Puchałka Stanisław Puchałka PHU

slaskie
Platynowa 4 , 43-200 Pszczyna

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Rzetelna Firma
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 8

 • Małgorzata na gowork pisze 17 czerwca 2022 o 12:48:

  Wie ktoś może kiedy ostatnio kogoś tutaj zatrudniali i czy nie potrzebują kogoś nowego? W jednym z wątków pewna Pani interesowała się tym dla męża, ja również potrzebowałabym tej informacji. Jak tutaj z warunkami pracy czy któryś z pracowników mógłby się wypowiedzieć?

 • Pytanie na gowork pisze 15 czerwca 2022 o 09:45:

  Jak wygląda kwestia awansu w Puchałka Stanisław Puchałka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Serwisant?

 • Pytanie na gowork pisze 4 stycznia 2022 o 10:14:

  Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Puchałka Stanisław Puchałka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? 27 sierpnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant. Ktoś z Was aplikował?

 • Magdalena Wawrysiewicz na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 07:33:

  Firma wygrała przetargi na wymianę instalacji grzewczych w mysłowickich kamienicach. Realizuje je poprzez firmy podwykonawcze i w żaden sposób ich nie nadzoruje, prace miały się zakończyć do końca sierpnia. Jest koniec października, instalacja nie jest skończona, temperatury na nocą w okolicy zera. Zero profesjonalizmu.

 • Lucyna Niełacny na google_maps pisze 16 sierpnia 2021 o 07:33:

  Firma trzyma wysoki poziom! Rozbudowa systemu klimatyzacji po raz kolejny przebiegła terminowo i sprawnie. Wysoka kultura osobista w kontaktach z klientem. Profesjonalni pracownicy, wspierają w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Polecam!

 • Mar Fel na google_maps pisze 16 sierpnia 2021 o 07:33:

  Ponad 2 miesiące czekam już na kontakt w sprawie oferty i dalej cisza. Jeżeli zakres oferty był dla nich zbyt wysoki należało poinformować klienta że nie są w stanie nic zaproponować. Mało profesjonalne podejście do klienta.

 • Kris na gowork pisze 26 lipca 2021 o 05:08:

  Firma Puchalka wykonywla instalacje gazowa i C.O w bloku w Rybniku,akurat moim .Do dzis z rury wsadowej,spalinowej do komina kapie ciagle woda po scianach,rurach,po prostu czasami leje mocno.Poprawiali to juz ,ale nadal tak jest i jasnie hrabiowie z kierownikiem firmy na czele nie maja zamiaru tego poprawic.Administartor budynku jest kolejny raz powiadomiany i tez milczy .Zalozyli piece dwufunkcyjne o mocy 26 kW wpinajac do niego rura 15-tka 3 grzejniki na wiekszosci kmieszkan o mocy maks 3 kW!!!.?U mnie w mieszkaniu zniszczyli podczas prac wanne obijajac ja w kilku i miejscach i 5 szt paneli sciennych oklejajac ich nieoodpowiednia tasma.Informowalem kierownika firmy o tym,jednak dwukrotnie poinformowal ,ze do tego tematu wrocimy innym razem,ale niestety zrobili jak zrobili wszystko.Rure spalinowa przymocowali odlamkiem drewna do obnizonego sufitu...tj zalosne.- uciekli jak szczury mimo interwencji i udaja wielka firme.Firma wogole nie liczy sie z klientem .Demontujac rury w bloku tez je zabierali choc nie weim czy im wolna,bo to nie ich wlasnosc.Zastanawiam sie czy nie powinna sie tym zajac prokuratura,bo byc moze doszlo do mozliwosci popelnienia przestepstwa.Kierownik firmy zachowuje sie jak cwaniak,przemadrzalec,olewajac klienta.Sytuacja miala miejsce w tym roku na przlomie mja ,czerwca.Na razie czekam na interwencje administaratora bloku,choc byc moze oni razem graja do jednej bramki!

 • Administrator na gowork pisze 16 czerwca 2021 o 07:00:

  Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych bo nie ma tu jeszcze żadnych informacji odnośnie firmy Puchałka Stanisław Puchałka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w mieście Pszczyna, a każda opinia jest pomocna.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena