Sanpol Sp. z o.o.

wielkopolskie
Pokrzywno 8 , 61-315 Poznań

Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  pow. 250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 8 lutego 2022 o 16:04:

  Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Sanpol dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Product Manager.

 • Pytanie na gowork pisze 6 kwietnia 2021 o 10:18:

  Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Sanpol? W ogłoszeniu jakie umieścili 22 marca na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam. 

 • Luka na gowork pisze 30 października 2020 o 09:23:

  @2019 Dobry pracodawca będzie dla ludzi którym chce się pracować i robią to dobrze . Ja polecam pracę w firmie.

 • kandydat na gowork pisze 28 października 2020 o 16:14:

  Czy ktoś wie jak się pracuje w dziale marketingu w sanpol ? jakie warunki pracy ? Czy może ktoś ma doświadczenia z rozmowy rekrutacyjnej ?

 • 2019 na gowork pisze 10 grudnia 2019 o 11:23:

  100 % prawdy - Sanpol sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Pokrzywno 8 - CWANIACTWO - (usunięte przez administratora) - KUMOTERSTWO - NEPOTYZM100 % prawdy - Sanpol sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Pokrzywno 8 - CWANIACTWO - (usunięte przez administratora) - KUMOTERSTWO - NEPOTYZM

 • bass na gowork pisze 28 października 2019 o 14:45:

  Chyba nie do końca rozumiem, dlaczego na takich profilach przeplatają się opinię na temat firmy, żale Klientów i jeszcze inne recenzje. Jeśli chodzi o pracę, to jest na prawdę sporo plusów. Większość firmy pracuje tutaj bardzo długo, co chyba dobrze świadczy. Dzisiaj na rynku jest sporo pracy, więc gdyby było źle, to niektórzy nie pracowaliby tutaj kilkanaście lat :) Jest sporo możliwości rozwoju, bo firma jest duża, można migrować między działami.

 • AMO na gowork pisze 9 października 2019 o 18:58:

  SAN POL GLIWICE _ NIE POLECAM NIKOMUnkilka miesięcy temu zakupiłem u nich kocioł gazowy ARISTON ... kirował mną to iż przedstawiciel SANPOLu Gliwice zapewniał iż jest dobry serwis urządzenia bo mają serwisanta na miejscu i dojeżdza w klika godzin do klienta w razie rozruchu po instalacji czy w razie awarii

 • PP na gowork pisze 9 maja 2019 o 12:10:

  Firma szuka obecnie handlowców w kilku lokalizacjach (http://www.sanpol.pl/praca). Cały czas się rozwija, więc warto się zainteresować. Kilka lat temu przeszła znaczną reorganizację, więc jeśli ktoś pracuje na tym stanowisku, pewnie potwierdzi, że zmiany jak najbardziej na plus :)

 • Filipek na gowork pisze 7 lutego 2019 o 16:28:

  Podpowie mi ktoś na jakie zarobki i dodatki do podstawy można liczyć mając doświadczenie?

 • Administrator na gowork pisze 11 maja 2018 o 08:37:

  Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sanpol? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

 • oko777 na gowork pisze 10 kwietnia 2018 o 12:41:

  Pracował ktoś tam z was przez agencje?

 • Elias na gowork pisze 27 marca 2018 o 12:55:

  Byłem na rozmowie ogólnie żenada, brud, otwarty magazyn, 3350brutto z ogłoszenia to ściema. Podstawa, premia za brak L4, za wydania, okres próbny wychodzi 3000brutto sensacji nie ma, po pół roku podwyżka haha dno.

 • agent007 na gowork pisze 19 czerwca 2016 o 22:28:

  witam, Ja pracuje w piasecznie i szczerze syf kiła i mogiła. Warto zwrócić uwagę na umowę tzn na podstawę bez premii-nędza. Doświadczony pracownik w sezonie potrafi dostać na łapę 1860

 • [email protected] na gowork pisze 20 kwietnia 2015 o 13:16:

  Nie polecam nikomu tej firmy .nnZapłaciliśmy zamówienie , a towar ? nnPołowy jak okazało się nie mają , nndruga połowa gubi się w drodze i nie dociera. nnPani pracująca we Wrocławskim oddziale żąda pełnomocnictw wysłania towaru na adres przy kolejnej nndostawie, gdzie pierwsza wysłana została na ten sam i Pani nie wymagała takiego dokumentu ( wygląda na to że nntowar nie jest na stanie ) .nnPan z działu reklamacji ( POZNAŃ ) nigdy o takich warunkach nie słyszał . nnWięc w tej firmie drodzy Państwo każdy ma swoje zasady , reguły , towar zamawiany i podobno nnprzebywający na stanie w magazynie - niestety nie znajduje się tam. nnWysyłka jest wciąż przekładana , przesuwana. nnI po co planować remont i zamawiać w Sanpolu skoro pracownicy są nie rzetelni i robią ludzi w balona.nnOd nikogo również nie usłyszysz słowa przepraszam , a przez telefon kłamią że informowali konsumenta ( widocznie nndo Wrocławskiej placówki trzeba chodzić z dyktafonem ) .nnODRADZAM - I Z WIELKĄ PRZYKROŚCIĄ BĘDĘ OPISYWAŁA TĄ SYTUACJĘ INNYM LUDZIOM ABY NIKT NIE MUSIAŁ nnMIEĆ REMONTU 2 TYGODNIE I ABY NIKT NIE MUSIAŁ CZEKAĆ JAK NA ZBAWIENIE.nnWielkie rozczarowanie , ale teraz czytając opinie na temat firmy Sanpol w internecie wiem że nie Tylko nam zdarzyła się taka sytuacja . nnPrzydała by się selekcja pracowników i odpowiednie przeszkolenie .

 • zorientowany na gowork pisze 5 listopada 2014 o 17:14:

  Sanpol od roku 2010 przechodził bardzo trudny okres transformacji organizacyjnej, który jest na ukończeniu.To prawda,by przetrwać i tworzyć szanse dla najlepszych pracowników ,zostało zwolnionych bardzo wiele osób. Rynek się zmienił i Sanpol też musiał się zmienić.Jednak w firmie jest wiele osób, nie pochodzących z rodzin udziałowców, które rozpoczynały pracę w magazynach a dziś zajmują kluczowe stanowiska w handlu czy logistyce, są również tacy, którzy od magazyniera dobrnęli do funkcji dyrektorskich.Udziałowcy Sanpol też rozpoczynali od pracy w magazynie.W Sanpol docenia się trudną pracę magazyniera, dlatego podjęto wysiłki nad modernizacją logistyki w Poznaniu, by zapewnić komfortowe warunki pracy w ogrzewanych magazynach, co w branży standardem nie jest. W firmie nikt nie jest zatrudniony na u0022umowie śmiecioweju0022 a firma płaci wymagane składki ZUS i podatki.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena