Soleko Polska Sp. z o.o.

swietokrzyskie
Parkowa 18 , 29-105 Oleszno

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  600 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Wzrost konkurencyjności firmy SOLEKO POLSKA Sp. z o.o. poprzez wprowadzenie innowacyjnych produktów w technologiach Odnawialnych Źródeł Energii
Wartość:
1 247 450,01 zł
Udział własny:
447 450,01 zł

Opinie z sieci: 19

 • Bożena na gowork pisze 12 stycznia 2023 o 19:49:

  Specjalista ds. marketingu, taką ofertę znalazłam na stronie firmy. Chciałabym dopytać trochę o wymagania. Orientujecie się, ile lat doświadczenia trzeba mieć w sprzedaży lub marketingu? Bo wymagają ale nie doprecyzowali. Czy wykształcenie wyższe może być z byle jakiego kierunku na studiach? I na jakim poziomie trzeba znać wspomniany język angielski? :) Dzięki z góry. A może ktoś na rozmowie był już?

 • Administrator na gowork pisze 11 stycznia 2023 o 06:00:

  Chcę zaczerpnąć opinii w sprawie zatrudnienia. Czy istnieje szansa podjąć pracę na niepełen etat? Czy rekrutacja odbywa się stacjonarnie? Czy firma gwarantuje premie? Dziękuje za wskazówki.

 • Beata Skwara na google_maps pisze 22 listopada 2021 o 15:50:

  Dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy!

 • Paweł Lis na google_maps pisze 9 września 2021 o 09:20:

  Jestem zadowolony, Najlepsza oferta i cena.

 • Stanisław Słowiaczek na google_maps pisze 27 lipca 2021 o 00:19:

  Serdecznie polecam firmę Soleko wszystkim, którzy zamierzają wykonać instalację fotowoltaiczną. W firmie pracują bardzo zaangażowani i kompetentni specjaliści. U mnie instalacja pracuje 6 tygodni i jak na razie sprawuje się bez zarzutu. W…

 • Konrad Michalski na google_maps pisze 27 maja 2021 o 00:19:

  Obsługa klienta stoi na wysokim poziomie, kontakt z konsultantem dobry. Mogłem liczyć na pomoc przy wyborze mocy izolacji, co przysparzało wcześniej trochę problemów. Na szczęście wszystko udało się sprawnie dogadać. Instalacja działa sprawnie, już od kilku ładnych miesięcy, jestem zadowolony, polecam

 • Mariusz Grewenda na google_maps pisze 27 maja 2021 o 00:19:

  Polecam wszystkim, którzy zdecydowali się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Firma godna polecenia. Dziękuję Panu Andrzejowi za pomoc i fachowe doradztwo. Instalacja działa bez zarzutów. Teraz tylko czekam na słoneczko 🔆 i wyprodukowaną przez moją instalację energię.

 • Michał Emilianowicz na google_maps pisze 6 maja 2021 o 21:55:

  polecam punkt. cała instalacja (fotowoltaika 5,28 kWp, panele monokrystaliczne) założona sprawnie, mimo że montaż był niestandardowo, na gruncie. ekipa dobrze się spisała. stały kontakt z biurem, można uzyskać potrzebne informacje. po podejściu do klienta widać, że współpracuje się z doświadczonymi fachowcami.

 • Maciej Starzec na google_maps pisze 15 marca 2021 o 12:55:

  Współpraca z firmą była pozytywnym doświadczeniem :) wszystko przebiegało w najlepszym porządku. Na każdym etapie mogłem liczyć na wsparcie i informacje odnośnie finansowania i późniejszego montażu. instalacja sprawdza się bez zarzutu, tak samo panele, jak i inwerter. Komponenty wysokiej jakości, więc mam nadzieję, że posłużą przez długi czas.

 • Grzegorz Maślak na google_maps pisze 10 marca 2021 o 13:09:

  Ogromnie polecam - jeśli chodzi o montaż instalacji fotowoltaicznej, jedna z lepszych firm działających w regionie. Terminowo i profesjonalnie. Nie było problemów przy komunikacji z biurem, zawsze szybko odpowiadają na maile :)

 • Iwona Bardas na google_maps pisze 9 marca 2021 o 14:13:

  Firma rzetelnie podchodząca do klienta! Korzystam z instalacji 4.44kW (panele+inwerter sieciowy Fronius) i uważam, że to był trafiony wybór. Trzeba było trochę nagimnastykować się przy montażu paneli (ze względu na nieregularną konstrukcję dachu), ale koniec końców monterzy poradzili sobie świetnie.

 • Danuta Mazur na google_maps pisze 15 lutego 2021 o 12:55:

  Naprawdę warto zainwestować w dobrej jakości panele. Comiesięczne rachunki są znacznie niższe, a przy dłuższym użytkowaniu całą instalacja będzie się zwracać. Bardzo dziękuję konsultantom Soleko za fachową poradę i pomoc przy doborze elementów instalacji - niedługo upłynie półtora roku od kiedy z niej korzystamy. Przy tym także dobry kontakt z klientem. Super i ogromnie polecam :)

 • Paweł Czarnecki na google_maps pisze 10 lutego 2021 o 13:09:

  Realizowałem z firmą instalację z panelami polikrystalicznymi i bardzo polecam, także w zakresie uzyskiwania dofinansowania. Nieoceniona pomoc, zwłaszcza dla osób niedoświadczonych w tym temacie, takich jak ja ;) Kompleksowe podejście do tematu ze strony Pana konsultanta. W skrócie, uważam, że fotowoltaika to przyszłość i warto jak najszybciej przesiąść się na alternatywne źródła zasilania.

 • Żaneta Bodzioch na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 12:55:

  Naszą fotowoltaikę realizowaliśmy z Soleko, a zachęciło nas polecenie znajomych. Przede wszystkim doceniam rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Udało się pozyskać dofinansowanie (w czym także bardzo pomógł nam konsultant). Sama instalacja przebiegła bez większych problemów, bo nasz dach ma prostą konstrukcję :)

 • Karina M. na google_maps pisze 10 grudnia 2020 o 13:09:

  polecam - wszystkie formalności dotyczące instalacji miałam okazję załatwiać poprzez bardzo miłą panią konsultantkę :) trudno o dobrą firmę zajmującą się fotowoltaiką... w ostatnich latach powstało ich tak dużo, że nie wiadomo do kogo się zwrócić. tutaj fachowe podejście do tematu i pomoc przy pozyskaniu dofinansowania :)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena