Sweco Polska Sp. z o.o.

wielkopolskie
Franklina Roosevelta 22 , 60-829 Poznań

Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook Linkedin
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  19 268 500,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 23

 • Info na gowork pisze 11 stycznia 2023 o 18:21:

  Mam rozpocząć pracę w Sweco, czy może ktoś mi podać na jaki dzień miesiąca wpływa wynagrodzenie? Czy wyplaty są na czas? Czy za badania wstepne płaci firma ? I jak z odzieżą na budowie-refunduja,daja,czy na koszt pracownika?

 • Pytanie na gowork pisze 19 października 2022 o 09:27:

  Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SWECO POLSKA SP. Z O.O.?

 • Margot na gowork pisze 2 czerwca 2022 o 22:27:

  Dziwna firma. Nie dałam rady związać się na dłużej. Praca zdalna niby jest 1 dzień ale krzywo patrzą, chodzą i liczą ludzi rano. Brak inwestycji w ludzi, zero szkoleń, a zasad awansu w ogóle nie ma. Z podwyżkami po polsku - Ci co przyjdą i pogrożą to podwyżkę dostają a Ci co nic nie mówią to nie dostaną...... Ostatnio wywalili dyrektora finansowego i zlikwidowali to stanowisko w związku z rozwojem firmy. Nikt w to nie wierzy oprócz nowego Zarządu chyba tylko.nnJednym słowem korporacja skandynawska a sposób zarządzania wciąż polski. Nie polecam.

 • Pytanie na gowork pisze 29 kwietnia 2022 o 10:10:

  Czy pensja w SWECO POLSKA SP. Z O.O. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Konsultant, ich ogłoszenie jest 27 kwietnia na Pracuj.pl.

 • Urszula na gowork pisze 29 marca 2022 o 20:38:

  Ktoś niżej chwalił prace tutaj i pisał że w większości przypadków jest to praca na lata, czy znaczy to że firma oferuje realny awans i lepsze stanowiska czy raczej chodzić może o to że jest stabilna finansowo i pewnie nie upadnie?

 • Pytanie na gowork pisze 29 marca 2022 o 19:51:

  Czy na podstawie wykonywanych obowiązków można uzyskać praktykę do uprawnień budowlanych?

 • Pytanie na gowork pisze 17 stycznia 2022 o 10:56:

  Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

 • lusilda na gowork pisze 15 lutego 2021 o 16:39:

  Wyjaśnienie komentarza u0022Drogie Panie, ku przestrodze, oddział Katowiceu0022nnChcę bardzo przeprosić za swój wpis wszystkie osoby, które się poczuły dotknięte, wpis na tym forum był błędny z uwagi, że pracuję w firmie Seco a nie Sweco, nnBłędny wpis miał związek z silnym wzburzeniem i błędnym odczytaniem nazwy firmy z uwagi na porę jego wprowadzenie.n nPozytywnym zjawiskiem jest tak szeroki odzew pracowników na mój błędny komentarz co jest reklamą firmy samą w sobie. nnZamieszczam ten wpis na szczycie ( jako pracownik pomimo błędu), gdyż chcę wyjaśnić nieporozumienie.

 • ALA024 na gowork pisze 8 lutego 2021 o 17:48:

  Pytanie o odział KatowicenNie odnosząc się do poniższych bredni @lusilda,nCzy ktoś może konstruktywnie odpowiedzieć czy firma przyjmuje osoby kształcące się ?, nObecnie mam ukończone studia 1 stopnia kierunek Budownictwo o specjalności Energooszczędne Technologie w Budownictwie. nPoszukuję pracodawcy który umożliwi mi podjęcie pracy od poniedziałku do czwartku w pełnym wymiarze pracy. nJakie firma daje benefity socjalne ?. nProszę o informacje czy warto złożyć podanie ? oraz w jakim czasie jest rozpatrzone ? gdyż nie ukrywam że zależy mi na czasie.

 • lusilda na gowork pisze 2 lutego 2021 o 23:04:

  Drogie Panie, ku przestrodze, oddział Katowice. nnJak wiadomo atmosferę w firmie budują ludzie wiec nie wypowiem się o innych oddziałach, przy czym w oddziale Katowickim pion zarządczy to jedno wielkie prostactwo i drobnomieszczaństwo, w kierunku kobiet wielokrotnie kierowane są wesołe aluzje, na temat ich atrakcyjności lub ubioru lub co gorsza inteligencji, nZdaniem przynajmniej dwóch Panów dyrektorów ich docinki są wesołe i śmieszne a co gorsza każdy powinien się z nich śmiać w ramach podtrzymania dobrej atmosfery w firmie . W jednym wypadku od takiego jednego lekko śmierdzącego i spoconego Pana w okolicy 40, można się spodziewać dwuznacznych propozycji a nawet naruszenia nietykalności cielesnej, strach samej przebywać na zapleczu kuchennym lub w dwuosobowym biurze, ponieważ ten Pan uskutecznia swoje działania przy każdej możliwej okazji, obiecując załatwienie Umowy o pracę na czas nieokreślony lub rocznej premii.

 • Klaudia na gowork pisze 6 stycznia 2021 o 20:12:

  @ja a opiszesz działy ?

 • Pytanie na gowork pisze 17 listopada 2020 o 09:55:

  Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Grontmij Polska Sp. z o.o.- (obecnie) Sweco Consulting sp. z o.o.?

 • Krzychu Achtung na google_maps pisze 1 stycznia 2020 o 20:42:

  Profesjonalna obsługa w zakresie konsultingu inżynieryjnego

 • Wojtek K na google_maps pisze 1 stycznia 2020 o 20:42:

  Polecam, dobra firma konsultingowa ;)

 • Feliks na gowork pisze 19 maja 2019 o 18:11:

  Czy normalnie pracujecie? Od dawna nikogo nie było na forum?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena