Solvent Energy Cezary Frączek

slaskie
Chorzowska 150 , 40-101 Katowice

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 17

 • Maciej Wójcicki na DataGooglePlacesAPI pisze 4 marca 2024 o 21:02:

  Jestem rok od założenia instalacji z magazynem energii plus pompa ciepła. Po pełnym roku oraz sezonie grzewczym mogę śmiało polecić. Rachunki niższe niż gdy dom ogrzewałem gazem. Kontakt z firmą bezproblemowy, zawsze można na nich liczyć.

 • Janusz Baranowski na DataGooglePlacesAPI pisze 26 stycznia 2024 o 10:20:

  Pan Cezary Frączek , pan Dawid i cała ekipa to najbardziej przyjazna klientowi firma z jaką się spotkałem dotąd. Sam prowadzę firmę od 30 lat i nie wpadam w zachwyt co chwila. Firma jest kompetentna w zakresie oferowanych usług , kontakt bardzo dobry i nawet pracownicy są sympatyczni. Polacam

 • Mirosław Frej na DataGooglePlacesAPI pisze 15 listopada 2023 o 11:15:

  Współpraca z firmą Solvent od samego początku układała się wspaniale. Najpierw założyli mi jedną instalacje, potem pompę ciepła, a ostatnio dokładali kolejną instalacje. Bezproblemowy kontakt, zawsze pomocni i chętni do współpracy. Gdybym mógł zlecić im jeszcze coś do zrobienia, to chętnie bym to zrobił;) pozdrawiam, Mirek

 • Pandora na google_maps pisze 4 października 2023 o 04:33:

  Obsługa klienta od pierwszego spotkania do wykonania instalacji, jak również instalacja - super

 • Zuzanna na google_maps pisze 4 października 2023 o 04:33:

  Dziękuję całej firmie Solvent Energy za podejście do wykonywanej pracy, dziękuję montażystom, którzy mnie wysłuchali i doradzili, Panu Mateuszowi, który jest zawsze pod telefonem. Również po montażu Pan Mateusz nigdy nie olał mojego połączenia. Serdecznie pozdrawiam i polecam każdemu firmę Solvent Energy 🙂…

 • Teresa na google_maps pisze 4 października 2023 o 04:33:

  Wszystko dotrzymane i zrobione tak jak przedstawił to Pan Mateusz, firma bardzo szczera i kompetentna w tym co robi, montażyści bardzo mili ludzie, kierownictwo jak najbardziej na plus. Serdecznie mogę polecić firmę z całego serca :)

 • Patryk S na google_maps pisze 4 października 2023 o 04:33:

  Firma Solvent Energy podołała moim oczekiwaniom od doradcy po sam montaż, super ludzie i wszystko tak jak powinno być. Polecam firmę Solvent Energy od fotowoltaiki przez klimatyzacje aż po magazyn energii i pompę ciepła, mam cały komplet i jestem bardzo zadowolony.

 • Hanna Gasidło na DataGooglePlacesAPI pisze 12 września 2023 o 17:02:

  Jestem zadowolona z współpracy. Bardzo profesjonalna firma i super wykonanie

 • Adam Kurek na DataGooglePlacesAPI pisze 4 września 2023 o 10:10:

  Pragnę podziękować całej Firmie Solvent współpraca z Państwem jest na najwyższym poziomie pod każdym względem i godna polecenia. Dziekuje bardzo ekipom monterskim fotowoltaiki oraz klimatyzacji za profesjonalny montaź, świetni fachowcy. Szczególnie dziekuje Panu Mateuszowi za nadzór doradztwo i zaangażowanie moją inwestysją . Nie jedna firma chciała by mieć takiego przedstawiciela handlowego w swoich szeregach serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje bardzo. Z czystym sumieniem polecam każdemu firme Solvent brawo dla Was tak trzymać. Pozdrawiam

 • Adam Walento na google_maps pisze 4 września 2023 o 04:33:

  Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Ich profesjonalizm i zaangażowanie w dziedzinie fotowoltaiki naprawdę imponują. Zespół pracowników okazał się nie tylko kompetentny, ale także bardzo pomocny, odpowiadając na wszystkie moje pytania i doradzając najlepsze rozwiązania. Montaż paneli słonecznych przebiegł sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Efektywność paneli przekroczyła moje oczekiwania, co znacznie obniżyło moje rachunki za prąd. Polecam każdemu, kto rozważa inwestycję w energię słoneczną. Ich fachowość i profesjonalne podejście z pewnością Cię nie zawiodą!

 • ANDRZEJ KOWALCZYK na google_maps pisze 4 sierpnia 2023 o 04:33:

  To już rok jak korzystam,jest ok polecam solidna firma

 • Jarek Barbach na google_maps pisze 4 sierpnia 2023 o 04:33:

  Korzystam już wystarczająco długo, żeby polecić zainstalowanie paneli fotowoltaicznych. Wybierajcie sprawdzone i dobre firmy instalatorskie, a napewno Solvent Energy do nich należy. Od doradcy po instalatorów fachowo.. Po dwóch stronach dachu, wschód/zachód, w jeden dzień. Na karpiówce, gdzie inna firna nie bardzo chciała się podjąć. Zaplanowali, wykonali słuchając moich sugesti i uwag np co do układu paneli. Polecam zdecydowanie.

 • Marian N. 23 listopada 2022 na gowork pisze 22 listopada 2022 o 19:26:

  Współpracę z firmą Solvent oceniam jako bardzo dobrą. Montaż został wykonany szybko i solidnie. Polecam.

 • Administrator na gowork pisze 21 listopada 2022 o 06:00:

  Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Solvent Energy Cezary Frączek w miejscowości Katowice? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

 • Edyta Kazimierczyk na google_maps pisze 10 października 2021 o 10:28:

  Mamy wymagający dach, ale Pan Dawid zapewnił, że zrobimy tak, żeby uzysk był jak największy. projekt na maksa szczegółowy, Po 2 tygodniach instalacja została zamontowana. Licznik został wymieniony i od tygdonia instalacja już produkuje.

Brak opinii dodanych na Oferro

 • pisze 9 czerwca 2024 o 19:12:

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena