Green Motion Sp. z o.o.

zachodniopomorskie

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  60 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 21

 • Małgosia G. na google_maps pisze 9 grudnia 2023 o 03:54:

  Firma Green Motion w pełni zajęła się instalacją paneli fotowoltaicznych w moim domu. Wszystko odbyło się sprawnie i fachowo. Po zakończeniu prac instalacyjnych od razu na drugi dzień wysłali moje zgłoszenie o przyłączenie do sieci. Otrzymałam również pomoc przy pewnych problemach w dokumentach u operatora. Kontakt z firmą jest super. Panowie fachowo wszystko tłumaczą i służą pomocą. Sama nabyłam kontakt z polecenia i również będę polecać usługi tej firmy innym.

 • Jolanta Krzyżanowska na google_maps pisze 23 listopada 2023 o 03:54:

  Przedmiotem oferty był montaż paneli fotowoltaicznych oraz pompy ciepła. Praca wykonana bardzo rzetelnie. Jestem bardzo zadowolona , że skorzystałam Z usług firmy Green Motion. Szczerze polecam .

 • Przem Kra na google_maps pisze 23 marca 2023 o 03:54:

  Green Motion bardzo dobrze zaprojektował i wykonał instalację fotowoltaiczną opartą na inwerterze firmy Sofar. Green Motion starannie przeanalizował nasze zapotrzebowanie na energię i mając w ofercie szereg sprawdzonych rozwiązań zaproponował instalację adekwatną do oczekiwań. Panowie są obeznani i profesjonalni. Potrafią cierpliwie wyjaśnić wszystkie szczegóły instalacji. Pracują bardzo sprawnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Niezwłocznie po zakończeniu prac montażowych, instalacja została zgłoszona do ENEA. A jej uruchomienie nastąpiło już na drugi dzień po wymianie licznika przez ENEA.

 • Jacek Piwowarek na google_maps pisze 23 grudnia 2022 o 03:54:

  Umowa obejmowała projekt i wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu segmentu szeregowca. Ze względu na położenie i kształt dachu wykonanie opłacalnej instalacji wydawało się niemożliwe (dwie firmy uznały to za niewykonalne). Ale nie dla Green Motion. Green Motion znalazła idealne rozwiązanie montując nawet jeden panel więcej niż na sąsiednim łatwiejszym dachu. Instalacja paneli bardzo sprawna i terminowa. Firma posiada różnorodny, specjalistyczny sprzęt do montażu paneli na stromych i wysokich dachach. Duże uznanie za punktualność, profesjonalizm i podejście do sugestii inwestora. Na koniec każdego dnia, narzędzia były poukładane a wszystko dookoła posprzątane, Po zakończeniu prac, wieczorem tego samego dnia instalacja została zgłoszona do ENEA. Trzy tygodnie później po wymianie licznika przez ENEA- uruchomienie instalacji bez najmniejszego problemu. Green Motion zasługuje na najwyższe noty, dawno nie spotkałem tak „dobrej” firmy. Jacek Piwowarek

 • Izabela na google_maps pisze 23 grudnia 2022 o 03:54:

  Przedmiotem oferty był montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 9,90kW. Firmę Green Motion wybraliśmy ze względu na pozytywne opinie znalezione w internecie. Od pierwszego spotkania Panowie wywarli na nas bardzo dobre wrażenie. Nie zawiedliśmy się w naszej ocenie. Instalacja została wykonana terminowo, z dużą starannością i pełnym profesjonalizmem. Panowie zostawili po sobie porządek, a po skończonym montażu tego samego dnia dokumenty zostały złożone do ENEA. Firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, profesjonalnym doradztwem i dużym zaangażowaniem w powierzone zadanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania i szczerze polecamy firmę Green Motion.

 • Stefan Worożbicki na google_maps pisze 23 grudnia 2022 o 03:54:

  Z przyjemnością w imieniu Przedszkola Mierzynkowo w Mierzynie , chciałbym wystawić opinię firmie Green Motion z Będargowa, która wykonała na naszym obiekcie instalację fotowoltaiczną wraz z pompą ciepła Począwszy od projektu , jego realizację po złożenie dokumentacji odbioru do Enea oraz obsługę powykonawczą , wszystko zostało przeprowadzone bardzo sprawnie , terminowo oraz co należy podkreślić z dużą dbałością o aspekt estetyczny wykonanych prac, jednym słowem pełna profeska. Wielkie podziękowania dla przesympatycznej ekipy wykonawczej Green Motion

 • Administrator na gowork pisze 2 listopada 2022 o 15:59:

  Poszukuję zatrudnienia na Monter. Green Motion Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

 • Administrator na gowork pisze 1 listopada 2022 o 06:00:

  Mam pytanie pod kątem szczegółów pracy w firmie. Czy jest możliwość podjąć pracę na 1/2 etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna składa się z kilku etapów? Szczerze dziękuje za odpowiedź.

 • Jacek Piwowarek na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 08:06:

  Umowa obejmowała projekt i wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu segmentu szeregowca. Ze względu na położenie i kształt dachu wykonanie opłacalnej instalacji wydawało…

 • Izabela na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 08:06:

  Przedmiotem oferty był montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 9,90kW. Firmę Green Motion wybraliśmy ze względu na pozytywne opinie znalezione w internecie. Od pierwszego spotkania Panowie wywarli na nas bardzo dobre wrażenie.…

 • Wojciech Sałabun na google_maps pisze 23 grudnia 2021 o 03:54:

  Klimatyzacja została zamontowana szybko sprawnie i bez żadnych problemów. Projekt był naprawdę dobrze przygotowany. Inna forma chciała bruzdować 44 metry przewodów, tutaj łącznie obyło się na 4 metrach. Naprawdę inwestycja realizowana w tej firmie to oszczędność czasu ale i również pieniędzy. Łącznie w moim domu zostały zamontowane 3 jednostki chłodzące każda na osobnym agregacie. Super sprawa. Gorąco polecam

 • Dorota J. na google_maps pisze 23 grudnia 2021 o 03:54:

  Firma Green Motion montowała klimatyzacje w moim domu. Wybrałam GM właśnie poprzez pozytywne opinie znalezione w internecie i bardzo się cieszę, bo 100% jestem zadowolona. Terminowość, doradztwo, wykonanie, czystość wykonywania pracy oraz kontakt. Pełen profesjonalizm do tego sprzęt pierwsza klasa. Polecam

 • Katarzyna RR na google_maps pisze 23 grudnia 2021 o 03:54:

  Firma bardzo rzetelna i godna polecenia. Na każdym etapie wykonywanych prac Panowie informują co i jak zostało wykonane (zdjęcia, sms, kontakt bezpośredni). Od samego początku Firma Green Motion i właściciele wywarli na nas bardzo dobre wrażenie i dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z usług na panele fotowoltaiczne polecane przez Panów. Panowie są bardzo kulturalni, precyzyjni i dotrzymują wszystkich umówionych terminów. Gdy Panowie kładli u nas panele, a jesteśmy w trakcie budowy szeregowca, to kierownik budowy wygonił dwie inne firmy zakładające panele w tym samym czasie, ponieważ robili to nierzetelnie. Tylko u nas było wszystko super! A to chyba najlepsza opinia :). Zdecydowanie polecam, bo takich firm można dziś szukać ze świecą!

 • Katarzyna RR na google_maps pisze 13 grudnia 2021 o 14:47:

  Firma bardzo rzetelna i godna polecenia. Na każdym etapie wykonywanych prac Panowie informują co i jak zostało wykonane (zdjęcia, sms, kontakt bezpośredni). Od samego początku Firma Green Motion i właściciele wywarli na nas bardzo dobre wrażenie i dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z usług na panele fotowoltaiczne polecane przez Panów. Panowie są bardzo kulturalni, precyzyjni i dotrzymują wszystkich umówionych terminów. Gdy Panowie kładli u nas panele, a jesteśmy w trakcie budowy szeregowca, to kierownik budowy wygonił dwie inne firmy zakładające panele w tym samym czasie, ponieważ robili to nierzetelnie. Tylko u nas było wszystko super! A to chyba najlepsza opinia :). Zdecydowanie polecam, bo takich firm można dziś szukać ze świecą!

 • Emilian Małecki na google_maps pisze 4 grudnia 2021 o 13:55:

  Wybrałem firmę Green Motion do wykonania instalacji fotowoltaicznej 7,5 kWp na konstrukcji naziemnej. Panowie trafnie doradzili wiele elementów o, których nawet nie myśleliśmy. Podczas montażu aura była mało komfortowa ( - 12 ‘C + śnieg), pomimo tego Panowie instalatorzy bez najmniejszego problemu wykonali zaplanowane prace. Całość była wykonana dokładnie łącznie z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji i zgłoszeń. Instalacja działa i produkuje prąd nawet w dni pochmurne. Polecam usługi tej firmy.

Brak opinii dodanych na Oferro

 • pozycjonowanie shoplo pisze 4 października 2023 o 21:22:

  Awesome post. http://xn--vk1b87o4zefwd.xn--3e0b707e/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=192540

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena