Spirvent Sp. z o.o. w Upadłości

wielkopolskie
Szczepankowo 114 , 61-306 Poznań

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  9 900,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 11 kwietnia 2022 o 12:35:

  Czy pracownicy w Spirvent Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

 • Pytanie na gowork pisze 31 grudnia 2021 o 12:40:

  Jak dużo osób pracuje w Spirvent Sp. z o.o.?

 • Pytanie na gowork pisze 12 czerwca 2021 o 13:11:

  Czy w Spirvent Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

 • Pytanie na gowork pisze 22 listopada 2020 o 12:52:

  Co jaki okres czasu w Spirvent Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

 • Pytanie na gowork pisze 4 maja 2020 o 13:37:

  Jaki jest wkład kierownictwa Spirvent Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

 • Jacek na gowork pisze 15 marca 2020 o 19:27:

  Czy to prawda, że Spirvent jest w trakcie upadłości?

 • Adrianek na gowork pisze 18 lutego 2020 o 08:04:

  Potwierdzam fatalną jakość obsługi. Nie będę opisał jakimi argumentami się posługują, ale potwierdzam fakt że mają klientów w głębokim poważaniu czyli w 4 literach.nNie dają na przykład kodów czyli PINów do inwerterów. Cały soft czyli monitoring w chmurze to porażka. Dane niewiarygodne, masa błędów, rekordy nie nadają się do żadnej analizy. Mało tego, zdalnie kasują dane z samego falownika co ma utrudnić reklamację.nFirma jest niema czyli u0022nie żyjeu0022. Może mają kilku dobrych inżynierów ale zapewne są mocno stłamszeni.nChyba umierają...

 • Hugo na gowork pisze 8 lutego 2020 o 16:07:

  W Gmini Rząśnia zamontowano .Miał to być pokazowy projekt , duma GMINY . No i jest pokaz ale nieudolności , teraz nie ma kto naprawiać dziadostwa . Gmina wdrożyła monitoringi wisiał u nich taki na ścianie , ciekawe czy jeszcze to mają ? Pewnie duma leży gdzieś w piwnicy .

 • Pytanie na gowork pisze 24 stycznia 2020 o 13:38:

  Czy w Spirvent Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

 • MP na gowork pisze 14 grudnia 2019 o 11:46:

  Czy firma Spirvent jeszcze istnieje?

 • Robocop na gowork pisze 12 grudnia 2019 o 11:39:

  Witam wszystkich Czytelników forum. Jestem instalatorem PV i miałem ze Spirventem do czynienia już wielokrotnie. Na początku kiedy firma się rozwijała sam Prezes jeździł do instalatorów pokazywał Woltę 3kW i zachwalał jaki to cudowny inwerter. To był początek branży w Polsce. Pomyślałem - no fajny. Nikt takiego niema. Więc rozpoczęliśmy współpracę. Kupiłem kilka inwerterów i zainstalowałem u klientów. Do dziś tego żałuję. Wszystkie, podkreślam wszystkie inwertery wymagały serwisu. Mało tego. U dwóch klientów miałem tyle akcji serwisowych, że klienci zażądali wymian inwerterów. Wymieniłem na Froniusy i problemy się skończyły. Awaryjne Wolty zwróciłem do Producenta i zaczęły się kolejne problemy. Nie mogłem odzyskać kasy. Po wielu miesiącach batalii o pieniądze zdecydowałem się w rozliczeniu wziąć Dragony. Bo pomyślałem że te Chińskie są bezawaryjne ponieważ sprzedaję Chińskie inwertery i z nimi nie mam żadnych problemów. Rada dla potencjalnych nabywców. Chcesz się przekonać czy firma funkcjonuje? Zadzwoń a właściwie spróbuj dodzwonić się do ich serwisu. Myślę że więcej nie trzeba komentować.

 • Gość na gowork pisze 13 listopada 2019 o 19:41:

  Zero kontaktu z firmą szrot!!! Nie polecam .od maja czekam na usunięcie usterki

 • Jacek na gowork pisze 25 października 2019 o 19:16:

  Od jakiegoś czasu nic się na wątku nie dzieje. Jestem ciekawy ,czy firma zapewnia stabilne warunki pracy i możliwości rozwoju zawodowego w swoich strukturach? Proszę o o odpowiedź.

 • Marcin1122 na gowork pisze 2 października 2019 o 18:15:

  w tym całym zamieszaniu nazwę firmy też pomyliłem firma spirvent przepraszam jak kogoś obrazilem

 • Marcin1122 na gowork pisze 2 października 2019 o 17:47:

  Miałem przyjemność skorzystać z usługi firmy sprivent sp. Z o.o sp. K ul. Polna 2c 64-600 Oborniki w roku 2017r.nFirma zainstalowana instalację i ta zaczęła funkcjonowaćnPo niemałym roku zaczęły się pierwsze problemy nPo wizycie w zakładzie energetycznym w sprawie rozliczenia bilansu energii okazało się że instalacja wyprodukowała min 50% energii niż zapewniał wykonawca pierwsze rozczarowanie nKilka miesięcy później wystąpią usterka zwarcia instalacji na jednym inwentarza po wielu zaznaczam wielu monitach udało się namówić kogoś by w końcu łaskawie przyjechał i usunął usterkę nPracownik który przybył absolutnie nie wiedział o co chodzi nie miał żadnych narzędzi do demontażu inwestora pomogłem mu go zdemontowaćnZabrał i powiedział że w ciągu kilku dni będzie naprawiony niż tych rzeczy od dwóch miesięcy nie mogę się do pracowników ani do szanownego Pana prezesa Pana Łukasza Sułkowskiego dodzwonić nie odbiera tel ani nie odpisuje na SMS i e-maile ma to kompletnie gdzieś więc zgłaszam sprawę na policję w sprawie kradzieży mojej własności i kieruje sprawę do sądu bo innej drogi nie widzę nie mam urządzenia ani nie działa instalacja ta firma to prawdziwy krzak nie polecam kompletnie ich usług chyba że chcecie mieć podobną sytuację totalna porażka firma sprivent. Po zakupie brak obsługi technicznej INFORMACJI I w ogóle niczego nie robią sobie nic z klientów a miało być tak dobrze ten pan proponuje by wrócił do przedszkola i szkoły i nauczył się podstawowych zasad kultury i odpowiedzialnościnSPRIVENT FIRMA TO SAME PROBLEMY

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena