Dominion Sp. z o.o.

zachodniopomorskie
Santocka 48-49 , 71-083 Szczecin

Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 13

 • Pytanie na gowork pisze 12 grudnia 2021 o 14:07:

  Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dominion Sp. z o.o.?

 • Alojzy na gowork pisze 21 września 2021 o 14:48:

  Czy dalej pracuje tam bezzębny Grzesio i Potupajko? Chopy już chyba mają endokolana wszczepione od łażenia po domach.

 • Pytanie na gowork pisze 2 września 2021 o 10:59:

  W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dominion Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

 • Pjotr na gowork pisze 5 czerwca 2021 o 07:18:

  Dobrze że tu zajrzałem, te ich ogłoszenia jakieś podejrzane były:D To coś wygląda jak praca w u0027u0027sprzedaży bezpośrednieju0027u0027 jakieś 15 lat temu:D

 • Zawiedziony. na gowork pisze 31 maja 2021 o 17:58:

  Firma nierzetelna.nBrak choćby jednego zdania wyjaśnienia na temat zwolnienia, mimo chęci i zaangażowania, tak samo jak wynagrodzenia. Ktoś niżej dobrze napisał- praca dla osób które lubią dokładać do interesu.nCiśnięcie na wyniki które spokojnie można zakwalifikować pod (usunięte przez administratora) jeśli nie udało się zrealizować planów góry. nWisienką na torcie może być fakt że na rozmowach o pracę w innych firmach z branży energetycznej można usłyszeć o nieuczciwości zarządu Dominion w różnych formach.nNie polecam tracić czasu, pieniędzy, nerwów i energii oraz dwa razy przeczytać umowy polegające na wolontariacie. nOstrzeżenie dla młodych i ambitnych których szukają ciągle, bo rotacja jest non stop.nPodsumowując- nie zastanawiaj się uciekaj.

 • Pytanie na gowork pisze 24 maja 2021 o 10:17:

  Czy Dominion Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

 • Żulik na gowork pisze 20 kwietnia 2021 o 14:05:

  Heh, na te ich ogłoszenia to pewnie masa jeleni się łapie, sam nawet się nad nimi zastanawiałem. Dobrze że jest Gowork:D

 • Były pracownik na gowork pisze 26 lutego 2021 o 12:12:

  Jeśli ktoś nie wie na czym stoi to praca dla niego, przez pierwsze 2/3 tygodnie nie dostaniesz informacji jakie zarobki będziesz miał/miała , inni pracownicy nie przekazują tych informacji również dlatego chodzisz w ciemno i nie wiesz czy cokolwiek dostaniesz. Proponują auto firmowe a jak się później okazuje trzeba jeździć swoim bo auto firmowe mają jedynie wybrani. Atmosfera fajna ale nie oszukujmy się że do pracy chodzimy po pieniądze także odradzam każdemu kto potrzebuje pieniędzy, bo takowe tam można ujrzeć po dłuższym czasie dopiero jak się sprzeda odpowiednią ilość usług. A sama praca od początku wygląda jak ulotkarza i nachalnego , bo się chodzi od domu do domu i namawia ludzi na produkty. Ja osobiście nie polecam

 • zastanawiałam się nad aplikowa na gowork pisze 12 stycznia 2021 o 18:47:

  Zastanawiałam sie nad aplikowaniem lecz po ujrzeniu odrapanej ściany na tle której kilkoro konsultantów ma zdjęcie uznałam że coś może być nie tak. Wasze opinie utwierdziły mnie w przekonaniu iż nie myliłam się... dzięki :)

 • Luiza na gowork pisze 1 stycznia 2021 o 16:32:

  Firma z pogranicza amatorskich prywaciarzy . Kontakty podawane to kontakty tylko na dwie osoby, więc każdy nowy pracownik nie ma szans na klienta. Pracownik z którym miałam kontakt wątpliwej uczciwości. Dla mnie to nie jest firma w której można rozwinąć umiejętności.

 • Nieważne na gowork pisze 30 listopada 2020 o 13:54:

  Nie polecam. Rekrutacja to jeden wielki dramat. Zaprosili na rozmowę, przez telefon pani poinformowała, żeby zabrać ze sobą CV. Po wejściu do biura czekało kilku kandydatów, wszyscy na tę samą godzinę. Na rozmowie nie dowiecie sie niczego poza tym, że zajmują sie montażem paneli słonecznych. Trwała ona około 3 minut - kazali zostawić CV jakby sami nie mieli papieru i drukarki. W ogłoszeniu na olx super warunki!!! Podstawa od 3500 netto, auto służbowe i inne bajery. Na rozmowie po pytaniu jak z autem, jak wygląda system premiowy usłyszałem odpowiedź: auto dają ale najpierw sie trzeba wykazać... Czyli co? chodzić po mieszkaniach? Pytając o premie usłyszałem odpowiedz u0022to późnieju0022 po czym rozmowa zakończyła sie. Szkoda marnować na nich czas, żałuje ze w ogóle tam pojechałem.

 • A na gowork pisze 29 czerwca 2020 o 10:44:

  Atmosfera super, temat również, ale praca dla osób które stać na nią... Przez okres szkoleniowy nikt nie udzieli informacji jak bedzie wyglądać umowa. A po tygodniu okazuje się że to co zarobisz może po paru miesiącach będzie satysfakcjonujace. Szkoda...

 • Administrator na gowork pisze 28 czerwca 2020 o 07:00:

  Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Dominion Sp. z o.o. w miejscowości Szczecin? Czekamy na wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy. Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników! Dajcie znać co wiecie o pracy w Dominion Sp. z o.o.! Wasza opinia się liczy!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena