Przedsiębiorstwo Budowlane 'Dom’ Sp. z o.o.

zachodniopomorskie
Wielecka 9 , 72-010 Police

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 4 grudnia 2022 o 08:10:

  Jak w PB Dom Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

 • Pytanie na gowork pisze 3 lipca 2022 o 09:39:

  Czy jest możliwość pracy w PB Dom Sp. z o.o. na część etatu?

 • Piotr Tomaszczyk na gowork pisze 30 grudnia 2021 o 15:33:

  Tragedia, od trzech z okladem lat nie moge sie doczekac na usuniecie niesprawnosci instalacji elektrycznej, wykonanej przez te pozal sie Boze u0022firmeu0022. Prezes najpierw kombinuje, potem mowi, ze musi uzgodnic szczegoly z producentem komponentow, po czym przepada na pol roku lub dluzej. Ostatni kontakt byl przez pania z recepcji, obok stal prezes i podpowiadal jak splawic natreta u0022nie mamy panskiego plaszcza i nic pan nam nie zrobiu0022. jedynym efektem ich ostatniej wizyty bylo uszkodzenie wczesniej dzialajacego kinkietu w salonie. Wlaczenie swiatla w ktorymkolwiek pomieszczeniu parteru powoduje niemoznosc uzycia go w innych pomieszczeniach parteru lacznie z łazienką, wiec kiedy jest wiecej osob skorzystac z toalety mozna tylko przy latarce. Zona ze wzgledu na utracone nerwy juz do nich nie chce dzwonic, zreszta przyjeli polityke nieodbierania od nas telefonow. Duzo by jeszcze pisac, wyszla by niezla powiesc. Kiedy przez dluzszy czas nie jest dzwonione z danego numeru to wtedy przez pomylke odpowiadaja po czym znow zalega cisza. Ostatnio padla plyta grzewcza w kuchni; okazalo sie ze sa tylko dwie fazy. Tynkowanie zrobili dobrze rekuperacje i pompe ciepla tez, padli na elektryce, zapewne z tego powodu, ze tym osobiscie zajal sie prezes. Jesli beda potrzebne komus blizsze informacje sluze swoim telefonem 736 939 549 przy czym prosze o zarezerwowanie sobie dosc dlugiego czasu, bo skora wolowa to stanowczo za malo.

 • Pytanie na gowork pisze 30 grudnia 2021 o 12:04:

  Czy w PB Dom Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

 • Pytanie na gowork pisze 11 czerwca 2021 o 13:04:

  Czy w PB Dom Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

 • Magdalena na gowork pisze 2 lutego 2021 o 10:13:

  Cześć, w jaki sposób kontaktować się najlepiej z firmą w sprawie pracy u nich? Nie wiem czy od razu wysłać CV i czekać na jakiś odzew czy uprzednio się z nimi skontaktować telefonicznie lub osobiście. A może czekać na jakąś rekrutację? Dajcie znać jak to u Was wyglądało.

 • zadowolony na gowork pisze 20 października 2020 o 12:30:

  Tak spokojnie na forum bo jak dobrze się pracuje to brakuje chętnych do zostawiania tu informacji.

 • Pytanie na gowork pisze 12 sierpnia 2020 o 14:12:

  Czy w obrębie jednego działu w PB Dom Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

 • Łukasz na gowork pisze 19 lutego 2020 o 19:07:

  Parę tygodni temu zakończyliśmy inwestycję która była spóźniona i to dość długo. Natomiast po wszystkim usiedliśmy do stołu z Panem Krystianem i szybko doszliśmy do kompromisu. Biorąc pod uwagę jakość oraz koszty to muszę powiedzieć że wszystko zostało zrobione zgodnie z ustaleniami oraz specyfikacją w umowie bez żadnych niespodzianek. Czas realizacji oczywiście jest na niekorzyść firmy PB Dom. nTakże jakość - ok, koszty - ok, czas realizacji - nie ok. Biorąc pod uwagę cały proces, który nigdy nie jest łatwy, cenę oraz jakość to mogę powiedzieć że jesteśmy zadowoleni z finałowego efektu. Oczywiście komunikacja mogłaby być lepsza natomiast u0022wszędzie dobrze gdzie nas nie mau0022.nnMam nadzieję że w przyszłości będzie tylko lepiej.nnPozdrawiam nŁukasz (Grzędzice)

 • Prezes PB Dom na gowork pisze 10 lutego 2020 o 11:22:

  Jak mam dosypywać mailami jak podobno na nie nieodpisujemy. Tak wszyscy niezadowoleni inwestorzy tu piszą. Dla mnie osoba co pisze i pisze prawdę to się pod swoją opinią podpisuje. I nie musi się ukrywać pod żadnym Nickiem nPozdrawiam Krystian Łangowski

 • Również inwestor na gowork pisze 10 lutego 2020 o 10:31:

  Inwestorzy nie ukrywają się pod nickami przed Panem bo kim Pan jest, że mamy się Pana bać ?? nNie podajemy danych, żeby oszczędzić sobie otrzymywania dziesiątek informacji na meila a nawet przez facebook, od przerażonych ludzi, którzy wpłacili Panu pieniądze , którzy szukają pokrzepienia i nadziei, że jednak wszystko będzie dobrze.nTakże niech Pan się zajmie pracą a nie przeprowadzaniem śledztwa kto co napisał, bo od tego się Panu reputacja nie poprawi.

 • Inwestor który ma dość na gowork pisze 7 lutego 2020 o 12:55:

  Szanowni Państwo, Właściciel spółki poniża się i poniża inwestorów. Wcześniej już chciałem wystawić opinie ale nie chciałem robić złego PR firmie która może zbankrutować w każdym momencie i wtedy będą mieli problem aktualni inwestorzy którzy nie otrzymaja swoich pieniędzy. Kwiaty, bombonierki i flaszki to fałszywe gesty na koniec współpracy. Byle byście odpuścili kary umowne. Nie dajcie się zwieść. Jest wiele uczciwych firm teraz na rynku, które zrobią wszystko żeby być lepsi od PB DOM, bo jak słyszą o tej firmie to się śmieją. Ja już buduje drugi dom i doświadczenia nie do porównania. Brawa dla Pani Natalii za determinację, bo wydobywa Pani prawdziwe oblicze tej współpracy. Jest Pani świetnym wabikiem, na który się właściciel cały czas łapie i pokazuje kim jest i co potrafi. Pozostali inwestorzy, nie chcący się ujawniać, też gratuluję. Widzę że ważycie słowa żeby się nie domyślili kto to napisał, a nie każdemu się to udaje. Ale głowa do góry. To Wy macie pieniądze a oni dla Was pracują. Ta firma żyje dzięki Wam. Wy ich utrzymujecie. Wy jesteście szefem i szefową! Pamiętajcie inwestorzy - płacicie to wymagajcie i nie dajcie sobie oczu mydlić. Co by nie było, to należy się szacunek inwestorowi. A tu ewidentnie ani roboty zrobionej ani szacunku. Jak budujecie już to trudno, zbuduj, sprzedaj zapomnij. Wybudujesz lepszy bez problemów i łaski. To Ty jesteś szefem, to Twoje pieniądze! Powodzenia dla obecnych i ostrzegam kogoś kto rozważa. Wystarczy się spotkać z właścicielem i posłuchać jak oczernia pozostałych inwestorów. Nawet za wystrój, projekt domu i kolorystykę. Na wszystko ma wytłumaczenie. Uważajcie.

 • inwestor na gowork pisze 6 lutego 2020 o 12:29:

  Mimo tego , ze dom został wykonany w miarę poprawnie niestety nie mogę polecić współpracy z PB Dom. nNieterminowość to pierwsza sprawa, obiecywali dom w 180 dni , wszystko zamknęło się w 2 lata. nPo drugie ignorowanie telefonów , e-meili / ostatnio jakby jest poprawa , może dlatego że już budowa skończona /, zmyślanie coraz to nowych terminów kiedy ktoś przyjedzie coś zrobić i nikt się nie pojawiał . nWspółpraca z nimi to wieczne czekanie a czas wiadomo kosztuje .n Strasznie niepewna sytuacja dla inwestora który wpłaca 1/3 wartości domu przy podpisaniu umowy , za którymś razem już człowiek naprawdę zaczyna wątpić czy jego dom powstanie. Nie życzę tego nikomu.

 • Wytrwała na gowork pisze 25 lipca 2019 o 11:03:

  Budowa z tą firmą to niekończący się stres, czekanie, upominanie się, proszenie, wykłócanie, w skrócie jedna wielka walka. To idealna firma do tego aby marzenie o własnym domu zamienić w koszmar. Nie dotrzymują terminów umowy (kilkumiesięczne opóźnienia), nie informują o zmianach materiałów czy nawet technologii podczas budowy (chociaż umowa tego wymaga), w trakcie budowy okazuje się, że wychodzą dodatkowe koszty, chociaż wcześniej nie było o takowych mowy podczas rozmów ani w umowie. nOrganizacja firmy podobnież, jeden wielki bałagan. Nie odpowiadają na maile tygodniami, nawet na te które są wznawiane kilkukrotnie, telefonów nie odbierają, lub odbierają mówiąc, że są na spotkaniu i oddzwonią, niestety nigdy nie oddzwaniają. Ani brak pracowników, ani brak czasu nie ma wytłumaczenia dla tak lekceważącego stosunku do inwestora przez szefa jak i przedstawicieli tej firmy.nRozmawiałam z wieloma inwestorami i wiem, że problemy które opisuje wyżej są też u innych inwestorów. nProponuję każdemu potencjalnemu inwestorowi, przed podpisaniem umowy z ta firmą dotarcie do inwestorów już mieszkających i zaczerpnięcia informacji u źródła. Zapewniam że 90 % z nich potwierdzi moje słowa.nAktualnym i przyszłym inwestorom życzę stalowych nerwów, cierpliwości i wytrwałości w budowie z nimi.... wróć... w walce z nimi .

 • jery na gowork pisze 10 stycznia 2017 o 08:23:

  mam ten sam problem ,serwis nie przyjeżdza,telefonów nie odbierają ,pompa nie dogrzewa jest zimno,a oni nic. wraz z żoną myślimy o wynajęciu rzeczoznawcy i wystąpienie na droge sondową. po prostu masakra o nic nie można sie doprośic.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena