Invest Solar Sp. z o.o.

warminskomazurskie
Bolesława Chrobrego 27 29, 11-300 Biskupiec

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  496 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 31

 • marek marek na google_maps pisze 18 stycznia 2024 o 08:25:

  nie polecam , omijać z daleka, sprawa pewnie trafi do sądu nieprawda podpisaliśmy umowę we wrześniu i do dzisiaj niema instalacji a właściciel nie odbiera telefonu , a jak zadzwonie z innego numeru to zapewnia że pod koniec tygodnia przyjadą i tak bez końca , porządna firma montuje instalację w 2 tygodnie od podpisania umowy, a nie

 • Ania Bross na google_maps pisze 13 stycznia 2024 o 10:25:

  Bardzo polecam! Obsługa klienta na wysokim poziomie wszystko wytłumaczone klarownie czas realizacji też wporzadku nie trzeba było czekać! Jak fotowoltaika to tylko Invest Solar!

 • Jakub Traczyk na google_maps pisze 13 stycznia 2024 o 10:25:

  Bardzo polecam firmę za ich sumienność oraz dokładność co jest bardzo ważne przy tym co montują. Pełen profesjonalizm w doradztwie i rozwiązaniach technicznych aby odpowiadały do potrzeb. Szybka realizacja jestem bardzo zadowolony POLECAM

 • Piotr Leśniewski na google_maps pisze 12 stycznia 2024 o 10:25:

  Nie mogę się wystarczająco zachwycić usługą, jaką świadczy ta firma fotowoltaiczna! Zdecydowanie spełniła moje oczekiwania i przekroczyła je. Od samego początku do samego końca procesu instalacji paneli słonecznych, obsługa była profesjonalna, kompetentna i bardzo przyjazna. Pracownicy firmy byli nie tylko eksperci w dziedzinie fotowoltaiki, ale także wyjątkowo pomocni i cierpliwi w wyjaśnianiu każdego etapu. Otrzymałem pełną informację na temat korzyści ekologicznych i finansowych związanych z energią słoneczną. Instalacja przebiegła sprawnie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Panele słoneczne są nie tylko skuteczne, ale również estetyczne, co sprawiło, że cały proces był jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Efekty są imponujące - moje rachunki za prąd dramatycznie spadły, a jednocześnie czuję się dumny z tego, że przyczyniam się do ochrony środowiska. Polecam tę firmę każdemu, kto rozważa instalację paneli słonecznych. Profesjonalizm, jakość i dbałość o klienta na najwyższym poziomie!

 • Mikia 445 na google_maps pisze 11 stycznia 2024 o 10:25:

  Co mogę o nich powiedzieć. Moja koleżanka z mężem polecili mi tą firmę. Początkowo się troszkę obawiałam gdyż ostatni którzy mieli to zrobić zchrzanili poprostu na całej linii. Ale będąc szczerym,jest to świetna prosporująca firma z którą jest bardzo dobry kontakt. Prace wykonują nie dość że dokładnie to jeszcze na czas .Nie myślałam nawet że wyjdzie im to tak świetnie. Przeszli moje najśmielsze oczekiwania.Jestem z nich bardzo zadowolona i szczerze gdyby nie to że można dać tylko 5 gwiazdek to oceniła bym o wiele wyżej gdyż na to zasługuje

 • Jan Wójcicki na google_maps pisze 11 stycznia 2024 o 10:25:

  Ostrzegam! Umowa o montaż pompy ciepła zawarta w X 2022. Wpłacone pieniądze, pompa nie zamontowana przez ponad rok. Właściciel nie odbierał telefonu, brak kontaktu. Wezwania do zwrotu pieniędzy bez reakcji, sprawa w sądzie. Uważajcie!!!!

 • Patrycja Nowakowska na google_maps pisze 11 stycznia 2024 o 10:25:

  Z czystym sumniem Polecam! Brak Opóźnień, Przystępne ceny, Przemiła obsługa i wzorowe zachowanie do klienta, same panele jak i pompy ciepła bardzo korzystne.

 • Vinted Km77 na google_maps pisze 21 grudnia 2023 o 10:25:

  Kontakt i ustalenie warunków montażu przebiegło bardzo pomyślnie, przedstawiciel invest solar był bardzo pomocny na etapie doboru komponentów instalacji. Montaż paneli wraz z falownikiem i magazynem energii przebiegł bardzo pomyślnie, panowie pozostawili po sobie ład i porządek. Kontakt po montażu i usunięcie drobnych usterek nie spotkał się z najmniejszym oporem a mogę nawet powiedzieć, że był i jest wzorcowy. Polecam Tę firmę. Józef p

 • Jakub Suchecki na google_maps pisze 17 grudnia 2023 o 17:27:

  Kontakt bardzo w porządku, najpierw omówiliśmy zapotrzebowanie domu na energię a potem wyliczyli mi ile paneli będzie potrzebnych, aby zaspokoić potrzeby domu. Montaż bardzo szybko, nie na dachu a na ogrodzie.

 • YouTube: NoName na google_maps pisze 16 grudnia 2023 o 17:27:

  Pompy ciepła zamontowane perfekcyjnie i przedewszystkim wydajnie serdecznie polecam!

 • Avantex na google_maps pisze 15 grudnia 2023 o 17:27:

  Polecam bardzo dzięki panelom fotowoltaicznym staliśmy się owiele bardziej do przodu z energią jak i pieniędzmi! Obsługa też deluxe

 • Małgorzata Boniek na google_maps pisze 15 grudnia 2023 o 17:27:

  Ta firma zasługuje na pełne pięć gwiazdek. Ich profesjonalizm i zaangażowanie w dziedzinie energii słonecznej są niepodważalne. Szybka i skuteczna obsługa klienta sprawia, że współpraca z nimi to czysta przyjemność.

 • Mari Mari na google_maps pisze 15 grudnia 2023 o 17:27:

  Bardzo dobre rozwiązania dla budynków jednorodzinnych. Fotowoltaika działa bardzo dobrze. Fajne rozwiązanie na słoneczne dni. Możliwość otrzymania zwrotu cześci kosztów zakupu paneli. Nowoczesne rozwiązania.

 • Marti na google_maps pisze 8 grudnia 2023 o 17:27:

  Dzięki tym panelom wiele teraz oszczędzam na energii, wszystko fachowo zamontowane obsługa klienta nie z tej ziemi!

 • Mateusz Tasiemski na google_maps pisze 8 grudnia 2023 o 17:27:

  Zamontowałem fotowoltaikę od Invest solar i jestem bardzo zadowolony z efektów. Firma oferuje profesjonalną obsługę, szybką realizację i atrakcyjne ceny. Zainstalowali u mnie 12 paneli o mocy 3,6 kWp, które pokrywają prawie całe moje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Oszczędzam dzięki temu około 200 zł miesięcznie na rachunkach za prąd. Fotowoltaika jest też ekologicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć emisję CO2 i zadbać o środowisko. Mają własny zespół montażowy, który pracuje sprawnie i dokładnie, warto zauważyć, że są oni bardzo elastyczni i dopasowują się do potrzeb klienta. Polecam gorąco!

Brak opinii dodanych na Oferro

 • marek pisze 7 stycznia 2024 o 10:03:

  nie polecam , pieniądze wpłacone we wrześniu ,mamy styczeń instalacji niema jak dzwonie to nie odbierają telefonu jak zadzwonie z innego tel to zapewniają że pod koniec tygodnia przyjadą i tak bez końca , i to nie jest fejkowe konto tylko mocno niezadowolony klient, który chciał postawić z nimi elektrownie na 2 mw ,ale to już napewno nie nastąpi.

 • Jan pisze 9 grudnia 2023 o 21:15:

  Założyłem od nich fotowoltaiki. Jest dobrze.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena