Err Company Wojciech Rejba

wielkopolskie
Owczarska 16 , 60-443 Poznań

Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Rzetelna Firma Facebook Instagram
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 103

 • Instalator na gowork pisze 24 stycznia 2023 o 09:36:

  Chciałbym przestrzec firmy instalacyjne przed firmą Err Company Wojciech Rejba działający pod nazwą ISun.nFirma zleca montaż pomp ciepła, po zakończeniu zlecenia nie płaci faktur!!! Pracownik firmy mówi, że rozliczenie będzie do piątku. W poniedziałek pieniędzy na konto nie ma… i znów pracownik mówi, że rozliczenie będzie w piątek i tak to trwa i trwa.nWłaściciel firmą Err Company Wojciech Rejba działający pod nazwą ISun już dawno temu otrzymał pieniądzę z banku za pompę ciepła , a za montaż nie płaci zbywa – po prostu chce by mieć montaż za darmo!!!!!. Telefonów nie odbierają.nMoja sprawa jest obecnie kierowana do windykacji. Nie dajcie się nabrać na miłe słowa i obiecanie, że firma jest wypłacalna, a ci co ich skarżą o pieniądze to firmy, które nie zrobili poprawek i dlatego nie dostaja pieniądze. Takie tłumaczenie otrzymałem na początku.nnFirma jest niewiarygodna jak nie płaci Instalatorowi, to zapewne też nie płaci innych zobowiązań jak ma firma.nUważajcie na nich ja się nie żale tylko chce Was przestrzec przed współpracą z tą firmą!!!!!!!!!!!!

 • Majkel na gowork pisze 23 stycznia 2023 o 22:00:

  Bardzo dobra opinia po pierwszej rozmowie. Rekruter rzeczowy i profesjonalny. Czekam na drugą :)

 • Edward na gowork pisze 13 stycznia 2023 o 06:01:

  Trafiłem do nich z polecenia a teraz ja polecam ich usługi innym. Profesjonalnie, szybko i fachowo sprzedają oraz montują pompy ciepła i fotowoltaikę. Nie zawiedli mnie rzetelna i solidna firma!!!!

 • Edward na gowork pisze 12 stycznia 2023 o 11:57:

  Bardzo dobra firma. Usługa montażu pompy ciepła przebiegła szybko i sprawnie. Wszystko działa polecam.

 • Administrator na gowork pisze 11 stycznia 2023 o 16:29:

  Firma Err Company Wojciech Rejba rekrutuje właśnie na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

 • PPHU WW na gowork pisze 11 stycznia 2023 o 13:42:

  nie polecam ogromne problemy z uzyskaniem pieniędzy!! Skierowałem do sądu i odzyskałem należność więc ich polecam 517 053 073

 • Administrator na gowork pisze 6 stycznia 2023 o 17:57:

  Err Company Wojciech Rejba jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Projektant Budowlany. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

 • PHU NEPTUN na gowork pisze 2 stycznia 2023 o 13:55:

  WITAM I PYTAM KIEDY OTRZYMAM ZWROT PIENIĘDZY Z KOREKTY FV ZA POMPĘ CIEPŁA ,BUFOR FKOR/1/12/2022- 26629,50PLN

 • Mariusz na gowork pisze 27 grudnia 2022 o 23:46:

  Nie mam pojęcia skąd firma u0022iSunu0022 ma tyle pozytywnych komentarzy. Na montaż instalacji czekałem 3 miesiące, nawet montażyści, notabene podwykonawcy byli zdziwieni dlaczego tak długo. Po montażu okazało się, ze falownik jest wadliwy co oczywiście zgłosiłem i tak już prawie 6 (słownie sześć)!!! miesięcy minie za kilka dni a niesprawny falownik jak był tak jest. SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM CIERPLIWYM

 • Mariusz na gowork pisze 27 grudnia 2022 o 23:40:

  Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych komentarzy. Na montaż instalacji czekałem 3 miesiące, nawet montażyści, notabene podwykonawcy byli zdziwieni dlaczego tag długo. Po montażu okazało się, ze falownik jest wadliwy co oczywiście zgłosiłem i tak już prawie 6 (słownie sześć)!!! miesięcy minie za kilka dni a niesprawny falownik jak był tak jest. SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM CIERPLIWYM !!!

 • Bronisław na gowork pisze 20 grudnia 2022 o 09:22:

  Cześć. Tak dużo jest tam pracy, że pracownicy nie wyrabiają się z realizacją zamówień? Widzę, że nie wszyscy na czas dostali swoją zamówioną pompę. Ostatnio szukali przedstawiciela handlowego, więc może przybyli nowi klienci co automatycznie tworzy więcej roboty? Czemu nie szukają nikogo do sprawniejszej obsługi zamówień?

 • Piotr na gowork pisze 10 grudnia 2022 o 04:49:

  Pompa ciepła zamontowana w terminie. Świetna obsługa klienta. Produkty wysokiej jakości i w dobrych cenach. Polecam.

 • Piotr na gowork pisze 9 grudnia 2022 o 10:46:

  Pompy ciepła bardzo wysokiej klasy w dobrych cenach. Obsługa klienta i zlecenia na wysokim poziomie. Polecam jestem bardzo zadowolony.

 • Piotr na gowork pisze 8 grudnia 2022 o 16:44:

  Świetna obsługa klienta. Towar dobrej jakości. Zakupiona pompa została zamontowana sprawnie, szybko. Wszystko działa. Polecam.

 • Piotr na gowork pisze 7 grudnia 2022 o 22:43:

  Pompa ciepła działa świetnie. Wiedza w swojej dziedzinie bardzo duża. Montaż bardzo szybki i profesjonalny!

Brak opinii dodanych na Oferro

 • PMD pisze 2 października 2023 o 14:08:

  Chciałbym przestrzec firmy instalacyjne przed firmą Err Company Wojciech Rejba działający pod nazwą ISun. Firma zleca montaż pomp ciepła, po zakończeniu zlecenia nie płaci faktur!!! Pracownik firmy mówi, że rozliczenie będzie do piątku. W poniedziałek pieniędzy na koncie nie ma… i znów pracownik mówi, że rozliczenie będzie w piątek i tak to trwa i trwa. Właściciel firmą Err Company Wojciech Rejba działający pod nazwą ISun już dawno temu otrzymał pieniądze z banku za pompę ciepła , a za montaż nie płaci zbywa – po prostu chce by mieć montaż za darmo!!!!!. Telefonów nie odbierają. Moja sprawa jest obecnie kierowana do windykacji. Nie dajcie się nabrać na miłe słowa i obiecanie, że firma jest wypłacalna, a ci co ich skarżą o pieniądze to firmy, które nie zrobili poprawek i dlatego nie dostają pieniądze. Takie tłumaczenie otrzymałem na początku. Firma jest niewiarygodna jak nie płaci Instalatorowi, to zapewne też nie płaci innych zobowiązań, które firma ma np. ZUS, Podatki…… Uważajcie na nich ja się nie żale tylko chce Was przestrzec przed współpracą z tą firmą!!!!!!!!!!!!

 • pisze 27 września 2023 o 13:49:

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena