Fox Energy Sp. z o.o.

zachodniopomorskie
Widuchowska 13 , 71-718 Szczecin

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 13

 • dejwid r na google_maps pisze 23 sierpnia 2023 o 03:58:

  FOX Energy została mi polecona. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Panowie przygotowani w 100%, bardzo dobrze dobrana oferta bezpośrednio pod nasze potrzeby. Szybki proces realizacji i montażu. Sprawnie, terminowo, konkretnie. Będę polecał wszystkim!!!

 • Tomasz Nowinski na google_maps pisze 23 sierpnia 2023 o 03:58:

  Świetna firma, wszystko dopięte od A do Z. Sprawny montaż oraz pomoc w dokumentach. Polecamy!

 • Marek Kurosz na google_maps pisze 23 lipca 2023 o 03:58:

  Jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia na klimatyzacje do mieszkania. Super profesjonalne podejście do klienta. Montaż przeprowadzony bardzo sprawnie przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Ekipa na bierząco po sobie sprzątała w trakcie prac instalacyjnych. Ogromna wiedza i fachowe doradztwo. Na pewno firma warta polecenia!

 • Magdalena Osińska na google_maps pisze 23 marca 2023 o 03:58:

  Polecamy w 100% szybka realizacja, świetny montaż oraz rewelacyjny kontakt z Panem Tomkiem! Polecamy z całego serca.

 • Krzysiek Gorski na google_maps pisze 23 lutego 2023 o 03:58:

  Szukałem firmę do prac związanych z przeniesieniem starego systemu fotowoltaiki na drugi dom i założenie nowego systemu. Najlepsze doradztwo okazało się przez firmę Fox Energy, co oczywiście wybrałem. Wszystko było zorganizowane na czas bez żadnych opóźnień. Pan Wojtek był zawsze w stałym kontakcie jak i do dziś zawsze służy pomocą. Panowie monterzy, to ekipa bardzo profesjonalna, szybko sprawni montaż został wykonany jak również porządek na miejscu pracy pozostawiony. Obecnie skorzystałem z kolejnych usług tej firmy, montaż zestawu baterii do fotowoltaiki, i również potwierdziła się fachowość pana Wojtka i monterów. Dokumentacja była załatwiona bardzo sprawnie i szybko. Ostatecznie jestem bardzo zadowolony. Na pewno polecę każdemu skorzystać z usług firmy Fox Energy.

 • Hans Kloss (szuwar32) na google_maps pisze 23 grudnia 2022 o 03:58:

  Jestem wyjątkowo wymagającym klientem. Długo szukałem firmy do montażu fotowoltaiki na moim bardzo małym dachu. Interesowało mnie rozwiązanie bezkompromisowe ale nie chciałem tracić majątku. Szukałem nie tylko w Szczecinie, odbyłem wiele spotkań i analizowałem różne oferty. Ostatecznie zdecydowałem się na Fox Energy. Projekt przed realizacją omówiłem bardzo dokładnie (dziesiątki pytań i maili) z panem Grzegorzem i Wojciechem. Z cierpliwością godną lepszej sprawy wyjaśniono mi wszystko przed rozpoczęciem montażu. Montaż trwał 2 dni i przebiegł bezproblemowo. Ekipa była chyba naprawdę najlepsza w Szczecinie, bo mimo że zbudowałem dom od podstaw i współpracowałem z wieloma ekipami, ci zaskoczyli mnie fachowością i zaangażowaniem. Mam swoją instalację, bezpieczną, solidną i obserwuję jak z każdym dniem przyrasta ilość wyprodukowanej energii. Dziękuję Panowie!

 • Konrad Wojciechowski na google_maps pisze 23 grudnia 2022 o 03:58:

  Dziękujemy za zaufanie i znakomita współprace. hampollift.pl

 • MARIUSZ SŁOWAKIEWICZ na google_maps pisze 11 maja 2022 o 08:12:

  Pełen profesjonalizm - oby takich firm było więcej :)

 • Bella Bella na google_maps pisze 7 sierpnia 2021 o 13:57:

  Bardzo profesjonalne podejście, fachowe doradztwo. Ekipa wykonała montaż bardzo sprawnie.

 • Acer Perc na google_maps pisze 7 sierpnia 2021 o 13:57:

  Profesjonalne podejście i sprawnie załatwiony temat w konkurencyjnej cenie.

 • Robert Wasilewski na google_maps pisze 7 lipca 2021 o 13:57:

  Cały proces zaprojektowania oraz wykonania instalacji fotowoltaicznej przebiegł wzorcowo. Kontakt z klientem oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Wszystko uzgodnione i wykonane błyskawicznie. Ekipa montażowa cechująca się pełnym profesjonalizmem oraz dbałością o szczegóły. Instalacja wykonana zgodnie z normami oraz z uwzględnieniem warunków bezpieczeństwa. Szczerze polecam.

 • Antoni Bandrowski na google_maps pisze 25 maja 2021 o 08:12:

  Bardzo solidna firma, przyjechali, zamontowali, uruchomili, posprzątali i załatwili całą dokumentację. Przy tym wszystkim cena była bardzo korzystna w porównaniu do innych firm. Polecam tą firmę z czystym sumieniem

 • Bartosz Nowak na google_maps pisze 13 kwietnia 2021 o 08:56:

  Polecam tą firmę, wykonali u mnie fotowoltaikę wraz z kompleksowym montażem w dobrej cenie. Wszystko wykonane tak jak w rozmowie przed montażem. Ekipa na 5!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena