Wulkran Henryk Piróg

slaskie
Stanisława Żółkiewskiego 101 , 43-100 Tychy

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Rzetelna Firma
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • Dagmara Walczak na google_maps pisze 30 grudnia 2021 o 07:45:

  Daję 5/5, choć gdybym miała możliwość, dałabym więcej. Wspaniała firma. Pani przez telefon dokładnie i cierpliwie doradziła mi, który model Junkersa będzie najlepszy. Po 1,5 h (!) Pan Henryk był już u mnie. Wszyscy byli przesympatyczni, ale i rzeczowi. Zero ukrytych kosztów. Wszystko działa sprawnie. Polecam ogromnie!

 • Bartosz Badowski na google_maps pisze 30 grudnia 2021 o 07:45:

  JEDYNA firma, która w gorącym okresie przedswiątecznym podjęła się pomocy przy awarii zasobnika cwu Buderusa. Profesjonalne podejscie oraz fachowa obsługa na każdym etapie zadania. Szczególne podziękowania dla Pana Marcina, który pilotował całą sprawę! :-)

 • Marcin Kowalski na google_maps pisze 13 grudnia 2021 o 07:45:

  Pełen profesjonalizm od samego początku (pozdrawiam Pana Andrzeja z Działu Handlowego i dziękuję za cierpliwość i rzeczowe porady) aż do wykonania i uruchomienia (pozdrawiam Pana Roberta i jego ekipę, dziękuję za zaangażowanie i solidność). Zakres prac duży - dom jednorodzinny w trakcie budowy, wykonanie całego wod-kan i ogrzewania podłogowego z pompą ciepła. Prace podzielone na trzy etapy - za każdym razem realizował Pan Robert z ekipą a umawiał Pan Andrzej. Za każdym razem terminowo i profesjonalnie - aż miło było patrzeć na efekty. I to nie jest tylko zdanie moje, ale też innych ekip które przewijały się na budowie. Generalnie chciałbym, żeby tak się pracowało z każdą ekipą. Wycena Pana Andrzeja też w punkt - żadnych ukrytych kosztów czy niespodzianek. Takie prawdziwe używanie jeszcze przede mną (na razie tylko wygrzewam wylewki), ale biorąc pod uwagę całość współpracy to jestem spokojny. Polecam!

 • T Lem na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 10:21:

  Zdecydowanie 5 gwiazdek! Do firmy KRAN trafiłem przypadkiem porównując w internecie oferty piecy gazowych z zasobnikiem wody, rekuperatorów i uzdatniaczy wody. Trafiłem do Pana Andrzeja, który już podczas pierwszej rozmowy okazał się prawdziwym specjalistą w temacie. Po wielu rozmowach w innych podobnych punktach wreszcie rozmawiałem z człowiekiem, który był w stanie fachowo odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, doradzić, wyjaśnić a nawet wyedukować mnie w kilku tematach. Doskonale przygotowana oferta wraz z rozwiązaniami alternatywnymi i bardzo konkurencyjne ceny. To co potwierdza wyjątkowość tego sklepu to obsługa posprzedażowa. Jej poziom w żaden sposób nie odbiega od tej na etapie sprzedaży a to już zdecydowanie nie jest oczywiste na rynku... POLECAM!

 • ichklata na google_maps pisze 16 października 2021 o 10:21:

  Na dzień dzisiejszy pięć gwiazdek. Moja recenzja dotyczy tylko pierwszego kontaktu, złożenia oferty, zlecenia wykonania usługi i samego montażu przez u0022KRANu0022. Jak się będzie sprawdzał sam kocioł i system ogrzewania po tej akcji, zobaczymy później, gdy nadejdzie prawdziwy okres grzewczy. Więc tak, Pan Jakub, z którym miałem pierwszy kontakt, wydaje się być osobą bardzo kompetentną, która też jest zaineresowana tym, co robi i stara się zadowolić klienta odpowiadając na szczegółowe pytania oraz poprzez dowiadywanie się o szczegóły. Złożona oferta była obszerna i dość szczegółowa w porównaniu do konkurencji - duży plus! Inni konkurenci są zainteresowani przede wszystkim podaniem tylko ceny końcowej. Sam demontaż starego i montaż nowego kotła przebiegł w sposób bardzo dobrze zorganizowany. Czterech pracowników z Panem Robertem na czele wiedziało, co mają do zrobienia, ani chwili przestoju i ewentualnego zastanawiania się, co dalej. Reasumując uznanie dla Panów Jakuba i Roberta oraz ich współpracowników, których nie chcę tutaj pominąć. Rzetelna i kompetentna firma, godna polecenia.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena