Solar UP Sp. z o.o.

warminskomazurskie
Władysława Trylińskiego 2 , 10-683 Olsztyn

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  30 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • Lucyna S na google_maps pisze 24 listopada 2023 o 17:23:

  We wrześniu zdecydowaliśmy się na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych i magazynu energii. Zebraliśmy oferty od ośmiu firm a nasz wybór padł na firmę SolarUP. Był to trafny wybór. Współpraca z panami z firmy na każdym etapie była satysfakcjonująca. Począwszy od przedstawienia propozycji możliwych instalacji poprzez fachowe doradztwo i odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Oferta cenowa przy danych parametrach i producentach sprzętu okazała się najlepsza na rynku. Sam proces montażu i instalacji oprogramowania przebiegł pomyślnie. Dodatkowym plusem jest t to że firma zadbała o wszystkie formalności związane z podłączeniem instalacji do sieci oraz zebraniem dokumentacji i złożeniem wniosku o dotację w programie u0022Mój prądu0022. Gorąco polecam !!!

 • Marek Hiller na google_maps pisze 22 października 2023 o 17:23:

  Super solidna firma. Współpraca była przyjemnością na każdym etapie. Szybko i profesjonalnie przygotowana oferta zawierająca dokładną wizualizację paneli oraz dopasowane do naszej sytuacji symulacje oczekiwanego okresu zwrotu. Obiektywne uwagi dot. wyboru sprzętu. Ustalenia terminu dostawy sprzętu i montażu elastycznie dopasowane do naszych potrzeb i możliwości. Sam montaż bardzo sprawny i profesjonalny. Dodatkowy atut to przejęcie całej pracy papierkowej, wypełnienie niezbędnych wniosków, zebranie dokumentacji i wysłanie wniosku o dotację w programie u0022Mój prądu0022. Na koniec pomoc w instacji aplikacji pozwalającej na bieżace monitorowanie i analizę produkcji prądu z paneli. Dziękuję i polecam.

 • Marta Shalima na google_maps pisze 22 maja 2023 o 17:23:

  Zdecydowanie polecamy ten Zespół! Od pierwszego spotkania profesjonalnie przeprowadzili nas przez cały proces instalacji. Otrzymaliśmy odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie i terminowo! Co ważne zespół Solar Up zajmuje się także dokumentacją. Nie musieliśmy się o nic martwić. POLECAMY!!!

 • Damian Andrzejak (Dam-IT) na google_maps pisze 22 lutego 2023 o 17:23:

  Super obsługa i podejście do klienta. Pierwszy raz zakładałem fotowoltaike dla swojego gospodarstwa, wydawało mi się, że to będzie czarna magia, a finalnie cały proces przebiegł bezproblemowo. Szczerze polecam!

 • Paweł Hanas na google_maps pisze 22 stycznia 2023 o 17:23:

  Wszystko zostało przeprowadzone naprawdę bardzo sprawnie. Monterzy mili i kulturalni, widać, że to prawdziwi fachowcy. W garażu, gdzie jest falownik, nie było sygnału WiFi, a panowie z Solar Up bez dodatkowych opłat skonfigurowali wzmacniacz sygnału i dzięki temu mogę na bieżąco śledzić produkcję prądu każdego dnia, a przy okazji mam szybszy internet w całym domu. 🙂 POLECAM !!!

 • J Matwiejczyk na google_maps pisze 22 grudnia 2022 o 17:23:

  Polecam! Energiczny, kompetentny zespol, latwy we wspolpracy (Staly kontakt z leaderem projektu byl dla nas najwazniejszy.). Projekt przeprowadzony profesjonalnie, szybko i sprawnie. Od pierwszej rozmowy, do wlaczenia paneli, najdrobniejszy szczegol. Nie musielismy sie martwic o nic. Jeszcze raz polecam.

 • Arkadiusz Walencik na google_maps pisze 22 grudnia 2022 o 17:23:

  Firma godna polecenia. Bardzo dobry kontakt. Duża wiedza i fachowe doradztwo. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry,szybki i bezproblemowy montaż paneli na dachu.

 • Tomasz Tomek4 na google_maps pisze 25 lutego 2022 o 20:06:

  Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Panowie z Solar Up mają dużą wiedzę o fotowoltaice i dobrze nam doradzili. Montaż też bez zarzutu, panele na dachu prezentują się świetnie.

 • Mm Mm na google_maps pisze 25 stycznia 2022 o 20:06:

  Firma dba o klienta także po sprzedaży. Po kilku miesiącach zwiększałam prędkość internetu i po wymianie modemu straciłam internet w całym domu. Zanim infolinia dostawcy internetu rozpatrzyła reklamację, panowie z Solar Up zdążyli podjechać i podłączyli instalację do wifi, a przy okazji skonfigurowali komputer. Nie wzięli pieniędzy, chociaż to nie była usługa gwarancyjna. Polecam.

 • Damian Hasiuk na google_maps pisze 25 stycznia 2022 o 20:06:

  Gorąco polecamy firmę SolarUP. Panowie jako jedyni potrafili odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Nie czuliśmy się, jakby chcieli nam jedynie sprzedać panele i na nas zarobić (tak było w przypadku innych firm, których oferty mieliśmy). Fachowe doradztwo i profesjonalny montaż. Dajemy 10/10!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena