Solarx Krzysztof Szymański Paweł Rusek S.C.

swietokrzyskie

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA NIEMAJĄCA OSOBOWOŚCI PRAWNEJ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 14

 • Wojtus Tracz na google_maps pisze 22 września 2023 o 16:58:

  Panowie posiadaja brak profesionalizmu, zamontowali mi panele fotowoltaniczne. Zainstalowana instalacja brzmi jak zwykla antykuna brzeczy przez 24/7 w domu bije duchota wlosy staja dęba aktualnie strach zyc w swoim domu.

 • Dominik Wolski na google_maps pisze 22 września 2023 o 16:58:

  Fotowoltaika wykonana bez zastrzeżeń. Jednak po sprzedażowa obsługa klienta bardzo słaba. Poleciłem skutecznie dwóm osobom fotowoltaike gdzie firma oferowała w zamian za polecenie porządny sprzęt Bosha w zamian po kilku tygodniach i wielu telefonach dostałem sprzęt z Lidla dużo gorszej jakości.

 • Małgorzata Zaręba na google_maps pisze 22 lipca 2023 o 16:58:

  Polecam tę firmę. Sprawdzili się zarówno przy instalacji, jak i późniejszym dołożeniu paneli. Pełen profesjonalizm przy zawieraniu umowy, załatwieniu za mnie dokumentacji, samej instalacji itp. Dodatkowo w każdej chwili mogę do Pana, z którym zawierałam umowę zadzwonić. Zawsze miły, uprzejmy, dokładnie wyjaśnia moje wątpliwości. Ogólnie pełen profesjonalizm na każdym etapie.

 • Michal Janyst na google_maps pisze 22 lipca 2023 o 16:58:

  Nie mogę sobie wyobrazić lepszej firmy zajmującej się energią słoneczną niż SolarX! Ich profesjonalizm, jakość usług i niesamowite produkty sprawiły, że moje doświadczenie z nimi było absolutnie fantastyczne. Od samego początku współpracy z SolarX odczuwałem, że mam do czynienia z prawdziwymi ekspertami. Zespół SolarX był nie tylko niezwykle kompetentny, ale także niezwykle przyjazny i pomocny. Udzielili mi wyczerpujących informacji na temat technologii fotowoltaicznych oraz doradzili mi w wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do moich potrzeb. Nie tylko dostarczyli mi wysokiej jakości panele słoneczne, ale również zajęli się całą instalacją. Ich zespół montażowy był niesamowicie sprawnym i profesjonalnym, wykonując pracę szybko i skrupulatnie. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - mój dom teraz korzysta z czystej energii słonecznej, a moje rachunki za prąd drastycznie się zmniejszyły! Dodatkowo, SolarX dostarczył mi doskonałą obsługę posprzedażową. Zawsze byli dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które miałem, i zaoferować pomoc w razie potrzeby. Ich troska o zadowolenie klienta jest nie do przecenienia. Zdecydowanie polecam SolarX każdemu, kto rozważa instalację paneli słonecznych. To firma, na którą można polegać, jeśli chodzi o najwyższą jakość, profesjonalizm i doskonałe rozwiązania. Dzięki SolarX cieszę się teraz nie tylko oszczędnościami, ale również uczestnictwem w ochronie środowiska. To naprawdę nieocenione! Dziękuję SolarX za ich doskonałą pracę i ogromne zaangażowanie. Są niekwestionowanymi liderami w branży energii słonecznej i zasługują na najwyższe pochwały!

 • Aneta Czajewska na google_maps pisze 22 czerwca 2023 o 16:58:

  W 100% polecam tą firmę. Terminowo, fachowo a przede wszystkim bardzo dobry kontakt. Również pomoc we wszystkich formalnościach. Jeśli fotowoltaika to tylko z tą firmą!

 • Ryszard Dorosz na google_maps pisze 22 kwietnia 2023 o 16:58:

  Posiadam już 3 instalacje fotowoltaiczne z firmy SOLAR X. Mogę bez wahania polecić zarówno zainstalowany sprzęt jak również wykonanie prac przez kompetentnych fachowców. Szybkie i skuteczne zgłoszenie inwestycji do dostawcy energii. Na szczególną pochwałę zasługują doradcy - Pani Patrycja i Pan Daniel, zawsze chętni do pomocy i rady celem wyboru optymalnej oferty, pilotujący również postęp prac. Wszystko OK. Ryszard Dorosz.

 • Mirosława Rózga na google_maps pisze 22 kwietnia 2023 o 16:58:

  Instalację posiadam już dłuższy czas. Wszystko działa bez zarzutu. Świetni fachowcy. Polecam Panią Patrycję, pomocna na każdym etapie.

 • Jolanta na google_maps pisze 22 kwietnia 2023 o 16:58:

  Dziekuję Panu Konradowi za szybkie i sprawne zorganizowanie montażu instalacji fotowoltaicznej u moich rodziców! Również za załatwienie wszelkich formalności z tym związanych. Polecam wszystkim!

 • Daria Ptak na google_maps pisze 18 kwietnia 2023 o 09:56:

  Instalacja profesjonalnie dobrana działa bez zarzutów. Polecam kontakt z Panem Danielem

 • Piotr Borzecki na google_maps pisze 22 marca 2023 o 16:58:

  Polecam firmę SolarX! Realizacja instalacji przebiegła szybko i sprawnie. Wszystko od dwóch lat działa bez awaryjnie. Wszelkie formalności zostały załatwione przez przedstawiciela Pana Konrada K. Jeszcze raz gorąco polecam!

 • Marek Kiełtucki na google_maps pisze 22 marca 2023 o 16:58:

  Polecam firmę SolarX, zwłaszcza Pana Daniela, za fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm. Instalacja założona na Aptece Codzienna.

 • Maciej Kurczab na google_maps pisze 27 kwietnia 2022 o 08:39:

  Instalacje mamy od miesiąca, wszystko działa bez zarzutu. Polecam firmę ponieważ montaż odbył sie w expresowym tempie, obługa w biurze na bardzo wysokim poziomie, szczególnie Pani Dominika, która zawsze udzieliła pomocy...

 • Kris Kros na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 08:39:

  Bardzo solidna firma. Specjalista techniczny z ogromną wiedzą, doradził jaką moc instalacji zamontować aby całkowicie zredukować rachunki za prąd. Ekipa montująca panele bardzo sprawna, idealnie rozplanowali i zamontowali panele, elektryk…

 • Rafał na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 08:39:

  Instalacja od 1,5 roku od chwili kiedy została zainstalowana robi świetne uzyski. Pracownicy począwszy od biura, technika Rafała po ekipę monterów a dalej elektryka pomocni i dostępni. Cena zgodna z wyceną bez ukrytych kosztów. Polecam tą firmę.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena