Puchałka Stanisław Puchałka PHU

slaskie
Platynowa 4 , 43-200 Pszczyna

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Rzetelna Firma
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • Pytanie na gowork pisze 6 stycznia 2023 o 09:40:

  Czy nowo zatrudnione osoby w Puchałka Stanisław Puchałka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

 • Pani Barbara na gowork pisze 10 czerwca 2022 o 10:21:

  Ja mam inne odczucia.Przedewszystkim nie można oceniać wszystkich pracowników jednakowo bo żaden człowiek nie jest taki sam.Ja miałam przyjemność współpracy z tą firmą w Katowicach w przedszkolu jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wykonanej pracy.Panowie pracowali również w przedszkolu i nie mogę zarzucić panom złego zachowania ,zawsze byli pomocni,uprzejmi wyrozumiali,przedewszystkim wiedzieli że pracują w otoczeniu dzieci.A pracowały w międzyczasie inne firmy więc porównanie mam bardzo duże I właśnie państwa firma i państwa pracownicy pozostawili bardzo dobre wspomnienia i przedewszystkim bardzo dobrze wykonaną pracę taką od serca panowie dostosowali swoją pracę tak aby panią nie przeszkadzać w zajęciach, nie było żadnego problemu.Panowie przedewszystkim wykonywali swoją pracę bardzo starannie a zarazem szybko przy tym zostawiali porządek po sobie i przed szlifowaniem np.gładzi bardzo dokładnie wszystko zabezpieczali żeby nic się nie przedostało do sal,a na koniec starannie posprzątali a to moim zdaniem takie zachowywanie jest niespotykane.Ja rozumiem że brygada brygadzie nierówną ale panowie co u nas pracowali, pracownicy byli bardzo żetelini i pomocni dziękujemy Panu Krystianowi,Sebastianowi, Ryśkowi i Rafałowi i calej reszcie.Więc z ręką na sercu mogę polecić państwa firmę.Także moja opinia na temat waszej firmy jest bardzo ale to bardzo pozytwyna I jesteście firmą godną polecenia.????????

 • IMC na gowork pisze 25 kwietnia 2022 o 09:37:

  Panowie robotnicy lubią sobie robić BARDZO CZĘSTO DŁUGIE przerwy przy zwykłej dniówce...

 • Pytanie na gowork pisze 4 stycznia 2022 o 10:14:

  Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Puchałka Stanisław Puchałka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? 27 sierpnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant. Ktoś z Was aplikował?

 • Magdalena Wawrysiewicz na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 07:33:

  Firma wygrała przetargi na wymianę instalacji grzewczych w mysłowickich kamienicach. Realizuje je poprzez firmy podwykonawcze i w żaden sposób ich nie nadzoruje, prace miały się zakończyć do końca sierpnia. Jest koniec października, instalacja nie jest skończona, temperatury na nocą w okolicy zera. Zero profesjonalizmu.

 • Lucyna Niełacny na google_maps pisze 16 sierpnia 2021 o 07:33:

  Firma trzyma wysoki poziom! Rozbudowa systemu klimatyzacji po raz kolejny przebiegła terminowo i sprawnie. Wysoka kultura osobista w kontaktach z klientem. Profesjonalni pracownicy, wspierają w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Polecam!

 • Mar Fel na google_maps pisze 16 sierpnia 2021 o 07:33:

  Ponad 2 miesiące czekam już na kontakt w sprawie oferty i dalej cisza. Jeżeli zakres oferty był dla nich zbyt wysoki należało poinformować klienta że nie są w stanie nic zaproponować. Mało profesjonalne podejście do klienta.

 • Kris na gowork pisze 26 lipca 2021 o 05:08:

  Firma Puchalka wykonywla instalacje gazowa i C.O w bloku w Rybniku,akurat moim .Do dzis z rury wsadowej,spalinowej do komina kapie ciagle woda po scianach,rurach,po prostu czasami leje mocno.Poprawiali to juz ,ale nadal tak jest i jasnie hrabiowie z kierownikiem firmy na czele nie maja zamiaru tego poprawic.Administartor budynku jest kolejny raz powiadomiany i tez milczy .Zalozyli piece dwufunkcyjne o mocy 26 kW wpinajac do niego rura 15-tka 3 grzejniki na wiekszosci kmieszkan o mocy maks 3 kW!!!.?U mnie w mieszkaniu zniszczyli podczas prac wanne obijajac ja w kilku i miejscach i 5 szt paneli sciennych oklejajac ich nieoodpowiednia tasma.Informowalem kierownika firmy o tym,jednak dwukrotnie poinformowal ,ze do tego tematu wrocimy innym razem,ale niestety zrobili jak zrobili wszystko.Rure spalinowa przymocowali odlamkiem drewna do obnizonego sufitu...tj zalosne.- uciekli jak szczury mimo interwencji i udaja wielka firme.Firma wogole nie liczy sie z klientem .Demontujac rury w bloku tez je zabierali choc nie weim czy im wolna,bo to nie ich wlasnosc.Zastanawiam sie czy nie powinna sie tym zajac prokuratura,bo byc moze doszlo do mozliwosci popelnienia przestepstwa.Kierownik firmy zachowuje sie jak cwaniak,przemadrzalec,olewajac klienta.Sytuacja miala miejsce w tym roku na przlomie mja ,czerwca.Na razie czekam na interwencje administaratora bloku,choc byc moze oni razem graja do jednej bramki!

 • Mce na gowork pisze 17 czerwca 2021 o 12:21:

  Nie wiem skąd Pan Puchałka zatrudnia pracowników... ale to troglodyci.. Remont przedszkola nr. 5 w Mysłowicach. Język pracowników przy dzieciach w przedszkolu woła o pomstę ! (usunięte przez administratora) Mieszkam obok przedszkola, 30 metrów dalej, cały dzień słyszę ich przekleństwa a Panie przedszkolanki chyba głuche ! Odbierając o 16 dziecko słyszę z rusztowania: u0022Nie dostałem jeszcze(usunięte przez administratora) przelewuu0022. Żal !

 • Administrator na gowork pisze 16 czerwca 2021 o 07:00:

  Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych bo nie ma tu jeszcze żadnych informacji odnośnie firmy Puchałka Stanisław Puchałka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w mieście Pszczyna, a każda opinia jest pomocna.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena