Green Motion Sp. z o.o.

zachodniopomorskie

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  60 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 7

 • Administrator na gowork pisze 2 listopada 2022 o 15:59:

  Poszukuję zatrudnienia na Monter. Green Motion Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

 • Administrator na gowork pisze 1 listopada 2022 o 06:00:

  Mam pytanie pod kątem szczegółów pracy w firmie. Czy jest możliwość podjąć pracę na 1/2 etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna składa się z kilku etapów? Szczerze dziękuje za odpowiedź.

 • Katarzyna RR na google_maps pisze 13 grudnia 2021 o 14:47:

  Firma bardzo rzetelna i godna polecenia. Na każdym etapie wykonywanych prac Panowie informują co i jak zostało wykonane (zdjęcia, sms, kontakt bezpośredni). Od samego początku Firma Green Motion i właściciele wywarli na nas bardzo dobre wrażenie i dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z usług na panele fotowoltaiczne polecane przez Panów. Panowie są bardzo kulturalni, precyzyjni i dotrzymują wszystkich umówionych terminów. Gdy Panowie kładli u nas panele, a jesteśmy w trakcie budowy szeregowca, to kierownik budowy wygonił dwie inne firmy zakładające panele w tym samym czasie, ponieważ robili to nierzetelnie. Tylko u nas było wszystko super! A to chyba najlepsza opinia :). Zdecydowanie polecam, bo takich firm można dziś szukać ze świecą!

 • Małgorzata Radziszewska na google_maps pisze 16 listopada 2021 o 07:13:

  Firma Green Motion instalowała w miom domu urządzenia klimatyzacyjne firmy rotenso i fotowoltanikę. Pełen profesjonalizm, dokładne wykonanie, terminowość i doradztwo. Serdecznie polecam korzystanie z usług tej firmy. Panom życzę owocnej pracy i samych zadowolonych klientów. Małgorzata R.

 • Wojciech Sałabun na google_maps pisze 13 listopada 2021 o 14:47:

  Klimatyzacja została zamontowana szybko sprawnie i bez żadnych problemów. Projekt był naprawdę dobrze przygotowany. Inna forma chciała bruzdować 44 metry przewodów, tutaj łącznie obyło się na 4 metrach. Naprawdę inwestycja realizowana w tej firmie to oszczędność czasu ale i również pieniędzy. Łącznie w moim domu zostały zamontowane 3 jednostki chłodzące każda na osobnym agregacie. Super sprawa. Gorąco polecam

 • Anna Shkurina na google_maps pisze 13 listopada 2021 o 14:47:

  Nigdy nie sądziłam, że wybór firmy montującej panele fotowoltaiczne będzie taki trudny. Od kilku tygodni cały system 7.7KWh działa bez zarzutów. Został super sprawnie zamontowany - niecałe dwa dni. Panowie potrafili dobrze dobrać zarówno same panele jak i falownik. U sąsiada podobna instalacja skończyła się ciągnięciem nowych kabli w nowo wybudowanym budynku (ze względu na zły dobór komponentów). Wszystko było na czas i zgodnie z umową. Instalacja zgodnie z moim zapotrzebowaniem. Co najważniejsze instalacja została założona w naprawdę przystępnej cenie, a panowie pozostawili po sobie porządek. Serdecznie polecam!!!

 • Adam T na google_maps pisze 10 listopada 2021 o 13:39:

  Umowa obejmowała dostawę i montaż dwóch systemów klimatyzacji Rotenso Imoto w drugiej połowie lipca 2021. Całość została zrealizowana sprawnie, zgodnie z uzgodnionymi warunkami. Firma była otwarta na wszelkie sugestie/życzenia w trakcie realizacji. Na dzień dzisiejszy systemy działają bez zarzutu, zarówno chłodzenie jak i ogrzewanie i co dla mnie bardzo istotne są bardzo ciche.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena