Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski

zachodniopomorskie
Świerczewska 7 , 71-066 Szczecin

Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 13

 • Roman na gowork pisze 11 sierpnia 2022 o 17:25:

  Nie polecam skadac tam swojego CV komentarze niżej wystarcza nie musze nic dodawać

 • Pytanie na gowork pisze 29 czerwca 2022 o 09:04:

  Czy jest możliwość pracy w Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski na część etatu?

 • hierarchia na gowork pisze 23 czerwca 2022 o 17:04:

  Pracując w Auqa team na stanowisku magazyniera jesteś na samym dnie firmy w sumie to możesz się tak czuć co daje odczuć ci biuro które uważa magazynierów za osoby ograniczone które można lekceważyć i znieważać czasami sami klienci swoja frustracje wyładowują na magazynierach obrażając ich wszelkie przejawy agresji wobec szeregowych pracowników firma zamiata pod dywan w myśl zasady zysk ważniejszy od pracownika .Na każdym oddziale praktycznie bałagan pracownicy wykorzystywani do granic możliwości magazyny w ogóle nieprzystosowane do tej ilości towaru jakie są zamawiane co czasami się kończy tym ze towar który powinien być w magazynie stoi na zewnątrz przykryty plandekami z pod której magazynierzy wyszarpują towar w okresie jesienno zimowym wygląda to tragicznie pomijam momenty kiedy sam magazyn jest przeładowany paletami i magazynierzy maja dodatkowe przeszkody do omijania na magazynie tak tylko żeby utrudnić prace poco ułatwiać wszelkie zebrania które zarząd robi żeby jak to oni mówią żeby usprawnić prace to żart pomysły z kosmosu i niekiedy utrudnianie pracy pracownikom ze zdaniem pracowników się nie liczą przecież i tak wiedzą lepiej naprawdę to spotykają się na kawę i ploteczki no i prześledzić tabeli z zyskiem zresztą co mogą wiedzieć osoby które pracują za biurkiem o usprawnieniu pracy magazynu skoro osób do pracy jest mało dostawy towaru to niekończąca się historia nieważne ze miejsca na magazynie na towar niema standardowo problem pracownika .Ilości dokumentów do wydania ponad możliwości załogi która i tak jest niewielka ,firma słynąca z kombinacji alpejskich ogólnie atmosfera tragiczna wieczne donoszenie brak szacunku do pracowników niższego szczebla prace w tej firmie określił bym jako żenująco jeśli ktoś myśli poważnie o pracy to powinien szerokim łukiem omijać tą firmę .

 • Teresa na gowork pisze 17 lutego 2022 o 20:16:

  To martwiąca, że wg was jest taka słaba atmosfera między pracownikami. Wspominacie też o dużej rotacji pracowników. Czy ta rotacja jest spowodowana atmosferą czy może jeszcze czymś innym?

 • concordia na gowork pisze 22 października 2021 o 20:23:

  Tak, praca jest ciężka, ale może byście przestali traktować magazynierów jak ludzi trzeciej kategorii, to by sie może jakos zmieniło?I to prawda kto nie ma szacunku do siebie idzie na magazyn kto strzela z ucha idzie na handlowy. Ogólnie atmosfera dramat, nie polecam

 • Kawasaki na gowork pisze 16 września 2021 o 22:45:

  Coraz bardziej męcząca jest w praca w tym (usunięte przez administratora) ludzie na magazynie nie ogarniają i wydają zły Towar potem trzeba wysłuchiwać narzekań klientów, nie ma się co im dziwić.

 • Kormoran na gowork pisze 27 sierpnia 2021 o 18:28:

  Obłuda i zakłamanie, niektórzy chłopacy na magazynie wporzadku, ale 80% firmy gada na każdego za plecami.

 • KT na gowork pisze 28 lipca 2021 o 20:03:

  generalnie w firmie zwykle kolesiostwo jeżeli nie masz kogoś „wyżej” postawionego o awansie możesz zapomnieć, jeżeli chodzi o magazyn to kierownik magazynu Krzysztof ma zero wyobraźni i jeżeli wymyśla jakieś zmiany w rozłożeniu towarów to zazwyczaj druga osoba dzień później przestawia wszystko tak jak było pierwotnie taka organizacja, nadgodziny w tym przypadku to tez śmiech stała stawka dla wszystkich która jest wyższa od podstawy godzinowej o ok. 5 pln u każdego inaczej bo kazdy ma inna pensje.

 • wujek dobra rada na gowork pisze 22 lipca 2021 o 11:30:

  Od szefa można usłyszeć ze zwolnienie z podatku dla osób które nie ukończyły 26 lat to nie tylko ulga dla pracownika ale również dla pracodawcy resztę dodajcie sobie sami…

 • A co Cię to na gowork pisze 18 lipca 2021 o 19:26:

  Przeżucaja Cię oddziału na odział gdzie nie pojdziesz coraz wiekszy (usunięte przez administratora) płaca śmieszna i na koniec nie przedłużają umowy śmiech na sali nawet się cieszę ze nie przedłużyli umowy bo i tak długo bym tam nie został z takim podejściem do pracownika.

 • Pracownik na gowork pisze 16 lipca 2021 o 16:22:

  Jeśli ktoś nie ma szacunku do siebie to praca na magazynie jest idealna dla niego, zamówień jest bardzo dużo a skład nie duży(duża rotacja) przez co klienci swoją frustracje z czasu oczekiwania wyładowują na pracownikach magazynu (najniższy szczebel w hierarchii) przez co nie raz usłyszycie niezbyt miłe słowa w swoim kierunku :) kierownictwo nic sobie z tego nie robi.

 • dużychłopak na gowork pisze 9 października 2018 o 10:16:

  Praca w hurtowni sanitarnej www.aquateam.pl to sama przyjemność. Ludzie, który tu pracują są zawsze pomocni i otwarci. W tej firmie zaznałem wiele przyjemnych momentów a nigdy nie spotkało mnie nić niemiłego. Właściciele dbają o swoich pracowników co w dzisiejszych czasach jest niespotykane.

 • Administrator na gowork pisze 8 października 2018 o 07:00:

  Widzę, że nie ma tu wieści odnośnie firmy Aqua Team Grupa Sbs Piotr Tobolski w mieście Szczecin. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena