G2V Maciej Kędzierski

warminskomazurskie
Kołobrzeska 50 , 10-434 Olsztyn

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Strona WWW
  https://g2v.pl
 • Data powstania
  2012-06-29
 • Dotacje z UE
  Brak
 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 12

 • Bazin Jozin na google_maps pisze 1 grudnia 2023 o 17:18:

  Wszystko w porządku,tylko ten monter niedźwiedź trochę nie kumaty.

 • Krzysiek Ch. na google_maps pisze 6 stycznia 2022 o 08:53:

  Proces ofertowania, przygotowania i samego montażu nastąpił sprawnie. Komunikacja z firmą bez większych zarzutów. To na tyle. Po montażu i zapłaceniu faktury doproszenie się o cokolwiek ze strony firmy bezskuteczne. Zgłoszone zastrzeżenia co do niepokojących dżwięków z rozdzielni - po dwukrotnym zgłoszeniu temat zignorowany, rozwiązane we własnym zakresie, prośba o pomoc w instalacji aplikacji - zignorowane. Ja nie polecę.

 • Krzysiek Chrzan na google_maps pisze 25 grudnia 2021 o 20:02:

  Proces ofertowania, przygotowania i samego montażu nastąpił sprawnie. Komunikacja z firmą bez większych zarzutów. To na tyle. Po montażu i zapłaceniu faktury doproszenie się o cokolwiek ze strony firmy bezskuteczne. Zgłoszone zastrzeżenia co do niepokojących dżwięków z rozdzielni - po dwukrotnym zgłoszeniu temat zignorowany, rozwiązane we własnym zakresie, prośba o pomoc w instalacji aplikacji - zignorowane. Ja nie polecę.

 • jamk na google_maps pisze 22 grudnia 2021 o 17:18:

  Firma godna polecenia. Profesjonalizm i kompetencja zarówno od strony technicznej, organizacyjnej jak i administracyjnej (przygotowanie dokumentacji, zgłoszenia do Energii, wnioski do NFOŚiGW itp). Co istotnie, firma jest uczciwa. Wszystkie oferowane zestawy zawierały urządzenia które są w produkowane na rynek EU. Niestety, z moich doświadczeń wynika że, nie jest to wcale takie oczywiste nawet w przypadku dużych i u0022uznanychu0022 firm. W efekcie dostajemy kompletną i wysokiej jakości usługę. Cenowo oczywiście można znaleźć tańsze rozwiązania i firmy ale ...

 • Ewa Majewska na google_maps pisze 22 grudnia 2021 o 17:18:

  Załatwiają szybko, sprawnie i kompetentnie. Do minusów muszę zaliczyć bak instrukcji falownika (zmieniony po wcześniejszym uzgodnieniu ale w dokumentacji jest instrukcja do poprzedniego). Mam też kłopoty z połączeniem się z falownikiem za pomocą internetu. Podobno serwer nie zawsze działa? Kontakt z przedstawicielem jest szybki, pomoc przy drobnym problemie z falownikiem -udzielona bez zwłoki . Ogólnie - polecam

 • Eugeniusz Borna na google_maps pisze 22 grudnia 2021 o 17:18:

  Praca i współpraca z firmą bardzo dobra. Wybór instalacji oraz wykonanie instalacji zgodne z oczekiwaniami. Szybka realizacja. E.B-zadowolony inwestor.

 • Anna Oleszkiewicz na google_maps pisze 2 grudnia 2021 o 10:29:

  Firmę poleciła mi koleżanka.Nie zawiodłam się. Świetna profesjonalna ekipa szybko sprawnie .Panowie mają rozwiązanie na każdą sytuację.Polecam wszystkim kto chciałby szybko i profesjonalnie założyć fotowoltaikę czy też pompę ciepła.

 • Sylwia Rolka na google_maps pisze 9 lipca 2021 o 10:29:

  na początku był poślizg w montażu o jeden miesiąc natomiast montaż i cała reszta poszło bardzo sprawnie obsługa też jest sprawna

 • Agnieszka Soja na google_maps pisze 9 kwietnia 2021 o 10:29:

  Wszystko OK. Zaczynając od profesjonalnego audytu, wyceny w kilku wariantach jakości komponentów a co za tym idzie wariantach cenowych a kończąc na terminowym i sprawnym montażu. Całość prezentuje się bardzo dobrze i działa poprawnie. Wszystkie sprawy mimo sytuacji z covid załatwili za mnie dotację z mój prąd zgłoszenie do energii szybko sprawie w jeden dzień.Firma G2V energia była jedną z trzech które poprosiliśmy o ofertę i pomimo faktu, iż nie była najtańszą opcją to już po krótkiej rozmowie z Panem Kryspianem wiedziałem że, moją instalację wykona ta firma. Pan Kryspian to Profesinalista super podejście do klienta dla którego zawsze ma czas wszystko wytłumaczy i przede wszystkim odrazu można wyczuć że, wie co mówi bo poprostu zna się na tym. Firma G2V energia jako chyba już ostania na rynku posiada własne ekipy a u konkurencji podwyknawcy z przybyszami ze wschodu gdzie z jakością wykonania jest różnie. Polecam firmę z czystym sumieniem.

 • Monika Wnorowska na google_maps pisze 22 grudnia 2020 o 17:18:

  Prosze Państwa... jeżeli wahacie się czy wybrać firme G2V energia czy jakaś inna to odpowiem, że tylko i wyłącznie G2V. Doradczych spotkań z przedstawicielami innych firm odbyłem kilka, ale prawdziwie i rzetelnie poinformowana co do wyboru sprzętu, jakości, bez wciskania kitu udzielił mi Pan Maciej, za co jestem bardzo wdzięczna. Szybkość realizacji 30 dni od momentu podpisania umowy do momentu pełnego działania. Bardzo bardzo polecam.

 • jacek jastrzebski na google_maps pisze 22 grudnia 2020 o 17:18:

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i serdecznie polecam tę firmę

 • Cezary Bystrek na google_maps pisze 4 grudnia 2020 o 05:58:

  Polecam firma z kompetentnym pracownikami fachowe wykonawstwo.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena