Marad Energia Sp. z o.o.

slaskie
Gacka 1C , 41-218 Sosnowiec

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  214 450,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Johny na gowork pisze 8 lutego 2022 o 06:37:

  Witam i o zdrowie pytam ;-) Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Czuję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Sosnowca. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Marad Energia? Czy warunki pracy są dobre? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Johny

 • Kasia na gowork pisze 21 października 2020 o 13:55:

  A gdzie widzicie nowe oferty?

 • Tomsz na gowork pisze 9 października 2020 o 14:39:

  Firma nie poinformowała mnie o robotach ziemnych przy naszej działce co spowodowało brak dojazdu do posesji a co w związku z tym zamówione deski szalunkowe na budowę musiałem rozładować w innym miejscu. nnProśba o to aby udostępnić jednego człowieka do pomocy przy przewozie owych desek odniosła się do tego że firma nie widzi w swoim postępowaniu żadnego problemu nnUważajcie na pracę takiej firmy przy swoich domach bo może się okazać że nie wyjedziecie do pracy lub zamówiony nie daj Boże beton będzie trzeba wylać na ziemię z powodu braku przejazdu

 • Hugon na gowork pisze 13 maja 2020 o 18:05:

  Firma dobrze sobie radzi ,oby tylko kryzys sanitarny nie zaszkodził.

 • T. na gowork pisze 13 maja 2020 o 15:41:

  Co ram w maradzie ciekawego. Zmieniło się coś czy patologia panuje?

 • Jacek na gowork pisze 23 lipca 2018 o 19:12:

  @anonymous, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? A może złożyłeś już swoją aplikację? Co poza warunkami finansowymi przykuło Twoją uwagę w tym ogłoszeniu? Możesz powiedzieć nam w którym miejscu jest dostępne opisane przez Ciebie ogłoszenie? Nie mogłem znaleźć tej oferty pracy na wiodących serwisach zatrudnienia ani na stronie firmy. Koniecznie podziel się z nami informacjami na ten temat.

 • Jacek na gowork pisze 29 kwietnia 2018 o 09:13:

  @T. ogłoszenie rzeczywiście zapowiada niezłe warunki pracy. @x, z Twojej wypowiedzi wynika, że znasz panujące standardy w Marad energia. Możesz napisać czy to co przedstawiają ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, jeśli ma to dotyczyć wynagrodzenia i rodzaju umowy?

 • T. na gowork pisze 22 marca 2018 o 17:32:

  Najnowsze ogłoszenie z OLX zamieszczone przez Adam:nMARAD ENERGIA sp. z o.o. sp.k. zatrudni na stanowisku elektromonter, elektryk pracowników do budowy linii kablowych,oświetleniowych , instalacji elektrycznych.nOferujemy stabilną pracę na miejscu , umowę o pracę, dobre wynagrodzenie, możliwość zdobycia uprawnień SEP, PPN (praca pod napięciem), prawa jazdy. W przypadku odpowiednich predyspozycji istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku majstra , brygadzisty.nWymogi: doświadczenie w pracy na ww. stanowisku

 • Remik na gowork pisze 18 lutego 2018 o 15:05:

  Marudzenie dla niektórych osób to jak powietrze!!

 • T. na gowork pisze 31 stycznia 2018 o 02:19:

  Nowe ogłoszenie o pracę zamieszczone przez Marad Energia obiecuje wynagrodzenie od 3850,00 zł brutto do 4350,00 zł brutto :) Ile tam chłopaki zarabiacie w Maradzie? I czy forsa zgadza się na koniec miesiąca czy jest jak zwykle?

 • Ł. na gowork pisze 23 stycznia 2018 o 04:57:

  Smutna firma pełna smutnych ludzi którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim smutnym życiem.

 • ..... na gowork pisze 2 listopada 2017 o 04:31:

  u0022Minie zima i mnie ni mau0022 dotrzymał słowa i odszedł po 20-tu latach pracy w Marad Energia pozostawiając w nieutulonym żalu Pana Z. Gość już nie miał nerwów do tej firmy i ciągłego użerania się z kierownictwem i właścicielem.

 • Byłem i widziałęm. na gowork pisze 31 maja 2017 o 07:09:

  Największy (usunięte przez administratora) w firmie już nie pracuje więc ludzie mają lżej, podobno sam się zwolnił z powodów finansowych chociaż powinien być zwolniony dyscyplinarnie przez właściciela za swoje chamskie zachowanie wobec ludzi o czym zresztą właściciel dobrze wiedział ale nie reagował więc pracownicy z firmy poodchodzili z powodu hoojowej atmosfery pracy i nadal odchodzą bo atmosfera nadal hoojowa . Żaden fachowiec który tutaj przyjdzie nie jest tutaj odpowiednio doceniony - ani finansowo ani żadnego szacunku za ciężką pracę . Na początku cacy cacy a w duchu myślą chyba Mamy Cię i myślą że człowiek ma tutaj dożywocie a potem brakuje kasy na wypłacie.

 • Ł. na gowork pisze 21 maja 2017 o 05:24:

  To ogłoszenie jest tylko wabikiem dla naiwnych które co jakiś czas pojawia się z ofertą pracy tylko że oferowane wynagrodzenie jest coraz wyższe bo trudno jest złowić jakiegokolwiek frajera :) Teraz zaczną się poranne wizyty ludzi o przepitych twarzach których Biuro Pracy przysyłać będzie do Maradu a którym i tak nie che się pracować.

 • Mirek na gowork pisze 20 maja 2017 o 06:05:

  Marad Energia poszukuje właśnie elektromontera do pracy i oferuje wynagrodzenie od 3500 zł brutto w górę czyli minimalna płaca na rękę ma wynosić 2500 zł . Chyba w Matrixie :) W realnym maradowskim świecie nigdy nie można doliczyć się pieniędzy na wypłacie .

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena