Premar Sp. z o.o.

warminskomazurskie
Towarowa 15 , 10-416 Olsztyn

Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  70 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Halina na gowork pisze 21 stycznia 2023 o 21:10:

  Znalazłam ogłoszenie, że firma poszukuje pracownika na stanowisko młodszego specjalisty ds. elektryki. Zarobki z ogłoszenia podane są od 4500 zł. Wie ktoś ile faktycznie wychodzi msc na tym stanowisku? Podana kwota jest sumą netto czy brutto? W ogłoszeniu nie ma wzmianki o dodatkach. Macie jakieś dodatkowe ubezpieczenie? Kartę multisportu? Bony na święta?

 • Administrator na gowork pisze 18 listopada 2022 o 11:50:

  Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Premar sp. z oo rekrutuje na stanowisko Pracownik Biurowy. Może ktoś planuje aplikować?

 • Administrator na gowork pisze 17 listopada 2022 o 11:07:

  Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Premar sp. z oo na stanowisko Handlowiec? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

 • Lipa na gowork pisze 20 października 2022 o 21:08:

  Dwa tygodnie niezbyt zgodnej z prawem praktyki, są warunkiem, podjęcia tam pracy, niepodlegającym negocjacji. Potem okres próbny -najniższa krajowa ok 2300 na reke plus jakaś premia nieoficjalnie. Dalej, po okresie próbnym 6 miesięcy z wynagrodzeniem około 3200 na rękę, czy będzie więcej u0022zobaczymy jak Pan pracujeu0022. Wczesniej spytano mnie jakie są moje oczekiwania odnośnie wynagrodzenia. Moja propozycja wynagrodzenia została nazwana wyskokiem, gdzie zaproponowałem dokładnie tyle co w zamieszczonym przez te firme ogłoszeniu. Osoby palące są zobowiązane do złożenia deklaracji ile palą papierosów, wtedy za każdego papierosa trzeba pracować ustaloną liczbę minut dłużej. Przekazywanie informacji w firmie wyłącznie na papierze. Zaczętych zadań nie można przerwać i dokonczyć na drugi dzień, trzeba zostać tak długo w pracy aż to zadanie zostanie ukończone, czyli nic po pracy nie można zaplanować bo nie wiadomo do kiedy będzie trzeba pracować. Z nadgodzin można zrezygnować tylko z ważnych wyjątkowo powodów.

 • Madzia na gowork pisze 5 października 2022 o 10:04:

  Jak wygląda rekrutacja krok po kroku? A pozniej zatrudnienie? Czytając opinie zastanawiam się czy wysyłać cv.

 • Kornelia na gowork pisze 14 lipca 2022 o 12:06:

  Byłam tam 2 dni, na drugi dzień była już reprymenda, że wszystko ma być uzgadniane na papierku, każde pytanie, każda wątpliwość, nawet pytanie gdzie jest papier toaletowy ma być na piśmie, zero rozmów w pracy nie o pracy, to nie kawiarnia - słowa prezesa, zakaz chodzenia po firmie z wyjątkiem toalety czy pójścia do kuchni, oczywiście 2 pierwsze tygodnie praktyk - jeśli zostaniesz zapłacą; jeśli odejdziesz ani grosza nie zobaczysz, oczywiście na drugi dzień dowiedziałam się, że pożal się boże prezesik nawymyślał dla jednej z pracownic , że byłam u niego i złożyłam na nią skargę, gdzie taka sytuacja miejsca nie miała, ja się dziwie, że ci ludzie dalej tam pracują. Oczywiście w między czasie co chwila z pokoju prezesa dobiegały krzyki. W ogłoszeniu o pracę było o adm biurowej, a w praktyce okazało się to, że praca typowego handlowca, wydzwanianie do ludzi, którzy nawet nie mieli pojęcia że ktoś coś do nich wysłał, zbieranie zamówień itp. Powinno się zgłosić tę firmę do Państwowej Inspekcji Pracy.

 • Pytanie na gowork pisze 13 lipca 2022 o 10:12:

  Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Premar sp. z oo? 16 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Biurowy. Ktoś z Was aplikował?

 • Krytyczny na gowork pisze 12 lipca 2022 o 21:20:

  Byłem na rozmowie o pracę. W ogłoszeniu - 4500 brutto. Poszedłem. nNa miejscu: 2 tygodnie BEZPŁATNEJ PRACY. Po tych dwóch tygodniach o ile się sprawdzę, na 3 miesiące MINIMALNA KRAJOWA, a potem zobaczymy.nOczywiście ktoś, kto się nie sprawdzi 2 tygodnie ma popracowane za darmo ;)nTo jest jeden wielki ŻART.

 • Julia na gowork pisze 25 maja 2022 o 15:45:

  Stawki niezle, atmosfera fajna, wszystko wyglada dobrze ale to stare opinie… może ktoś aktualnie tam pracuje i powie mi na bieżąco jak wyglądają stawki teraz i czy są jakieś dodatkowe benefity?

 • Bania na gowork pisze 4 maja 2022 o 18:58:

  Płacą 2200 zł netto to jakaś kpina

 • Pracownik na gowork pisze 3 maja 2022 o 20:35:

  Dziewczyny przez złości, i wieczne narzekanie szefa mdlaly, wychodziły z płaczem od szefa ..nie polecam!!!!!

 • bylo minelo na gowork pisze 30 marca 2022 o 00:56:

  Prezes moze i ok, ale pracownice w biurze jedna wielka porażka, falsz, chamstwo i obluda. Nie da się pracowac, szukaja tylko kiedy Ci podlozyc kłoldy pod nogi.

 • Pytanie na gowork pisze 23 października 2021 o 13:05:

  Czy w Premar sp. z oo odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

 • MaZak na gowork pisze 8 marca 2021 o 11:05:

  Witam wszystkich, pracowałem przez tam około roku. Szczerze to jak czytam te opinie to naprawdę współczuję tym wszystkim osobom, co myślą że narzekaniem, nic nie robieniem i wszechogarniającym tumiwisizmem będą spokojnie pracować, a prezes będzie całował ich po piętach że w ogóle chcieli przyjść do pracy.nOdeszłam stamtąd, bo znalazłem posadę państwową, więc, chyba żaden prywaciarz nie jest w stanie zapewnić mi lepszych warunków pracy.nDo dnia dzisiejszego miło wspominam współpracę z Prezesem, jego synem, pozostałymi pracownikami działu handlowego jak i współpracę z pozostałymi działami.nWydaje mi się że te wszystkie opinie spowodowane są tym, że ludzie nie potrafią zrozumieć, że nie pracują u siebie, że 8 godzin ich życia każdego dnia jest sprzedawane pracodawcy i mają robić to co zostało im zlecone, a na odpoczynek i narzekanie mają pozostałe 16 godzin.

 • Jerzy Miednica na gowork pisze 27 sierpnia 2018 o 17:18:

  Zdecydowanie lepiej się pracujen-więcej płacą nawet do 3000 zł netto na rękę. n- zatrudniają nowych ludzi doświadczonych handlowców jak i osoby spełniające warunki handlowcan- awansują osoby wyróżniające się osobowością n-realizują widoczne ogólne cele firmyn-powstają nowe stanowiska m. in. spec. ds. badania rynku, menadżera ds. rozwoju biznesun- każdy pracownik wie czym się zajmuję, jaką pełni rolę w firmien-wprowadzili przejrzysty system obiegu dokumentów zaczynający się na zaopatrzenia po przez sprzedaż logistykę i magazyn do drzwi klienta wraz z usprawnionym działem reklamacji dostaw (sortowanie działań-systematyka działań-sprzątanie i udoskonalanie-standaryzacja działań i obiegu dokumentów-samodyscyplina pracowników prowadząca do samodoskonalenia się)n-firma naprawdę idzie do przodu!!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena