że budowlanka i ludzie zajmujący się nią to inny świat, taki PRL pomieszany z partactwem :D

 • Kewals na google_maps pisze 5 stycznia 2021 o 12:20:

  Miła i fachowa obsługa ,sklep z prawdziwego zdarzenia

 • Ewelina Rabsztyn na google_maps pisze 5 stycznia 2021 o 12:20:

  Mamy od nich podłogówke i jestesmy nega zadowoleni, a tp juz 5 czy 6 lat, teraz rozciekł sie nam boiler nie bylo problemu z zamowieniem go i wymiana. Polecam.

 • Robert na google_maps pisze 16 grudnia 2020 o 07:30:

  Ofertę c.o. firma Ziterm zrealizowała jak założyłem: dość sprawnie i w czasie. Od początku kontaktu czyli od lutego, do połowy czerwca zrealizowaliśmy tę inwestycję kompleksowo (projekt, instalacja, sprawy w gazowni, finalne uruchomienie). Jestem zadowolony z efektu końcowego, zaskoczyło mnie pozytywnie, że obecnie realizujący, nie dość, że sprzątaja po sobie, to jeszcze odtwarzają część ogrodu po przekopie, za to szacunek i duży plus. Czy może być lepiej? Życzę innym realizującym podobne inwestycję podobnej fachowości i rzetelności.

 • Centrum Izolacji Grupa Macura na google_maps pisze 16 grudnia 2020 o 07:30:

  Profesjonalne i kompleksowe usługi. Przedstawiona oferta była w 100% zgodna z oczekiwaniami i z powodzeniem sfinalizowana. Pan Wojciech to właściwa osoba na właściwym miejscu- rzetelny i kompetentny. Jesteśmy pod wrażeniem nowej siedziby firmy, daje możliwość pełnego wglądu w oferowane produkty i usługi. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy!

 • A. na gowork pisze 25 września 2018 o 10:31:

  Proszę się zastanowić 2 razy.

 • M. na gowork pisze 27 czerwca 2018 o 16:06:

  Pracowałem w ZITERM kilka lat temu i dobrze wspominam ten czas.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena