Ineron Sp. z o.o.

wielkopolskie
Naramowicka 76 , 61-622 Poznań

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  6-10
 • Kapitał zakładowy
  1 500 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 23

 • Pytanie na gowork pisze 9 września 2022 o 09:50:

  Jaki jest okres rozliczeniowy w Ineron Sp. z.o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

 • Pytanie na gowork pisze 23 kwietnia 2022 o 09:17:

  Jak się pracuje z ludźmi z Ineron Sp. z.o.o.?

 • Tomek Palacz na google_maps pisze 9 marca 2022 o 00:26:

  Wszystko jak powinno być, szyba wycena, dobry kontakt, dobrał ekipa montażowa, pol roku użytkowania bez problemów z zakładaną produkcją, Pan Jacek K. - mistrz - Polecam

 • R.K. na gowork pisze 14 stycznia 2022 o 07:57:

  Pracuję od niedawna. Zaczynając od rozmowy rekrutacyjnej, która była rozmową o konkretach, szybka odpowiedź i rozpoczęcie współpracy. Wdrożenie przy wsparciu Zarządu, miła atmosfera, profesjonalny zespół i jasno określone warunki współpracy.

 • Karolina G. - J. na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 18:50:

  Aplikowałam na stanowisko administracyjne. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w siedzibie firmy, z dwiema paniami. Atmosfera była swobodna i bardzo miła, pytania rzeczowe, bez tych wszystkich modnych ostatnio u0022gdzie pani się widzi za 5 lat, jakie są pani słabe strony, itpu0022. Odniosłam wrażenie, że w tej firmie panuje dobra atmosfera. Niestety, nie dostałam się do niej, ale dostałam informację zwrotną z podaniem powodu. Życzę firmie Ineron wszystkiego dobrego oraz sukcesów na rynku!

 • K-ki na gowork pisze 22 listopada 2021 o 18:45:

  Firma Ineron sp. z o.o. to bardzo profesjonalna firma. Otrzymałam kontakt od siostry. Po rozmowie z przedstawicielem p. Patrykiem umówiłam się na spotkanie, który przedstawił mi ciekawą ofertą i mnie przekonał. Dziś wszystko działa bez zarzutu, jestem zadowolona zarówno z Firmy, jak i z obsługi przedstawiciela i ekipy monterów. Kilka godzin i moje panele już leżały na dachu. Polecam każdemu niezdecydowanemu :)

 • JM na gowork pisze 22 listopada 2021 o 18:37:

  Umówiliśmy się na spotkanie z przedstawicielem p. Patrykiem. Po wstępnej rozmowie telefonicznej, na spotkanie przyjechał z propozycjami, przedstawił nam harmonogram prac, doradził pewne zmiany (lepsze rozwiązanie dla nas). Pan Patryk to bardzo kompetentna osoba, bardzo dobry kontakt z klientem, fachowa obsługa klienta, przede wszystkim potrafi słuchać i doradzić. Jeśli nie odbierze telefonu, to zawsze oddzwaniał. Wszystko zostało zrobione w terminie zgodnie z umową, łącznie z dokumentacją do ENEA. nSzczerze polecamy Firmę Ineron sp. z o.o. i Pana Patryka oraz ekipę monterów!!!

 • Izabela Bednarek na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 13:02:

  Zdecydowanie polecam, można im zaufać w ciemno. Wywiązali się z umowy i pomogli w niezbędnych formalnościach. Drugi raz bym się nie wahała, wybór ich okazał się zbawieniem. Dziękuję!

 • Sławek Biernat na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 13:02:

  Atutów całe mnóstwo, od punktualnego montażu, po wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Znają się na fotowoltaice jak mało kto i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Wszystko super.

 • Jola Kowalska na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 13:02:

  Żadnych problemów po instalacji fotowoltaiki. Wszystko sprawnie zamontowane, a szczegóły ustalone błyskawicznie. Pełen profesjonalizm, naprawdę jestem pod wrażeniem.

 • Beata na gowork pisze 12 listopada 2021 o 23:50:

  Firma która (usunięte przez administratora) klientów, brak kontaktu , nie odpisują na e-maile, jak wpłacisz pieniądze to zapomnij że się doczekasz realizacji w terminie , winę zrzucają jeden na drugiego itd. Ja czekałam 1,5 miesiąca na realizację wykonując przy tym dziesiątki telefonów, zgłosiłam nawet sprawę redaktorowi poznańskiej gazety który obiecał się sprawie przyjrzeć. Klienta po wpłacie traktują jak zlo konieczne Jakimś sposobem te negatywne komentarze znikają dość szybko z sieci , ale sporo ich widziałam wystarczy trochę poszperać. Nie polecam .

 • Pytanie na gowork pisze 10 listopada 2021 o 09:03:

  Jak szefostwo w Ineron Sp. z.o.o. traktuje ludzi?

 • Stanisław Przybylski na google_maps pisze 9 listopada 2021 o 00:26:

  Wszystko dopięte na ostatni guzik. Firma jest bardzo zorganizowana i dba o zadowolenie klienta. Ma ogromne doświadczenie i to było widać przy doradztwie oraz montażu paneli. Serdecznie polecam.

 • Kamil Stachowicz na google_maps pisze 9 października 2021 o 00:26:

  Chcieliśmy z żoną zamontować instalację o mocy 8 kWp, ale po rozmowie pracownik wyjaśnił nam, że jest to za dużo dla naszego zużycia. Doradził mniejszą instalację i rzeczywiscie jest dopasowana idealnie. A my nie musieliśmy przepłacac.Jestesmy bardzo zadowoleni i polecamy teraz rodzinie i znajomym,

 • Pytanie na gowork pisze 1 sierpnia 2021 o 09:25:

  Jaka jest kultura pracy w Ineron Sp. z.o.o.?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena