Alfaprojekt Instalacje Sp. z o.o.

slaskie
Karola Olszewskiego 11 , 43-600 Jaworzno

Działalność w zakresie architektury

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  500 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 13

 • anonim na gowork pisze 9 marca 2024 o 08:50:

  Cześć, nie wiecie przypadkiem czy doradcy nie będą jeszcze przyjmowani? znalazłem ofertę z zeszłego roku, w której było napisane, że na całość wynagrodzenia składa się podstawa, premia za wyniki oraz prowizja. Możecie je jakoś omówić?

 • Smutny klient na gowork pisze 8 grudnia 2023 o 18:11:

  Nie polecam firmy Alfaprojekt nikomu. Firma niekompetentna, nie umiejąca prawidłowo wykonać usługi i przede wszystkim umywająca ręce przed błędnie wykonaną pracą. Obsługa klienta również wielki dramat. Jeżeli ktoś chce zrobić ogrzewanie podłogowe to wszędzie tylko nie tutaj bo was oszukają i wezmą pieniądze za chałturę.

 • Xxx na gowork pisze 19 września 2023 o 09:33:

  Jak to możliwe, że ktoś pisał o najniższej krajowej w roku z 2019 skoro mam przed sobą ofertę właśnie z tego okresu i było w niej napisane, że zarabia się nawet do 3000 zł? Dlatego zresztą przyszłam pytać o tegoroczne zarobki, o ile mogły podskoczyć? Chłopak zna się na instalacjach, czy teraz tez ktoś był lub będzie potrzebny?

 • Marcin Biskupski na google_maps pisze 19 kwietnia 2023 o 23:42:

  Oszukują i próbują wyciągać pieniądze za naprawy źle zamontowanej przez siebie instalacji. Mój znajomy robił u nich instalacje która została źle wykonana a firma nie poczuwa się do naprawy. Omijać szerokim łukiem tego typu firmy

 • Janusz Pluta na google_maps pisze 7 lutego 2023 o 14:10:

  Bardzo dobrze prowadzona firma, dobra grupa fachowców,godnych zaufania.

 • Piotr Purtak na google_maps pisze 13 grudnia 2022 o 14:10:

  Na wstępie duże u0022DZIĘKUJĘu0022 Profesjonalne podejście od momentu oferty poprzez montaż i późniejsze szkolenie.…

 • Widmo na gowork pisze 11 grudnia 2022 o 20:29:

  Nie polecam firmy i odradzam jakakolwiek współpracę, firma Alfaprojekt (usunięte przez administratora) ludzi. Odradzam współpracy jeżeli ktoś nie chce stracić swoich pieniędzy. Opinie na Google pisane przez ludzi z firmy albo znajome ekipy które są na usługach Alfy.

 • Piotr Sołtys na google_maps pisze 13 listopada 2022 o 14:10:

  Świetny serwis! Profesjonalnie, punktualnie i w dobrej cenie. Polecam wszystkim! Tym razem byla u mnie wymiana zasobnika. Wcześniej serwis kotła. Przyjdzie moment na pompę ciepła to skorzystam z Alfa Projekt.

 • Wojciech Pawłowski na google_maps pisze 17 lutego 2022 o 10:16:

  Firma zrealizowała kompletną usługę instalacji pompy, rekuperacji, klimatyzacji, stacji oczyszczania wody, itp… Ogromny plus za świetny kontakt, doradztwo, szybkie reakcje przy problematycznych momentach. Firma zdecydowanie godna zaufania!

 • Robert Jaszke na google_maps pisze 13 grudnia 2021 o 09:27:

  Bardzo solidna obsługa i rzetelne doradztwo. Profesjonalny montaż i serwis, który reaguje na bieżąco. U mnie w Katowicach specjaliści z Alfa Projekt przy pracach instalacyjnych poprawiali fuszerkę budowlańców - Panowie, wielkie dzięki - solidna robota ! Dodatkowo wsparcie techniczne na telefon ( Pan Mateusz ) działa bardzo skutecznie ; pełne zaangażowanie . Z wielką satysfakcją i z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy Alfa Projekt z Jaworzna

 • Krzysztof Pieron na google_maps pisze 13 grudnia 2021 o 09:27:

  Firma Alfaprojekt zaprojektowała oraz zainstalowała system centralnego ogrzewania oraz wod-kan w domu jednorodzinnym. Świetny kontakt zarówno podczas realizacji, jak i w okresie serwisowym - pełna odpowiedzialność za zaprojektowany system . Cena odpowiednia do jakości urządzeń oraz usługi. Szczerze mogę polecić.

 • Gabriela Kukla na google_maps pisze 13 listopada 2021 o 09:27:

  Drugi raz korzystam z uslug tej firmy. Jestem bardzo zadowolona poniewaz - po analizie mojego domu doradzono mi kt ogrzewanie najlepiej sie sprawdzi pod wzgl ekonomicznym - wszystko odbylo sie w terminie - panowie zawsze punkualnie, pracowali a nie obijali sie -w obliczu tego, ze na zwenatrz jest zimno nie czekali na dzien roboczy tylko w niedziele przyjechali uruchomic pompe ciepla, czym mnie zaskoczyli pozytywnie:) -w skrocie profesjonalizm, doradztwo, wysoka jalosc, terminowosc. Zyczylabym sobie z kazdej dziedziny takich firm.. :)

 • Jasio na gowork pisze 17 lipca 2019 o 15:12:

  Nie polecam. Najniższa krajowa na 3 miesiące później następne a po jakimś czasie może 2500 netto. obojętnie co umiesz. W firmie bałagan kłopoty z ludźmi i zarządzaniem. Można pomarzyć o odzieży roboczej. Kłopoty również z narzędziami a samochody służbowe nie powinny poruszać się po drogach publicznych. Kultura pracy poniżej krytyki.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena