Err Company Wojciech Rejba

wielkopolskie
Owczarska 16 , 60-443 Poznań

Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Rzetelna Firma Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Eryk na gowork pisze 4 października 2022 o 17:50:

  Miałem okazje popracować troszeczkę w tek firmie i niestety zmuszają nas do kłamania wciskania na sile starszym ludziom 2 razy przeciwstawiłem soe na spotkaniu firmowym i po mc wypowiedzenie pieniądze pieniądzom ale starsi ludzie nie potrafią się odnaleźć w tej technologi

 • Wojtek na gowork pisze 23 września 2022 o 01:01:

  Pracuję w firmie prawie pół roku jako handlowiec i uważam, że to naprawdę bardzo dobra firma. Od początku otrzymałem świetne narzędzie w postaci szkolenia, dzięki któremu od pierwszego wyjazdu zacząłem bardzo dobrze sprzedawać, a klienci byli zadowoleni z profejsonalizmu, którym się wykazywałem. Poza tym w wielu sytuacjach szefostwo potrafiło pójść mi na rękę. Jesteś dobry, to priorytetem dla firmy jest by żyło Ci się dobrze w firmie. Pracownicy od początku bardzo pomocni, nie czułem się w żaden sposób niekomfortowo po przyjściu do firmy. Na każdym kroku mogłem zadzwonić, dopytać itp. No i co pewnie dla wielu najważniejsze - pieniądze są na czas. Nie musisz prosić o nie, wykłócać się, wszystko na rozliczeniu jest tak, jak być powinno. nnPS. Czytałem sobię wypowiedzi innych i powiem jedno - jak szef traktuję w firmie pracownika jak powietrze to źle, a jak mamy do czynienia z młodymi chłopakami, którzy są mega zaangażowani w tworzenie bardzo fajnej firmy to zarzucany jest im fakt, że na wszystkim się nie znają. To normalne, po to właśnie są zatrudniani specjaliści w swoich dziedzinach. Szef nie musi być specjalistą we wszystkim, on ma po prostu to spiąć. Polecam odrobinę pokory tym u0022wszystkowiedzącymu0022, bo zapewne wylewa się z nich frustracja, że byli na tyle słabi, że nie kontynuowano z nimi współpracy. Chcecie młody zespół, gdzie szef je posiłki z pracownikami i traktuje ich na równi sobie to napewno docenicie atmosferę w firmie, a jak szukacie korpo, gdzie proces jest nawet na korzystanie z ubikacji, a wy jesteście jak roboty, z którymi się nikt nie liczy a wy działacie jak marionetki to poszukajcie gdzie indziej:)

 • Pytanie na gowork pisze 26 sierpnia 2022 o 11:34:

  Jak wygląda ścieżka kariery w Err Company Wojciech Rejba? Czy trudno jest zdobyć awans?

 • Asia na gowork pisze 24 sierpnia 2022 o 12:21:

  W firmie pracowałam na stanowisku związanym z HR i rekrutowaniem nowych osób. Co mnie mile zaskoczyło, to dbałość szefostwa o atmosferę na linii zarząd - pracownicy ale i pracownicy - pracownicy. Wszyscy mówią do siebie na u0022Tyu0022, poczuć się można, jakby w firmie po prostu pracowała grupa 30 lubiących się znajomych. To daje efekt. Wysokie wyniki sprzedażowe, efektywne biuro, wypłaty w terminie z premiami. Mile wspominam czas tego kontraktu.

 • Grzegorz na gowork pisze 21 lipca 2022 o 10:48:

  Właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej. Jako firma, zrobili na mnie ogromne wrażenie. Na pierwszy rzut oka to super biuro i fajna atmosfera. Mam nadzieję, że mi się uda bo pieniądze są na prawdę super. Trzymajcie za mnie kciuki! Bardzo bym chciał tam pracować

 • Martyna na gowork pisze 10 czerwca 2022 o 11:07:

  Pracowałam w tej firmie przez prawie rok. Naszą współpracę oceniam na 6+. Cieszę się, że miałam okazję tam pracować. Dużo się nauczyłam. Zarobki bardzo wysokie, z urlopem nigdy nie było problemu. Pozdrawiam cały zarząd i moją fantastyczną przełożoną!

 • Zuzanna na gowork pisze 10 czerwca 2022 o 09:39:

  W u0022Err Companyu0022 i jej podległej firmie pracuję już prawie rok. Wypłaty zawsze na czas, w firmie miła, rodzinna atmosfera. Dodatkowo studiuję, szefostwo jest wyrozumiałe, więc sprawnie łączę obowiązki służbowe z nauką.

 • Pytanie na gowork pisze 17 maja 2022 o 09:22:

  Jak wygląda rozmowa w Err Company Wojciech Rejba na stanowisko Projektant? Z iloma osobami się rozmawia? 5 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

 • Były pracownik na gowork pisze 16 maja 2022 o 16:01:

  Brak umiejętności zarządzania. Zatrudniają osoby najlepiej na umowę zlecenie - a co jest hitem z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Zero wprowadzenia w obowiazki, ponieważ na mało kto się zna na czymkolwiek. Myślę, że warto przemyśleć zatrudnienie w tej firmie bardzo porządnie. Jeśli byłeś/byłaś na rozmowie i niczego konkretnego się nie dowiedziałeś to tak będzie :D u0022Dyrektor u0022 techniczny bez kultury, ciężki człowiek do rozmowy. Kadrowa hmm firma 10 osób, a nikt niczego się nie może dowiedzieć. Kariery nikt tam nie zrobi, może jakby zarządzanie się zmieniło. Nie polecam :)

 • pracownik na gowork pisze 5 maja 2022 o 07:18:

  firma śmiechu warta, szefowie tylko śniadanka, obiadki wycieczki, niczego nie pilnują i na niczym się nie znają.nWszystko z opóźnieniem ,klientów maja gdzieś , dbają tylko o siebie.nByle spisać umowę.Nie polecam

 • Ada Kopeć na google_maps pisze 25 marca 2022 o 07:21:

  Polecam z całego serca! Zdecydowaliśmy się z mężem na montaż paneli i bardzo się cieszymy,że trafiliśmy na tą firmę. Szybko i sprawnie założono nam instalację.

 • Marcin Antoniak na google_maps pisze 25 marca 2022 o 07:21:

  Polecam! Miesiąc temu założyli nam instalacje i jesteśmy zadowoleni, że podjeliśmy współpracę z tą firmą. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów.

 • Jan Nowak na google_maps pisze 25 lutego 2022 o 07:21:

  Witam znam tą firmę odradzam moja schorowana ciotka rozmyśliła się na drugi dzień od razu powiedzieli jej 15000 tysięcy bo niby jakieś koszty ponieśli , jeździłem z nią do innych którzy czują się oszukani i okazało się że na chwilę obecna…

 • Administrator na gowork pisze 8 stycznia 2022 o 16:47:

  Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w Err Company Wojciech Rejba jako przedstawiciel handlowy. Ktoś z Was będzie aplikował?

 • Caneloalvarez Alvarez na google_maps pisze 4 grudnia 2021 o 13:01:

  Montaż 3 tygodnie, tak jak pan Michał obiecał! Pozdrawiamy i współpracę oceniamy na 5+!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena