1. Beskidzkie Centrum Kotłów i Instalacji Sib Bogusław Misiarz 2. Misiarz Bogusław Wspólnik Spółki Cywilnej Instalmax S.C.

slaskie
Franciszka Miodońskiego 1 , 43-374 Buczkowice

Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Michał Saja na google_maps pisze 5 marca 2021 o 12:56:

  Jeśli chodzi o firmę to jak najbardziej profesjonalna. Kupiłem od nich piec. Jeśli chodzi o cenę to była najlepsza, nawet producent wołał drożej. Kontakt z klientem również najlepszy. Pani Karolina Hartman bo z nią wymieniłem najwięcej telefonów i maili -podejscie do klienta pierwsza klasa. Kontakt na bieżąco, z pełnym zaangażowaniem, transakcja dopięta na ostatni guzik. Poprostu polecam.

 • Krzysztof Szarowicz na google_maps pisze 5 stycznia 2021 o 12:56:

  Jestem zadowolony. Darmowa wycena, wszystko mi dokładnie wytłumaczono przez rozpoczęciem robót. Firmie rowniez szybko poszla realizacja. polecam

 • Przemek Loranc na google_maps pisze 5 stycznia 2021 o 12:56:

  Firma rzetelna i terminowa. Wymieniałem ogrzewanie na gazowe. Firma przedstawiła mi różne opcje i oferty kilku producentów oraz doradziła rozwiązanie adekwatne do moich potrzeb i preferencji. Sama usługa była wykonana bardzo terminowo (termin ustalony z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem nie uległ zmianie, nawet pomimo covid-19) i sprawnie (już po 1,5 dnia roboczego instalacja była gotowa do eksploatacji). Szacunkowy kosztorys robót nie został przekroczony - zapłaciłem tyle, na ile byliśmy umówieni. Polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena