Tom-Ener Sp. z o.o.

slaskie
Unii Europejskiej 1B , 41-922 Radzionków

Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 9 stycznia 2022 o 09:31:

  Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Tom-Ener Sp. z o.o. na stanowisko Konsultant Ds. Obsługi Klienta?

 • Grzegorz Sztafiński na google_maps pisze 4 listopada 2021 o 08:03:

  Profesjonalna firma, wykonująca swoją pracę rzetelnie z dbałością o każdy szczegół. Proponują wysoka jakość produktów i nie boją się żadnej pracy.

 • Szymon Kot na google_maps pisze 16 października 2021 o 07:26:

  Tom-Ener to firma, jakich mało. Rodzinna atmosfera, kompleksowa obsługa, doradztwo na każdym kroku i troska o Klienta po najdrobniejsze sprawy. Nie jeden by się zdziwił, o jak drobne szczegóły dbają, by zapewnić najlepszą obsługę. Sam fakt wstawiennictwa i długich godzin rozmów w Tauronie, które odbywają, będąc pełnomocnikiem Klienta wskazuje na ogromnie rozbudowaną paletę usług premium, jakich nie robi konkurencja. Jeśli szukasz firmy, która zrobi WSZYSTKO za Ciebie i nie zostawi Cię po 2 latach, tylko będzie dbała m.in. o maksymalne uzyski z instalacji fotowoltaicznej oraz o wszelkie inne, nawet błahe sprawy, wybierz Tom-Ener.

 • Nat Krz na google_maps pisze 16 października 2021 o 07:26:

  Firma oferująca szeroki zakres usług, pełen profesjonalizm pod względem podejścia do klienta, starannie dopracowana ofertą indywidualna, nie pozostaje mi nic innego niż gorąco polecić.

 • misiek1221 na gowork pisze 16 września 2021 o 15:45:

  Ludziska kochane bierzcie ekipę bez pytania.Montażyści do bólu przyjaźni (Tomek z wujkiem zwanym Dziadek) Zróbcie im duuuużo kawy a zrobią wam wszystko.Pilnujcie Tomka na dachu , bo skacze jak pluskwa i trudno za nim nadążyć nawet wzrokiem.Pani Patrycja to babka godna zaufania i spokojnie możecie czekać na wynik Jej walki z Tauronem.Załatwi wszystko. Zaczekajcie cierpliwie na słoneczko i liczcie złotówki spadające z nieba.:)

 • Ania A na google_maps pisze 16 września 2021 o 07:26:

  Super ekipa, montażyści jak i obsługa logistyczna na najwyższym poziomie. Wszelkie sprawy związane z papierami w Tauronie Pani Patrycja załatwia osobiście, nie trzeba stać w kolejkach. Panele działają zgodnie z oczekiwaniami. Prądu mamy w nadmiarze :)

 • Pytanie na gowork pisze 21 czerwca 2021 o 09:04:

  Jak jest z pakietem medycznym w Tom-Ener Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

 • Smerf na gowork pisze 2 czerwca 2021 o 19:19:

  Odnośnie firmy wspominam tylko pozytywnie czas wypłat bo były realizowane terminowo, bez kokosów. Jest kilka ludzi co robi tam za dobre tło, ale dużo zostawia też do życzenia całość. Rekin interesu to to nie jest. Prężniej i rzetelniej temat fotowoltaiki jest realizowany u konkurencji, dużo przedstawicieli ucieka.

 • Kasia na gowork pisze 24 maja 2021 o 07:08:

  Najlepszy pracodawca. Wynagrodzenia zawsze się zgadzają i są na czas. Super atmosfera i zawsze mogę liczyć na pomoc przełożonych. Każdemu polecam pracę w Tom Ener.

 • Agnieszka na gowork pisze 24 maja 2021 o 06:56:

  Dzień dobry. Jestem w firmie od niedawna, jednak z taką życzliwością, pomocą, wsparciem i zrozumieniem już dawno się nie spotkałam. Firma gwarantuje szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz pomoc na każdym etapie pracy. Jest świetny kontakt z właścicielami firmy jak również ze współpracownikami.nSerdecznie zapraszamy do współpracy.

 • KK na gowork pisze 21 maja 2021 o 20:28:

  Odradzam tą firme nawet wrogowi! Właściciel, pan Marcin wykorzystuje swoich pracowników! Karze robić nadgodziny za które nie płaci! Nie wspomne już o pracach na dachu bez odpowiedniego zabezpieczenia. Gdzie tu jest PIP?

 • Agnieszka na gowork pisze 24 kwietnia 2021 o 20:12:

  Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w Tom-Ener na stanowisko Key Account Menager? Trudno przejść ten proces?

 • Pracownik na gowork pisze 16 lutego 2021 o 14:36:

  Jedni z najlepszych pracodawców dla których pracowałem, pod względem atmosfery, wypłat i rozwoju osobistego.nSzczerze polecam!

 • Pracownik na gowork pisze 16 lutego 2021 o 14:34:

  Jedni z najlepszych pracodawców dla których pracowałem, pod względem atmosfery, wypłat i rozwoju osobistego. nSzczerze polecam!

 • AdrianH. na gowork pisze 13 lutego 2021 o 14:18:

  Świetna atmosfera w pracy. Mili ludzie, zawsze pomocni. Wypłaty zawsze na czas, albo i wcześniej... Firma stawia na rozwój pracowników więc cały czas można podnosić swoje kwalifikacje a nie stać w miejscu... :-) Polecam!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena