Fibar Group S.A.

wielkopolskie
Serdeczna 3 , 62-081 Wysogotowo

Produkcja elementów elektronicznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  101-200
 • Kapitał zakładowy
  1 182 100,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • anonim na gowork pisze 3 marca 2022 o 09:03:

  Praca i ludzie spoko, zwolniłem się z powodu pośrednika, który wprowadza w błąd, mówi o możliwości przejścia bezpośrednio do firmy co jest marzeniem ściętej głowy. Ostatnio zatrudniona przez nich osoba, pracowała rok dla pośrednika. Mataczenie z godzinówką na koniec grosze do wypłaty. Wkurzyło mnie też porównanie jakiegoś gościa „ z góry” ludzi z pośrednictwa do „ ludzi z łapanki” . Od połowy marca ma być praca na dwie zmiany a docelowo na trzy. Zapewne pośrednik o tym nie wspomni. Za przyrównanie ludzi do „ ludzi z łapanki” daje ocene negatywną. Może ten (usunięte przez administratora) który to powiedział, przeczyta to i sie zastanowi nad swoim zachowaniem.

 • Pytanie na gowork pisze 22 lutego 2022 o 08:39:

  Jaki jest okres rozliczeniowy w Fibar Group S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

 • Pytanie na gowork pisze 28 października 2021 o 16:28:

  Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Fibar Group S.A.?

 • kuchnia vel kantyna na gowork pisze 17 września 2021 o 06:05:

  Firma u0022Fibarou0022 działa na rynku już od ponad 10 lat i zatrudnia specjalistów najwyższej klasy.

 • Pytanie na gowork pisze 15 lipca 2021 o 10:24:

  Wiecie, czy Fibar Group S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

 • Beekeeper na gowork pisze 11 maja 2021 o 19:05:

  Polecam. nNegatywne wpisy o tej firmie są mocno nieaktualne. Fajna atmosfera, ciekawy projekt, dobrze płacą.nPracowałem jako programista przez 7 miesięcy w oddziale w Zielonej Górze. nRozstałem się z Fibaro z żalem i tylko ze względu na to, że dostałem ofertę, która była mi bliższa technologicznie i pozwala na w pełni zdalną pracę.nŻyczę wszystkim by ich pracodawcy też byli tacy jak w Fibar Group. nPozdrawiam zespół BUI :-)

 • Pytanie na gowork pisze 5 kwietnia 2021 o 10:23:

  Jakie są mocne strony pracodawcy Fibar Group S.A.?

 • Ahh i ohh na gowork pisze 12 marca 2021 o 15:47:

  W końcu po długim wyczekiwaniu,rozmowach,zwodzeniu i unikach pojawiły się zmiany wynagrodzen i to nie byle jakie;) osoby ktore stoją niech lepiej usiada bo kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy,mianowicie po rozmowach z dużą częścią innych pracowników sredniau0022podwyzkau0022 wyniosła pewnie cos ok (usunięte przez administratora).Dla zarzadu moze licza sie ludzie,ale nie ci z Polski.Zal bylo mi tylko osób które musiały to przekazać i dac dokument do podpisu,bo na pewno było im głupio i chcieliby zeby bylo inaczej bo wiedzą jak to u nas wyglada i jak pracujemy

 • Były pracownik na gowork pisze 11 marca 2021 o 14:56:

  Jeśli miałbym być szczery to jedyne czego mi brakuje to ekipy i atmosfery na produkcji. Niczego poza tym. Pozdro dla Was ziomeczki i gratuluję wytrwałości.

 • Game over na gowork pisze 5 marca 2021 o 05:39:

  .. a miało być tak pięknie ! Ponad 2 lata zwodzenia ze coś się zmieni, zwalanie na poprzedni zarząd, covid i kolejny stek kłamstw od prezesa jaki to ważny jest pracownik. Kolejny kłamca który ma w nosie ludzi i liczy tylko cyferki. Zniszczycie super grupę ludzi którzy tworzą firmę na własne życzenie ! 2% stażowego po 7 latach pracy to jest hit na skale światową !!! Jak wam nie wstyd tak się ośmieszać ?!?!?! Pensja po 6 latach pracy jest niższa niż na kasie w biedrze. Teraz to już tylko Fibaro daje tak niskie stawki. Dodatkowa informacja dla ludzi z agencji: jeżeli ktoś wam obieca umowę to jest to kolejne kłamstwo ! Czas opuścić ten (usunięte przez administratora) bo będzie tylko gorzej.

 • Wtf na gowork pisze 4 marca 2021 o 18:27:

  To co od jakiegoś czasu dzieje się wzgledem pracownika jest niesmacznym żartem.Firma od kilku lat obiecuje podwyżki i premie ale nic się nie zmienia,co roku na okres jesień-zima czyli czas wzmożonej pracy obiecywane są zmiany wynagrodzen tylko żeby pracować jak najwięcej i nie narzekac,tylko na tych obietnicach się konczy i w momencie gdy już jest mniejsze zapotrzebowanie produkcyjne temat się konczy.Nie liczę oczywiście premii ktora została przyznana na początku roku mianowicie u0022stazoweu0022 najlepsza zasada tego dodatku jest ,że aby go otrzymac i tu uwaga trzeba mieć przepracowane 7 lat na umowie o prace i wynosi bagatela 2% od miesięcznego wynagrodzenia:D:D także wszystkie osoby ktore w ostatnim czasie podjęły pracę musza uzbroić się w cierpliwosc,a pewnie się nie doczekają bo nie dostaną umowy o pracę.Noo chyba ze uznamy za premie mozliwosc pracy od czasu do czasu w nadgodzinach ,bo pewne osoby moga traktowac to jaka swego rodzaju premie co jest poprostu smieszne.Generalnie najniższe jeżeli chodzi o branżę zarobki oraz brak perspektyw jeżeli chodzi o umowy oraz rozwój sprawiają że ludzie zaczynają szukać innej pracy,nawet doświadczeni którzy spędzili tutaj kilka lat bo i tak na start w innej firmie dostaną lepsze warunki.Jezeli myslisz w przyszlosci o pracy tutaj radzę się jeszcze raz porządnie zastanowic

 • Henry na gowork pisze 15 lutego 2021 o 10:52:

  Słyszałem, że w styczniu spółka przejęła inne firmy , powiedzcie coś więcej o tej sytuacji.

 • Black na gowork pisze 16 stycznia 2021 o 13:01:

  Ten u0022yntelygentny Inaczeju0022 włazidupiec słodkopierdzący swoim przełożonym u0022Piotruś panu0022 jeszcze tam pracuje czy może za swoje u0022wybitne osiągnięciau0022 poleciał na trawkę albo może koronka go dorwała.

 • BYŁY pracownik na gowork pisze 4 maja 2020 o 12:22:

  Fibaro od ponad miesiąca jest w trakcie masowych zwolnień. Jeszcze zanim zaczął się wirus firma kiepsko stała, teraz jest to równia pochyła. Zwalniani są wieloletni pracownicy, z dnia na dzień, z wszystkich działów, ale głównie z Ru0026D. Zwolnionych zostało już kilkadziesiąt osób, a to jeszcze nie koniec. Zarządowi obecna pandemia jest bardzo na rękę bo po cichu można zrobić czystki, większość ludzi z biur pracuje na Home Office i nie ma takiej wymiany informacji.

 • Philips na gowork pisze 14 lutego 2020 o 18:40:

  To firma, która oferuje wyłącznie mało użyteczne i nikomu niepotrzebne gadżety.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena