Biuro Studiów, Projektów i Realizacji 'Energoprojekt-Katowice’ Spółka Akcyjna w Katowicach

slaskie
Jesionowa 15 , 40-159 Katowice

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA AKCYJNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  101-200
 • Kapitał zakładowy
  503 937,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 2 listopada 2021 o 07:08:

  Czy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA planuje kiedyś zacząć płacić ludziom godziwe rynkowe stawki zamiast ochłapów, które są nazywane pensją?

 • Pytanie na gowork pisze 31 października 2021 o 10:09:

  Czy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA organizuje staże dla studentów?

 • Kryśka na gowork pisze 24 września 2021 o 21:58:

  Pracowałam w epeku 8 lat i z początku to były dobre lata ale teraz tragedia. Firma nie szanuje swoich pracowników. Wynagrodzenia dość niskie niż u konkurencji. Władze firmy nie szanują pracowników.

 • Pytanie na gowork pisze 22 lipca 2021 o 10:44:

  Czy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

 • Ja na gowork pisze 4 maja 2021 o 19:23:

  A niektóre zostały i chyba mają się całkiem dobrze

 • Były pracownik na gowork pisze 12 kwietnia 2021 o 13:09:

  Potwierdzam. Pracowałam i bardzo mile wspominam. Idealnych firm nie ma ale Energoprojekt wpisuje się w trendy nowoczesnej, dbającej o pracowników firmy. Życzę powodzenia w trudnych czasach.

 • pracownik (staż 9 miesięcy) na gowork pisze 12 kwietnia 2021 o 10:28:

  Dzień dobry, pracuję w EPK od 9 miesięcy i chce polecić tego pracodawcę ponieważ po doświadczeniach w innych firmach uważam ze na to słusznie zasługuje z uwagi na poniższe względy: dbanie o dobrostan pracowników począwszy od premii regulaminowych, program dofinansowania do posiłków i możliwość wyboru cateringu na 5 dostępnych godzin od wielu firm, czynna siłownia w zakładzie pracy z pakietem zajęć sportowych, możliwość masaży leczniczych w zakładzie, kąciki opieki nad dziecmi pracowników w zakładzie, częste wyjścia do teatru oraz patronat teatru Korez który pozwala pracownikom na bezpłatny udział w spektaklach, przychodnia zakładowa dzięki której wszyscy którzy tego potrzebowali mieli wykonywane bezpłatne testy na C-19 niezwłocznie, pakiet opieki medycznej medicover, możliwość pracy zdalnej i zapewniony dobry sprzęt, kompetentny zarząd który organizuje spotkania z pracownikami, odpowiada na ich pytania/ nawet najbardziej infantylne z wyrozumiałością i powagą, potrafi podejmować decyzje biznesowe, pracuje jak wszyscy i angażuje się drobne nawet tematy, po prostu są to sympatyczne i bardzo kulturalne osoby które w taki sam sposób rozmawiają z Panią która sprząta biura, ochroną czy dyrektorem - w mojej ocenie zasługuje to na uznanie, stad post. Pozdrawiam

 • Pytanie na gowork pisze 12 kwietnia 2021 o 09:10:

  Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

 • boski na gowork pisze 8 marca 2021 o 11:04:

  Ha Ha Ha zarząd twierdzi że negatywne komentarze o nowych mapetach z ti2 to brak zyczliwosci dobre żarty. Może mapety by się do roboty zabrały a nie panoszyły się po biurze. Kpina i tyle, zh nie panuje nad swoją hałastra a to reszta epk jest zła i ma być dla nich miła bo biedaczki się źle czuja nPOWAGI!!!

 • Truskawek na gowork pisze 20 lutego 2021 o 19:44:

  Nie warto Brak zasad zarządzania. Kumoterstwo,ploty,Zarząd bez zasad.

 • Dagmarka na gowork pisze 17 stycznia 2021 o 22:12:

  @monia a wiesz może ile trwa tu umowa próbna ?

 • Nick na gowork pisze 28 grudnia 2020 o 07:57:

  Praca w dziale IT była ciekawa bardzo do momentu aż ktoś postanowił, że najlepiej będzie wyeliminować wszystkich młodszych stażem kolegów bo tak. Wydaję mi się, że szefostwo jak i koledzy z wyższym stażem powinni dawać większy przykład niż pokazywać zachowania rodem z przedszkola sami nazywając innych dziećmi. nnZ czystym sumieniem odradzam pracę w dziale IT osobom które są uczciwe i nie są parszywymi mendami. Dla tych drugich jest to raj na ziemi :).

 • Chanel na gowork pisze 13 września 2020 o 22:17:

  Jakaś krytyka?

 • C2-man na gowork pisze 26 sierpnia 2020 o 05:38:

  Z jednej strony można pochwalić epk za akcje dla rodziców (epkacik, wycieczki i inne formy opieki nad dziećmi), ale jeśli ktoś nie ma dziecka i minimalnie wzrosną mu zarobki to może zapomnieć o jakichkolwiek benefitach typu wczasy pod grusza czy dofinansowanie czegokolwiek. Słabo. Wygląda jakby cały fundusz socjalny był przeznaczony dla pracowników z dziećmi.

 • Ninjago mistrzowie spinjitsu na gowork pisze 4 listopada 2019 o 09:19:

  Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany)nCodziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję.nSzef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?!nZatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów :) .nPierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych.nLew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu.nTak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki.nMrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu.nLew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka.nStanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu.nDział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia ergonomii w środowisku pracy.nPo przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania.nSowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”.nZgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego?nOczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena