Instytut Oze Sp. z o.o.

swietokrzyskie
Skrajna 41A , 25-650 Kielce

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Linkedin
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  150 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Administrator na gowork pisze 15 lutego 2022 o 10:12:

  Ktoś pracował jako Konsultant w Instytut Oze Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

 • Administrator na gowork pisze 4 lutego 2022 o 11:04:

  Instytut Oze Sp. z o.o. oferowała średnie zarobki 5400 na stanowisku Kierownik. Czy to uczciwa stawka? Czy mogę liczyć w przyszłości na podwyżkę?

 • Pytanie na gowork pisze 2 lutego 2022 o 16:51:

  Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Instytut Oze Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Projektant?

 • Administrator na gowork pisze 2 lutego 2022 o 11:03:

  Instytut Oze Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Kielce. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

 • Dział Personalny na gowork pisze 20 października 2021 o 13:51:

  Szanowni Państwo,nnjesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Z uwagą śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski ze wszystkich wypowiedzi. Ze swojej strony chciałabym w tym otwartym wpisie przedstawić naszą firmę i zaprosić do kontaktu.nnDziałamy na rynku już ponad 10 lat, w tym czasie od kilkuosobowego zespołu rozrośliśmy się do firmy liczącej prawie 100 pracowników (biuro projektowe, wykonawstwo, produkcja). Ten rozwój zawdzięczamy nie tylko ciekawej wizji, innowacjom i in., ale przede wszystkim ciężkiej pracy naszych pracowników. nOczywiście popełniliśmy wiele błędów, zarówno w zarządzaniu i organizacji struktur firmy, ale skutecznie wyciągamy wnioski z tych sytuacji i stale uczymy się jak być lepszym. Na pewno wiele przed nami, ale wiemy, że chcemy dalej się uczyć i być coraz lepszym pracodawcą.nnDuży nacisk w ostatnim czasie położyliśmy, na komunikację, ponieważ wiele niejasności, problemów, a nawet konfliktów, ma źródło właśnie w tym obszarze.nDużo również dzieje się w sferze rozwoju pracowników, planujemy szkolenia merytoryczne oraz menedżerskie, w ostatnim roku kilkoro naszych pracowników zdobyło uprawnienia budowalne oraz ukończyło studia podyplomowe. To tylko kilka elementów jakie oferujemy naszym pracownikom, więcej szczegółów o dodatkach i benefitach znajduje się na głównej stronie naszej grupy spółek „IOZE group” (ioze.pl) oraz na naszym profilu na portalu LinkedIn.nnZachęcam wszystkich ciekawych pracy u nas do kontaktu z nami (również wielu naszych pracowników ma profile m.in. na LinkedIn więc można również bezpośrednio podpytać o szczegóły pracy), staramy się szczerze i obrazowo pokazywać pracę na danym stanowisku. Nie zawsze udaje się nawiązać czy utrzymać współpracę, często jednak wracają do nas byli pracownicy, z czego bardzo się cieszymy. Jest to dla nas sygnał, że idziemy w dobrym kierunku.nnOtwieramy się na dialog i prosimy o dodawanie opinii nt. współpracy z naszą firmą, zarówno tych niepokojących, jak również tych dobrych, bo z doświadczenia i rozmów z pracownikami wiem, że jest ich bardzo dużo.nProszę jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Szanujmy się wzajemnie, wyciągajmy wnioski i uczmy się, aby wspólnie dalej się rozwijać i być coraz lepszymi ludźmi, pracownikami, zespołami. Przy pozytywnej współpracy i otwartości wierzę, że jesteśmy w stanie bardzo dużo osiągnąć. nnWe wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio ze mną. nnZ wyrazami szacunku dla naszych były, obecnych i przyszłych pracowników,nnMałgorzata LinowskanDział PersonalnynTel. 888 148 669nE-mail: malgorzata.linowska@ioze.pl

 • Dział Personalny na gowork pisze 20 października 2021 o 13:23:

  Szanowni Państwo,nnjesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Z uwagą śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski ze wszystkich wypowiedzi. Ze swojej strony chciałabym w tym otwartym wpisie przedstawić naszą firmę i zaprosić do kontaktu.nnDziałamy na rynku już ponad 10 lat, w tym czasie od kilkuosobowego zespołu rozrośliśmy się do firmy liczącej prawie 100 pracowników (biuro projektowe, wykonawstwo, produkcja). Ten rozwój zawdzięczamy nie tylko ciekawej wizji, innowacjom i in., ale przede wszystkim ciężkiej pracy naszych pracowników. nOczywiście popełniliśmy wiele błędów, zarówno w zarządzaniu i organizacji struktur firmy, ale skutecznie wyciągamy wnioski z tych sytuacji i stale uczymy się jak być lepszym ????. Na pewno wiele przed nami, ale wiemy, że chcemy dalej się uczyć i być coraz lepszym pracodawcą.nnDuży nacisk w ostatnim czasie położyliśmy, na komunikację, ponieważ wiele niejasności, problemów, a nawet konfliktów, ma źródło właśnie w tym obszarze.nDużo również dzieje się w sferze rozwoju pracowników, planujemy szkolenia merytoryczne oraz menedżerskie, w ostatnim roku kilkoro naszych pracowników zdobyło uprawnienia budowalne oraz ukończyło studia podyplomowe. To tylko kilka elementów jakie oferujemy naszym pracownikom, więcej szczegółów o dodatkach i benefitach znajduje się na głównej stronie naszej grupy spółek „IOZE group” (ioze.pl) oraz na naszym profilu na portalu LinkedIn.nnZachęcam wszystkich ciekawych pracy u nas do kontaktu z nami (również wielu naszych pracowników ma profile m.in. na LinkedIn więc można również bezpośrednio podpytać o szczegóły pracy), staramy się szczerze i obrazowo pokazywać pracę na danym stanowisku. Nie zawsze udaje się nawiązać czy utrzymać współpracę, często jednak wracają do nas byli pracownicy, z czego bardzo się cieszymy. Jest to dla nas sygnał, że idziemy w dobrym kierunku.nnOtwieramy się na dialog i prosimy o dodawanie opinii nt. współpracy z naszą firmą, zarówno tych niepokojących, jak również tych dobrych, bo z doświadczenia i rozmów z pracownikami wiem, że jest ich bardzo dużo ???? nProszę jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Szanujmy się wzajemnie, wyciągajmy wnioski i uczmy się, aby wspólnie dalej się rozwijać i być coraz lepszymi ludźmi, pracownikami, zespołami. Przy pozytywnej współpracy i otwartości wierzę, że jesteśmy w stanie bardzo dużo osiągnąć. nnWe wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio ze mną. nnZ wyrazami szacunku dla naszych były, obecnych i przyszłych pracowników ????,nnMałgorzata LinowskanDział PersonalnynTel. 888 148 669nE-mail: malgorzata.linowska@ioze.pl

 • Pytanie na gowork pisze 1 października 2021 o 09:06:

  Wiecie, czy Instytut Oze Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

 • Miłosz na gowork pisze 29 września 2021 o 07:56:

  Jak wyglądają początki w pracy dla osoby bez doświadczenia i wiedzy.

 • Andrzej na gowork pisze 9 kwietnia 2021 o 18:40:

  Czy w instytucie Oze można liczyć na stabilne zatrudnienie bez obawy przed utratą pracy ze względu na aktualną sytuację albo problemy finansowe? Zdarzają się redukcje etatów związane z pandemią?

 • Barbara na gowork pisze 13 grudnia 2020 o 12:46:

  Czy pracownicy firmy Instytut Oze mogą liczyć na dodatkowe benefity i premie? Jak naprawdę wygląda praca u niego?

 • manian na gowork pisze 22 czerwca 2020 o 14:11:

  Witam, nna jakie zarobki może liczyć Asystent z 4 letnim doświadczeniem ale bez uprawnień budowlanych?

 • Serio? na gowork pisze 12 stycznia 2020 o 20:08:

  Pracownik solidny, zaangażowany i chcący pracować może mieć także nienajlepszą opinię o firmie np. jeśli źle się w niej traktuje ludzi (przykładowo tolerując skandaliczne zachowanie niektórych kierowników), nie docenia pracowników lub/i po wielu latach pracy wypłaca śmiesznie niskie pensje - tak niskie, że jakiś niby u0022obecny pracowniku0022 sobie drwi z takich kwot. Spoko.

 • Tomek na gowork pisze 9 stycznia 2020 o 17:01:

  Zawsze uważam, że dobrą opinię o firmie może mieć pracownik solidny, zaangażowany i chcący pracować. Dla mnie firma jest spoko.

 • koala na gowork pisze 14 marca 2019 o 17:59:

  Firma działa bez zmian? Jaki możecie mieć powód żeby przestać pisać na tym wątku?

 • Obecny pracownik na gowork pisze 21 września 2018 o 18:16:

  Szczerze powinienem mieć to w (usunięte przez administratora) co tutaj piszą byli pracownicy, bo tak jak oni jestem w firmie tylko jednym z szeregowców, nie jakimś prezesem czy kierownikiem, ale śmieszą mnie opinie które często odbiegają od rzeczywistości. Takimi rzeczami powinien zajmować się dział HR czy jacyś spece od marketingu, bo opinia na tej stronie nie zachęca do podjęcia pracy w tej firmie :PnPiszę to tylko dlatego że sam szukałem jakichś informacji na tej stronie przed rozmową kwalifikacyjną w Instytucie kilka miesięcy temu i powiem szczerze że jak przeczytałem wszystko co tu pisało byłem mocno zniechęcony i zastanawiałem się czy iść na tą rozmowę czy nie dać sobie od razu spokoju, ale stwierdziłem że nic mi nie szkodzi iść pogadać, najwyżej odrzucę ofertę albo zwolnię się jak będzie bardzo źle. nJednak o dziwo po rozmowie chciałem być zatrudniony, miałem porównanie z innymi kieleckimi firmami gdzie ludzie delikatnie mówiąc nie lubią się nawzajem, a kierownictwa jeszcze bardziej, a wszystko na rozmowie wyglądało elegancko, ludzie mili... stwierdziłem że nie taki wilk straszny jak go tu na stronie malują i zaryzykuję pracę w IOZE.nI co? I pracuję w firmie cały czas i nie, nie jestem jak tu niektórzy pisali osobą bojącą się zaryzykować zmiany, pracuje mi się tutaj w porządku, pracuję nad ciekawymi projektami, dużo się nauczyłem i wiem że mam okazję nauczyć jeszcze więcej. nZ tego co wiem wszyscy w firmie pracują na umowę o pracę, oprócz nowych ludzi którzy są na umowach o dzieło przez kilka tygodni do czasu ogarnięcia odpowiednich badań, papierów i pozwoleń. Co do dużej rotacji, to jest chyba tylko na sekretariacie gdzie co trochę jest nowa osoba, bo obowiązków sporo, a ludzie tam nie zarabiają. Plus dział środowiska, który został zlikwidowany, a tak to raczej nikt nie odchodzi z firmy, a raczej ciągle przychodzą nowi pracownicy. Wydaje mi się że rotacja jest zupełnie normalna, ze wskazaniem zdecydowanie na bilans dodatni.nNie wszystko jest w firmie dobre to prawda - są kierownicy o przerośniętym ego, ale w większości to normalni ludzie, z którymi można podejść z każdym problemem, jeśli człowiek czegoś nie wie i pomogą. Dużym plusem są ludzie pracujący tutaj, w większości - 90% to młodzi ludzie, którzy chcą coś osiągnąć, ale nie jest to wyścig szczurów, każdy jest normalnym człowiekiem, który uśmiechnie się, pogada, pomoże jak trzeba. wiadomo, są wyjątki, ale to pewnie tak jak w każdej większej firmie (aktualnie pracuje w firmie około 70 osób) :)nPensje faktycznie POWINNY być zdecydowanie wyższe, bo projekty w firmie robi się za grube pieniądze, a nie ma to przełożenia na zarobki, ale też nie jest tak źle jak tu ludzie piszą. Obecne komentarze na temat zarobków to chyba piszą ludzie, którzy w firmie znani byli np. z oglądania u0022Blok ekipyu0022 w trakcie godzin pracy, albo kupowania mebli na allegro, a teraz mają żal że nie zarabiali więcej niż 2000, a teraz już nie pracują :) nTrochę się rozpisałem, ale jak czytam niektóre opinie to mam wrażenie że pracuję w innej firmie niż tu opisywana :D

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena