Kopalnia Wapienia 'Morawica’ S.A.

swietokrzyskie
Górnicza 42 , 26-026 Morawica

Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA AKCYJNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  2 358 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • Pytanie na gowork pisze 28 stycznia 2023 o 09:26:

  Jak szefostwo w Kopalnia Wapienia Morawica S.A. traktuje ludzi?

 • Nowy na gowork pisze 13 lipca 2022 o 09:32:

  Pracuję w Kopalni prawie rok i naprawdę nie ma co narzekać pieniądze nie są złe zawsze na czas socjal obowiązki i kierownictwo też okej. A to co niektórzy wypisują nie jest prawdą jak na nasz kielecki rynek pracy to naprawdę nie jest źle poza tym zawsze można się udać do prezesa i po prostu porozmawiać i nie spotkałem się z przypadkiem odmowy rozmowy bądź nie zareagowania na problem. Osoby rozgoryczone niech zastanowią się co piszą bo chyba nie pracowali nigdy w innych firmach i nie znają polskich realiów i polskich pracodawców. Po swoim jak na razie krótkim stażu polecam pracę w Kopalni Morawica.

 • przeróbkarz na gowork pisze 2 czerwca 2022 o 06:36:

  Wypłaty zawsze na czas, zasady BHP zachowane oraz brak wyzysku.

 • młody na gowork pisze 20 grudnia 2021 o 12:48:

  Pracowałem bardzo długo odradzam zero perspektyw na przyszłość wynagrodzenie nędzne ,, a jeśli panu nie pasuje to mamy kolejkę chętnych .nKadrowa bardzo dobrze liczy oczywiście na swoją stronę byle by (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) praca cieżka i ogromnie niebezpieczna 10 lat temu na zmianę przypadało 10 pracowników obecnie 2 . zakład OPM to koszmar jeśli raz w tygodniu nie przyniosłeś kierownikowi ,, (usunięte przez administratora)‘’ butelki alkoholu to najgorsze prace zlecał

 • Julia na gowork pisze 13 grudnia 2021 o 12:03:

  Faktycznie najniższe stawki w okolicy? Co proponują na początek? Wynagradzają to jakoś dodatkowe benefity - w tym na przykład dodatkowa kasa na barburkę? Mąż chciał się tu starać o pracę i w sumie analizujemy czy warto.

 • Wojtek na gowork pisze 15 grudnia 2020 o 14:46:

  Czy jest zorganizowany jakiś dojazd dla pracowników ?

 • Natan na gowork pisze 6 sierpnia 2020 o 17:38:

  Bardzo dobra firma, ceniona w swoim rejonie a przy tym dobrze traktująca pracowników.

 • Gosc na gowork pisze 4 września 2019 o 11:37:

  Pracowałem tam dłuższy okres, nawet najgorszemu wrogowi bym tej pracy nie polecił. Zarobki w granicach 2tys złotych, o 2,5 można tylko pomarzyć chyba ze barburka wjedzie. Największa zagadka tego miejsca jest tak zwany TUNEL pracownik tak naprawdę nie jest w stanie odgadnąć kiedy coś spadnie mu na łeb. O podwyżkach nie ma mowy chyba ze w postaci gulaszu angielskiego bądź wody buskowianki

 • Gość na gowork pisze 4 listopada 2018 o 22:34:

  Najniższe zarobki w porównaniu do zakładów tej branży,na początku obiecują w miarę dobre stawki a po czasie gdy pracownik się przyzwyczai mają go gdzieś ,liczą się tony a pracownik pracuje za psie pieniądze bez premii to do dwuch tysięcy nie dociągnie,masakra,...a nie wspomne o warunkach w jakich trzeba jeść w budzie w (usunięte przez administratora) jak pies a stołówka zamknięta...nnMoje sugestie dla Kopalnia Wamienia u0022Morawicau0022 S.A:nSzanować pracowników i godnie ich wynagradzać ,bo ceny idą w góre a pensje nic jak tak dalej będzie ludzie odejdąnnCo mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie:nZero nagonki i jeszcze raz szacunek i godne wynagrodzenie !!! nie tylko ilość przerobu....pracownik doceniony sam będzie wydajniejszy i z ochotą przyjdzie do pracy,a nie z przymusu bo ma rodzine..

 • admin na gowork pisze 26 czerwca 2015 o 08:00:

  Znacie firmę Kopalnia Wamienia u0022Morawicau0022 S.A od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena