Lmb Energy Sp. z o.o.

zachodniopomorskie
Sportowa 4 40, 72-100 Goleniów

Wytwarzanie energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-5
 • Kapitał zakładowy
  51 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • sebastian zielinski na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 08:10:

  Szczerze polecam firmę ! Fachowość , terminowość, elastyczność i precyzja . Szczegółowo wyjaśniony każdy etap począwszy od ofertowania, aż po zgłoszenie do ENEI. Sama instalacja przebiegła sprawnie i fachowo. Widoczne doświadczenie i…

 • Jarosław Golanowski na google_maps pisze 23 listopada 2021 o 14:02:

  1. Gwiazdka za wypełnienie umowy i tej na piśmie i werbalnej, wszystkie ustalenia i terminy były dopilnowane. 2. Gwiazdka za montaż i porządek po sobie, nawet papierosa nie znalazłem po monterach ( montaż na ziemi ). 3. Gwiazdka również, za całkowitą pomoc w kwestii wszystkich formalności z Eneą , nawet teraz po zakończeniu współpracy, czuje że mogę dzwonić i pytać co dalej zrobić . 4. Mimo, że mają zamówień, to czułem się indywidualnie w tym wszystkim, a że łatwym klientem nie jestem i pytań miałem 100 bo temat jest dla mnie całkiem nowy, to cierpliwość i wsparcie były cały czas. 5. Przy finalnym podłączeniu Pan który to robił dał mi kilka cennych rad co mogę zrobić z swoja instalacją elektryczną, żeby była jeszcze bezpieczniejsza( co się tyczy gwiazdki numer 3 i 4 , cały czas czułem i czuje wsparcie i indywidualne podejście ) 6. I szósta gwiazdka ( gdyby można było ) czuje że mimo zakończonej współpracy, nie zostałem z tym sam, mają wgląd do aplikacji jak i ja, jest jakaś kontrola nad tym i gdybym miał nawet wątpliwości za jakiś czas to wiem że mogę śmiało dzwonić. Trochę posłodziłem, ale należy im się.

 • Krzysztof Maniecki na google_maps pisze 7 października 2021 o 14:02:

  Są na tyle młodzi, że rynek nie zdążył ich jeszcze „zepsuć” a na tyle dorośli, że wiedzą co robią. Niestety specjalizują się wyłącznie w energetyce a ja mam tyle jeszcze innych zleceń i dobrze byłoby korzystać z usług wyłącznie takich profesjonalistów. A instalacja działa bo po prostu ma działać i powoli przynosić zyski.

 • Franek Wilk na google_maps pisze 7 czerwca 2021 o 14:02:

  Przeprowadziłem casting na wykonawcę mojej instalacji. Po przeanalizowaniu ofert i po reakcji i minach techników na stopień skomplikowania mojego dachu, nie miałem żadnych wątpliwości, którą firmę wybrać. Polecam szczerze... Na dowód zamieszczam zdjęcie dachu.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena